http://kariera.mk

Vrasje në tentativë ndaj një banori 42-vjeçar në Kërçovë

më 5.2017 - Telegrafi

Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është goditur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 10:00 në Spitalin e Tetovës, përcjell Telegrafi Maqedoni....

Vrasje në tentativë ndaj një banori 42-vjeçar në Kërçovë

më 5.2017 - Portalb

Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është goditur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 10:00 në Spitalin e Tetovës. Sipas informatave të policisë...

30-vjeçari nga Kërçova plagos me thikë kunatin

më 5.2017 - Albeu

Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është goditur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka ndodhur mbrëmë në Spitalin e Tetovës . Sipas informacioneve të policisë, A.A dhe M.D...

THERET ME THIKË NJË BANOR I ZAJAZIT

më 5.2017 - TV21

Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është goditur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 10:00 në Spitalin e Tetovës. Sipas informatave të policisë...

MPB: Arrestohet A.A. nga Zajasi

më 5.2017 - Lajm

A.A (42 ) nga fshati Zajas i Kërçovës në  mjediset e Spitalit Klinik të  Tetovës është  therrë  me thikë  nga vëllai i nusës së tij. Dhëndri A.A. dhe vëllai i nuses M.D (30), kishin shkuar për t’i bërë...

Tentativë për vrasje në Tetovë, e ka therur me thikë dhëndrin

më 5.2017 - Portalb

Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është therur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 10:00 në Spitalin e Tetovës, njofton Portalb.mk . Sipas informatave...

Tentativë për vrasje në Tetovë, theret me thikë dhëndri

më 5.2017 - Gazeta Express

Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është therur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 10:00 në Spitalin e Tetovës, transmeton Gazeta Express. Sipas...

Tetovë, therr me thikë dhëndrin, ishte i pakënaqur me përkujdesin ndaj motrës së tij

më 5.2017 - Zhurnal

Tetovë, 19 maj- A.A. nga fshati Zajas i Tetovës ka përfunduar në spitalin e Tetovës pas lëndimeve serioze që ka marrë nga vëllau i nusës së tij, transmeton Zhurnal. Dhëndri A.A. dhe vëllau i nuses M.D...

Sulmohet me thikë personi A.A nga Zajazi i Kërçovës

më 5.2017 - Flaka

Dje rreth orës 12, 42 vjeçari A.A nga Zajazi i Kërçovës me thikë është lënduar në këmën dhe shpatullën e majtë, ndërsa lëndimin ia ka bërë kunatin i tij, 30 vjeçari M.D nga Strogomishta e Epërme, njofton...

Tetovë, kunati ther me thikë dhëndrin e tij

më 5.2017 - Tetova Sot

Dje rreth orës 10 paradite, 42-vjeçari A.A nga fshati Zajas i Kërçovës me thikë është plagosur në këmbën e majtë dhe në shpatullën e majtë, duke i shkaktuar dy plagët me thikë, 30-vjeçari M.D dhëndër i...

Tentativë për vrasje në Tetovë, e ka therur me thikë dhëndrin

më 5.2017 - Tetova1

Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është therur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 10:00 në Spitalin e Tetovës. Sipas informatave të policisë...

Dramë në spitalin e Tetovës: Therren me thikë mysafirët e pacientes

më 5.2017 - Antpress

A.A (42 ) nga fshati Zajas i Kërçovës në  mjediset e Spitalit Klinik të  Tetovës është  therrë  me thikë  nga vëllau i nusës së tij.                               Dhëndri A.A. dhe vëllau i nuses M.D (30)...

Vrasje në tentativë ndaj një banori 42-vjeçar në Kërçovë

më 5.2017 - Republika

Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është goditur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 10:00 në Spitalin e Tetovës. Sipas informatave të policisë...

Dramë në spitalin e Tetovës: Therren me thikë vizitorët e pacientes

më 5.2017 - Lajm

A.A (42 ) nga fshati Zajas i Kërçovës në  mjediset e Spitalit Klinik të  Tetovës është  therrë  me thikë  nga vëllau i nusës së tij. Dhëndri A.A. dhe vëllau i nuses M.D (30) kishin shkuar për ti bërë një...

Theret me thikë A.A. nga Zajasi i Kërçovës

më 5.2017 - Tetova1

Dje rreth orës 10, 42 vjeçari A.A. nga Zajazi i Kërçovës me thikë është lënduar në këmbën e majtë, ndërsa e ka lënduar miku i tij 30 vjeçari M.D. nga Strogomishte e Epërme, transmeton Tetova1. Ditën e...

Plagosje e dyshimtë në Tiranë, një person dërgohet në spital me plagë në bark

më 5.2017 - NOA

Një plagosje e dyshimtë ka ndodhur gjatë natës së lënë pas në kryeqytet. Gjithçka ka ndodhur rreth orës 02:30, kur është dërguar në Qendrën Spitalore Universitare Tiranë, i plagosur I.B., 40 vjeç. I dëmtuari,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK