http://kariera.mk

Ku mbeti diaspora?!*

më 5.2017 - Albinfo

Në vorbullën e vlimeve të këtyre ditëve, ku ethet e zgjedhjeve kanë kapluar subjektet politike në  Kosovë, bartësit e të cilave me dhjetëra herë kanë thënë: “Mërgata duhet të përfaqësohet në Parlamentin...

Diaspora dhe çelësi i zgjidhjes*

më 5.2017 - Albinfo

Zgjedhjet e parakohshme që po afrohen në Kosovë janë përcjellë me pyetje dhe probleme të shumta, në mes të tjerash, edhe me rolin dhe trajtimin e diasporës. Në historinë e re të Kosovës diaspora ka dhënë...

“Vota e diasporës është më reale, pasi që ajo nuk mund të blihet!”

më 5.2017 - Albinfo

albinfo.ch ka marrë mendimet e aktivistëve politikë dhe të shoqërisë civile, shqiptarë me qëndrim në Zvicër lidhur me zgjedhjet e 11 qershorit në Kosovë dhe pjesëmarrjene diasporës në to Zgjedhjet e parakohshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK