http://kariera.mk

Saimir Tahiri dhe Adriatik Llalla do të ruhen nga Garda deri në vitin 2019

më 5.2017 - Mapo

Ministri i Brendshëm dhe Prokurori i Përgjithshëm do të ruhen nga Garda e Republikës për dy vite, jo për dy muaj sikurse ishte më parë. Bëhet fjalë për një ndryshim në vendimin e vitit 2007 “Për përcaktimin...

Ministri i Brendshëm dhe Prokurori me eskortë edhe 2 vite pas mandatit, përfiton Tahiri

më 5.2017 - BalkanWeb

Nga Dorjana BEZAT Pas lënies së detyrës Ministri i Brendshëm dhe Prokurori i Përgjithshëm do të ruhen nga Garda e Republikës për 2 vite. “BalkanWeb” raporton se bëhet fjalë për një ndryshim në vendimin...

Frikë nga kërcënimet, ministri i Brendshëm dhe Prokurori me eskortë edhe 2 vite pas mandatit

më 5.2017 - Gazeta Express

Pas lënies së detyrës Ministri i Brendshëm dhe Prokurori i Përgjithshëm do të ruhen nga Garda e Republikës për 2 vite. Bëhet fjalë për një ndryshim në vendimin e vitit 2007 “Për përcaktimin e personaliteteve...

Tahiri dhe Llalla të kërcënuar? Ruhen nga garda edhe 2 vite pas dorëzimit të detyrës

më 5.2017 - Lexo

Ministri i Brendshem Saimir Tahiri, duke dale nga Prokuroria e Krimeve te Renda, ku ka deshmuar ne lidhje me akuzat e deputetit Tom Doshi. Doshi ka akuzuar Kryetarin e Kuvendit Ilir Meta se ka porositur...

Frikë nga kërcënimet, ministri i Brendshëm dhe Prokurori me eskortë edhe 2 vite pas mandatit

më 5.2017 - Arbresh

Pas lënies së detyrës Ministri i Brendshëm dhe Prokurori i Përgjithshëm do të ruhen nga Garda e Republikës për 2 vite. Bëhet fjalë për një ndryshim në vendimin e vitit 2007 “Për përcaktimin e personaliteteve...

Tahiri dhe Llalla të kërcënuar? Ruhen nga garda edhe 2 vite pas dorëzimit të detyrës

më 5.2017 - Java News

Ministri i Brendshem Saimir Tahiri, duke dale nga Prokuroria e Krimeve te Renda, ku ka deshmuar ne lidhje me akuzat e deputetit Tom Doshi. Doshi ka akuzuar Kryetarin e Kuvendit Ilir Meta se ka porositur...

Jeta e Saimir Tahirit në rrezik, Rama i vendos shoqërues për 2 vjet ish-ministrit të Brendshëm

më 5.2017 - Sot News

Jeta e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, duket se është në rrezik. Gjatë kohës që ishte në detyrë, pati shumë deklarata dhe pretendime për kërcënime ndaj tij, por tani që u largua nga funksioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK