http://kariera.mk

Turqia planifikon të dërgojë 15 mijë ton ndihma në Somali

më 5.2017 - Shenja

Turqia po planifikon të dërgojë 15,000 ton ndihma humanitare në Somali gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, bëri të ditur sot zëvendësministri i Jashtëm i Turqisë, Ahmet Yildiz, raporton AA. Somalia është...

Turqia planifikon të dërgojë 15 mijë ton ndihma në Somali

më 5.2017 - Portalb

Turqia po planifikon të dërgojë 15,000 ton ndihma humanitare në Somali gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, bëri të ditur sot zëvendësministri i Jashtëm i Turqisë, Ahmet Yildiz, raporton Anadolu Agency...

Turqia planifikon të dërgojë 15 mijë ton ndihma në Somali

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv STAMBOLL (AA) – Turqia po planifikon të dërgojë 15,000 ton ndihma humanitare në Somali gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, bëri të ditur sot zëvendësministri i Jashtëm i Turqisë, Ahmet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK