http://kariera.mk

Samsung Galaxy S8 karikohet shpejt vetëm kur e ka ekranin të shkyçur

para 11 muajve - Albeu

Mbushja e shpejtë është shndërruar në funksion standard te telefonat e mençur sot, andaj nuk ishte befasuese të shohim se si Samsung Galaxy S8 vjen me këtë funksion. Kur të merret parasysh se edhe disa...

Samsung ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për një muaj

para 11 muajve - Albeu

Sipas një raporti të ri nga Korea Jugore, gjiganti i teknologjisë Samsung deri më tani ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për më pak se një muaj. Një zyrtar i kompanisë, i cili është anonim, ka thënë për...

Samsung ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 deri më tani

para 11 muajve - Infokusi

Sipas një raporti të ri nga Korea Jugore, gjiganti i teknologjisë Samsung deri më tani ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për më pak se një muaj. Një zyrtar i kompanisë, i cili është anonim, ka thënë për...

Samsung ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 deri më tani

para 11 muajve - Indeks online

Sipas një raporti të ri nga Korea Jugore, gjiganti i teknologjisë Samsung deri më tani ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për më pak se një muaj. Një zyrtar i kompanisë, i cili është anonim, ka thënë për...

Shiten mbi 5 milionë Samsung Galaxy S8

para 11 muajve - OraInfo

Sipas një raporti të ri nga Korea Jugore, gjiganti i teknologjisë Samsung deri më tani ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për më pak se një muaj. Një zyrtar i kompanisë, i cili është anonim, ka thënë për...

Samsung ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 deri më tani

para 11 muajve - Lajmi.net

Sipas një raporti të ri nga Korea Jugore, gjiganti i teknologjisë Samsung deri më tani ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për më pak se një muaj. Një zyrtar i kompanisë, i cili është anonim, ka thënë për...

Samsung ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 deri më tani

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Sipas një raporti të ri nga Korea Jugore, gjiganti i teknologjisë Samsung deri më tani ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për më pak se një muaj. Një zyrtar i kompanisë, i cili është anonim, ka thënë për...

Samsung ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 deri më tani

para 11 muajve - Gazeta Express

Sipas një raporti të ri nga Korea Jugore, gjiganti i teknologjisë Samsung deri më tani ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për më pak se një muaj. Një zyrtar i kompanisë, i cili është anonim, ka thënë për...

Samsung ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 deri më tani

para 11 muajve - Tetova Sot

Sipas një raporti të ri nga Korea Jugore, gjiganti i teknologjisë Samsung deri më tani ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për më pak se një muaj. Një zyrtar i kompanisë, i cili është anonim, ka thënë për...

Samsung publikon shifrat zyrtare rreth shitjes së Samsung Galaxy S8

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Telefoni më i ri Samsung Galaxy S8, i cili është lëshuar në shitje më 21 prill, tashmë ka bërë kthesë në shitje. Telefoni është shitur në pesë milionë njësi deri më tash. Këtë informacion e...

Telefoni Galaxy S8 mbushet shpejt vetëm kur e ka ekranin të shkyçur

para 11 muajve - Telegrafi

Mbushja e shpejtë është shndërruar në funksion standard te telefonat e mençur sot, andaj nuk ishte befasuese të shohim se si Samsung Galaxy S8 vjen me këtë funksion. Kur të merret parasysh se edhe disa...

Ja sa telefona Galaxy S8 ka shitur Samsung

para 11 muajve - Portalb

Samsung ka shitur më shumë se 200 mijë Galaxy S8 dhe S8 Plus çdo ditë që nga dalja në shitje më 21 prill. Një zyrtar i kompanisë konfirmoi për The Investor se shitjet e kombinuara të Galaxy S8 ishin përtej...

Telefoni Galaxy S8 mbushet shpejt vetëm kur e ka ekranin të shkyçur

para 11 muajve - GazetaBlic

Mbushja e shpejtë është shndërruar në funksion standard te telefonat e mençur sot, andaj nuk ishte befasuese të shohim se si Samsung Galaxy S8 vjen me këtë funksion. Kur të merret parasysh se edhe disa...

Ja sa telefona Galaxy S8 ka shitur Samsung

para 11 muajve - Lajmi.net

Samsung ka shitur më shumë se 200 mijë Galaxy S8 dhe S8 Plus çdo ditë që nga dalja në shitje më 21 prill. Një zyrtar i kompanisë konfirmoi për The Investor se shitjet e kombinuara të Galaxy S8 ishin përtej...

Telefoni Galaxy S8 mbushet shpejt vetëm kur e ka ekranin të shkyçur

para 11 muajve - Almakos

Mbushja e shpejtë është shndërruar në funksion standard te telefonat e mençur sot, andaj nuk ishte befasuese të shohim se si Samsung Galaxy S8 vjen me këtë funksion. Kur të merret parasysh se edhe disa...

Samsung publikon shifrat zyrtare rreth shitjes së Samsung Galaxy S8

para 11 muajve - Gazeta e re

Telefoni më i ri Samsung Galaxy S8, i cili është lëshuar në shitje më 21 prill, tashmë ka bërë kthesë në shitje. Telefoni është shitur në pesë milionë njësi deri më tash. Këtë informacion e ka zbuluar...

Samsung publikon shifrat zyrtare rreth shitjes së Samsung Galaxy S8

para 11 muajve - KosovaPress

Telefoni është shitur në pesë milionë njësi deri më tash. Këtë informacion e ka zbuluar të martën kompania jug-koreane. “Edhe pse nuk mund të ofrojmë detaje, shitja po shkon mirë në gjithë botën”, thanë...

Telefoni Galaxy S8 mbushet shpejt vetëm kur e ka ekranin të shkyçur

para 11 muajve - Gazeta e re

Mbushja e shpejtë është shndërruar në funksion standard te telefonat e mençur sot, andaj nuk ishte befasuese të shohim se si Samsung Galaxy S8 vjen me këtë funksion. Kur të merret parasysh se edhe disa...

Telefoni Galaxy S8 mbushet shpejt vetëm kur e ka ekranin të shkyçur

para 11 muajve - KosovaPress

Kur të merret parasysh se edhe disa modele paraprake të telefonave Samsung kanë pasur këtë funksion, atëherë gjithsesi është e pritur që këtë ta ketë edhe modeli më i ri. Por, këtu duhet parasysh një kufizim...

Samsung ka shitur 5 milion Galaxy S8 dhe S8 Plus

para 11 muajve - Insajderi

Samsung ka shitur më shumë se 200 mijë Galaxy S8 dhe S8 Plus çdo ditë që nga dalje në shitje më 21 Prill. Një zyrtar i kompanisë konfirmoi për The Investor se shitjet e kombinuara të Galaxy S8-ës ishin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK