http://kariera.mk

BE për zgjedhjet e 11 qershorit: Kosova nuk i meriton përfaqësuesit e përfshirë në krime

më 5.2017 - Zeri

Zyra e Bashkimit Europian në Kosovë me të gjitha misionet e saj ka lëshuar një kumtesë në të cilën bën thirrje për zgjedhje të lira e demokratike më 11 qershor. Në kumtesën e tyre thuhet se ‘populli i...

Zyra e BE-së dhe EULEX me kërkesa konkrete për subjektet politike

më 5.2017 - Telegrafi

​Zyra e BE-së në Kosovë dhe EULEX në një deklaratë të përbashkët u kanë bërë thirrje të gjitha subjekteve politike që të sigurohen se kanë propozuar kandidatë të përshtatshëm për pozitën e lartë që ata...

Zyra e BE-së dhe EULEX me kërkesa konkrete për subjektet politike

më 5.2017 - GazetaBlic

Zyra e BE-së në Kosovë dhe EULEX në një deklaratë të përbashkët u kanë bërë thirrje të gjitha subjekteve politike që të sigurohen se kanë propozuar kandidatë të përshtatshëm për pozitën e lartë që ata...

Përfaqësuesit e BE'së deklarohen për zgjedhjet: Mos të garojnë ata që janë dënuar për krime

më 5.2017 - Gazeta Express

​Krerët e misioneve të BE në Kosovë përmes një njoftimi për media i kanë komentuar zgjedhjet që pritet të mbahen më 11 qershor. Ata u bëjnë thirrje të gjitha palëve dhe pjesëmarrësve në zgjedhje që të...

“Në BE të dënuarit për krime të rënda përjashtohen nga pjesëmarrja në zgjedhje”

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv PRISHTINË (AA) - Krerët e misioneve të BE-së në Kosovë përmes një deklarate u bëjnë thirrje të gjitha palëve dhe pjesëmarrësve në zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 11 qershor, që...

Zyra e BE-së dhe EULEX me kërkesa konkrete për subjektet politike

më 5.2017 - Almakos

​Zyra e BE-së në Kosovë dhe EULEX në një deklaratë të përbashkët u kanë bërë thirrje të gjitha subjekteve politike që të sigurohen se kanë propozuar kandidatë të përshtatshëm për pozitën e lartë që ata...

Përfaqësuesit e BE-së deklarohen për zgjedhjet: Të mos garojnë ata që janë dënuar për krime

më 5.2017 - Infokusi

​Krerët e misioneve të BE-së në Kosovë përmes një njoftimi për media, i kanë komentuar zgjedhjet që pritet të mbahen më 11 qershor. Ata u bëjnë thirrje të gjitha palëve dhe pjesëmarrësve në zgjedhje që...

Zyra e BE-së dhe EULEX me kërkesa konkrete për subjektet politike

më 5.2017 - Gazeta e re

Zyra e BE-së në Kosovë dhe EULEX në një deklaratë të përbashkët u kanë bërë thirrje të gjitha subjekteve politike që të sigurohen se kanë propozuar kandidatë të përshtatshëm për pozitën e lartë që ata...

Kërkesa e Zyrës së BE-së dhe EULEX-it për partitë politike

më 5.2017 - Insajderi

Zyra e BE-së në Kosovë dhe EULEX në një deklaratë të përbashkët u kanë bërë thirrje të gjitha subjekteve politike që të sigurohen se kanë propozuar kandidatë të përshtatshëm për pozitën e lartë që ata...

Kjo është kërkesa e Zyrës së BE-së dhe EULEX-it për partitë politike

më 5.2017 - Sovrani

Zyra e BE-së në Kosovë dhe EULEX në një deklaratë të përbashkët u kanë bërë thirrje të gjitha subjekteve politike që të sigurohen se kanë propozuar kandidatë të përshtatshëm për pozitën e lartë që ata...

Zyra e BE-së dhe EULEX me kërkesa konkrete për subjektet politike

më 5.2017 - KosovaPress

Zyra e BE-së në Kosovë dhe EULEX shpresojnë për një fushatë të qetë dhe të hapur parazgjedhore ku mosmarrëveshjet shprehen në një mënyrë konstruktive dhe paqësore e cila promovon pluralizmin dhe tolerancën...

Përfaqësuesit e BE-së: Të dënuarit për krime të mos garojnë për deputetë

më 5.2017 - Illyria

Prishtinë, 19 maj 2017 – Udhëheqësiy e misioneve të BE-së në Kosovë, përmes një njoftimi për media, kanë shprehur qëndrimet e tyre lidhur me zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë, të cilat do...

BE-EULEX: Demokracia nuk mund të mbijetojë pa pjesëmarrjen aktive të qytetarëve

më 5.2017 - KosovaLive360

Krerët e misioneve të BE në Kosovë kanë parasysh vendimin e parlamentit për të mbajtur zgjedhje të përgjithshme të parakohshme më 11 qershor 2017. Zgjedhjet janë zemra dhe shpirti i demokracisë. Demokracia...

Përfaqësuesit e BE-së deklarohen për zgjedhjet: Të mos garojnë ata që janë dënuar për krime

më 5.2017 - Bota Press

Krerët e misioneve të BE-së në Kosovë përmes një njoftimi për media, i kanë komentuar zgjedhjet që pritet të mbahen më 11 qershor. Ata u bëjnë thirrje të gjitha palëve dhe pjesëmarrësve në zgjedhje që...

BE për zgjedhjet e 11 qershorit: Kosova nuk i meriton përfaqësuesit e përfshirë në krime

më 5.2017 - Periskopi

Zyra e Bashkimit Europian në Kosovë me të gjitha misionet e saj ka lëshuar një kumtesë në të cilën bën thirrje për zgjedhje të lira e demokratike më 11 qershor. Në kumtesën e tyre thuhet se ‘populli i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK