http://kariera.mk

Vjedhje në mes të Tiranës, dy grabitësit bëjnë sikur ulen në lokal, pastaj...

më 5.2017 - Gazeta Express

Dy grabitës kanë vjedhur ditën e djeshme një çantë në brendësi të së cilës kishte një lap top. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në një bar– kafe pranë Muzeut Historik në orën 20:00 të darkës. Denoncimi është...

Bëjnë sikur ulen në lokal, por ja si e vjedhin laptopin skifterat në Tiranë

më 5.2017 - Albeu

Kjo video e postuar ne rrjetet sociale, nga faqja e njohur Lolita, tregon momentet kur dy djem grabisin fare qetesisht nje laptop ne tavolinen e nje lokali te Muzeu Historik ne Tirane. Statusi i plote...

VIDEO/ Shikoni grabitjen spektakolare në Tiranë…

më 5.2017 - Lexo

Dy grabitës kanë vjedhur ditën e djeshme një çantë në brendësi të së cilës kishte një lap top. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në një bar– kafe pranë Muzeut Historik në orën 20:00 të darkës. Denoncimi është...

VIDEO/ Shikoni grabitjen spektakolare në Tiranë…

më 5.2017 - Java News

Dy grabitës kanë vjedhur ditën e djeshme një çantë në brendësi të së cilës kishte një lap top. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në një bar– kafe pranë Muzeut Historik në orën 20:00 të darkës. Denoncimi është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK