http://kariera.mk

Vetëvendosje fut në garë për deputetë katër anëtar

më 5.2017 - OraInfo

Anëtari i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se partia e tij ka marrë vendim që në garën për deputetë të futen katër anëtarë të rinj. Krasniqi, duke njoftuar për...

Vetëvendosje fut në garë për deputetë “katër të akuzuarit për terrorizëm”

më 5.2017 - Koha.net

i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se partia e tij ka marrë vendim që në garën për deputetë të futen katër anëtarët e saj të cilët tash e nëntë muaj janë në...

Të Akuzuarit për Terrorizëm Kandidatë të LVV-së

më 5.2017 - Kallxo

Frashër Krasniqi njoftoi sot se ai dhe tre të akuzuarit për sulmin në Kuvend do të jenë kandidatë të Lëvizjes “Vetëvendosje” për deputetë. Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje Frashër Krasniqi ka njoftuar...

Në listën për deputetë të VV-së edhe katër aktivistët që ndodhen në arrest shtëpiak

më 5.2017 - Telegrafi

Disa nga partitë politike tashmë kanë zyrtarizuar listën me emrat e kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës. Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur që në këtë listë të jenë edhe katër aktivistët e saj...

Frashër Krasniqi, Egzon Haliti, Adea Batusha dhe Atdhe Arifi kandidatë për deputetë të Vetëvendosjes

më 5.2017 - Klan Kosova

Frashër Krasniqi ka njoftuar përmes llogarisë së tij në Facebook se ai, Egzon Haliti , Adea Batusha dhe Atdhe Arifi janë kandidatë për deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e ardhshme, njofton...

4 aktivistët e Vetëvendosjes të dyshuar për terrorizëm, kandidatë për deputetë!

më 5.2017 - Zeri

Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur që t’i kandidojë për deputetë të Kuvendit të Kosovës edhe 4 anëtarët e saj që po gjykohen për sulmin ndaj objektit të Kuvendit të Kosovës. Frashër Krasniqi, Egzon Haliti,...

'Vetëvendosje' i fut në listë edhe aktivistët e dyshuar për terrorizëm

më 5.2017 - Gazeta Express

“Lista të pastra”, ku nuk do të ketë persona nën hetime apo me të kaluar kriminale, ka qenë porosia e Ambasadorit amerikan Greg Delawie, që u dha gjatë vizitës së tij në KQZ. Si për ironi, pak minuta pasi...

VV fut në listë për deputetë edhe të akuzuarit për sulm ndaj Kuvendit

më 5.2017 - Lajmi.net

Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur që në garë për deputetë të jenë edhe katër aktivistët e saj, ndaj të cilëve është ngritur aktakuzë për sulm ndaj objektit të Kuvendit të Kosovës. Lajmin e ka bërë të ditur...

Të dyshuarit për sulm terroristë ndaj Kuvendit, pjesë e listës zgjedhore

më 5.2017 - OraInfo

Katër aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje të dyshuar për kryerjen e sulmit terrorist me zollë të 4 gushtit të vitit të kaluar ndaj objektit të Kuvendit të Kosovës, janë pjesë e listës zgjedhore nga ky subjekt...

Këta janë kandidatët e parë të konfirmuar nga Vetëvendosje për deputetë

më 5.2017 - Indeks online

Në emrat e shumtë të cilët do të kandidojnë për deputetë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje  bëhet e ditur se do të jenë, Frashër Krasniqi, Adea Batusha, Atdhe Arifi si dhe Egzon Haliti. Vendimin në fjalë...

4 aktivistët e Vetëvendosjes kandidatë për deputetë!

më 5.2017 - GazetaBlic

Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur që t’i kandidojë për deputetë të Kuvendit të Kosovës edhe 4 anëtarët e saj që po gjykohen për sulmin ndaj objektit të Kuvendit të Kosovës. Frashër Krasniqi, Egzon Haliti,...

E “tepron” Vetëvendosja. Në garë për deputetë “katër të akuzuarit për terrorizëm”

më 5.2017 - Java News

Deputeti i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se partia e tij ka marrë vendim që në garën për deputetë të futen katër anëtarët e saj të cilët tash e nëntë muaj...

Në listën për deputetë të VV-së edhe katër aktivistët që ndodhen në arrest shtëpiak

më 5.2017 - Almakos

Disa nga partitë politike tashmë kanë zyrtarizuar listën me emrat e kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës. Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur që në këtë listë të jenë edhe katër aktivistët e saj...

Vetëvendosja i fut në listë edhe aktivistët e dyshuar për terrorizëm

më 5.2017 - Gazeta Fjala

“Lista të pastra”, ku nuk do të ketë persona nën hetime apo me të kaluar kriminale, ka qenë porosia e ambasadorit amerikan, Greg Delawie, që u dha gjatë vizitës së tij në KQZ. Si për ironi, pak minuta...

Të akuzuarit për terrorizëm, kandidatë për deputet nga Vetëvendosja

më 5.2017 - Insajderi

Katër aktivistët të Lëvizjes Vetëvendosje të cilët akuzohen për terrorizëm, do të jenë kandidatë për deputet në Kuvendin e Kosovës, nga kjo parti politike. Lajmin e ka konfirmuar vetë Frashër Krasniqi,...

Vetëvendosje befason me listën e deputetëve

më 5.2017 - Periskopi

Frashër Krasniqi, ka njoftuar se ai dhe aktivistët si Egzona Haliti, Adea Batusha dhe Atdhe Arifi, do të garojnë për deputetë. Në një njoftim në Facebook, Krasniqi shkruan se “ky ndryshim që do të vie...

Frashër Krasniqi, Egzon Haliti, Adea Batusha dhe Atdhe Arifi kandidatë për deputetë të Vetëvendosjes

më 5.2017 - Bota Press

Frashër Krasniqi ka njoftuar përmes llogarisë së tij në Facebook se ai, Egzon Haliti, Adea Batusha dhe Atdhe Arifi janë kandidatë për deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e ardhshme, njofton...

VV fut në listë për deputetë edhe të akuzuarit për sulm ndaj Kuvendit

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur që në garë për deputetë të jenë edhe katër aktivistët e saj, ndaj të cilëve është ngritur aktakuzë për sulm ndaj objektit të Kuvendit të Kosovës. Lajmin e ka bërë të ditur...

Në listën e VV’së për deputet edhe Frashër Krasniqi, Adea Batusha…

më 5.2017 - Periskopi

Frashër Krasniqi, ka njoftuar se ai dhe aktivistët si Egzona Haliti, Adea Batusha dhe Atdhe Arifi, do të garojnë për deputetë. Në një njoftim në Facebook, Krasniqi shkruan se “ky ndryshim që do të vie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK