http://kariera.mk

Këto janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme

më 5.2017 - Gazeta Express

A e dini cilat janë dalliemt mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkdhel fytyrën dhe i thotë,...

A i dini dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme?

më 5.2017 - GazetaBlic

A e dini cilat janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkdhel fytyrën dhe i thotë,...

A i dini dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme?

më 5.2017 - Republika

A e dini cilat janë dalliemt mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkdhel fytyrën dhe i thotë,...

Këto janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme

më 5.2017 - Tetova Sot

A e dini cilat janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkëdhel fytyrën dhe i thotë,...

A i dini dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme?

më 5.2017 - Arbresh

A e dini cilat janë dalliemt mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkdhel fytyrën dhe i thotë,...

Këto janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme

më 5.2017 - Mapo

A e dini cilat janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkëdhel fytyrën dhe i thotë,...

A i dini dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme?

më 5.2017 - Gazeta Express

A e dini cilat janë dalliemt mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkdhel fytyrën dhe i thotë,...

A i dini dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme?

më 5.2017 - Lexo

A e dini cilat janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkdhel fytyrën dhe i thotë,...

Këto janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme

më 5.2017 - Lajm

A e dini cilat janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkëdhel fytyrën dhe i thotë,...

Këto janë dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme

më 5.2017 - Infokusi

A e dini cilat janë dalliemt mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkdhel fytyrën dhe i thotë,...

A i dini dallimet mes një gruaje të mençur dhe një gruaje të ndjeshme?

më 5.2017 - Telegrafi

A e dini cilat janë dalliemt mes një gruaje të mençur dhe një gruaje që është e ndjeshme? Këto janë dallimet: 1 – Kur burri i saj bën ndonjë gabim, një grua e ndjeshme ia përkdhel fytyrën dhe i thotë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK