http://kariera.mk

22 Vjet Burgim për Vrasjen e Rëndë në Mazgit

më 5.2017 - Kallxo

Në gjykimin për vrasjen e rëndë në Mazgit, Flamur Krasniqi u shpall fajtor dhe u dënua me 22 vjet burgim. Në gjykimin ku të akuzuar për vrasjen e A. Sekiraqës dhe plagosjen e dy personave të tjerë ishin...

23 vjet për një vrasje të rëndë

më 5.2017 - Telegrafi

Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur aktgjykimin me të cilin i akuzuari F.K është shpallur fajtor dhe i është shqiptuar dënim unik me burgim në kohëzgjatje prej njëzet e tre vjetësh, ndërsa i akuzuari...

Dënohet me 23 vjet burgim për vrasjen e kryer para pesë vitesh në Mazgit

më 5.2017 - Klan Kosova

Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti për Krime të Rënda sot ka dënuar me 23 vjet burgim, F.K për një vrasje të kryer në vitin 2012 në fshatin Mazgit të Obiliqit. I akuzuari tjetër i këtij rasti,...

Dënohet me 23 vjet burgim për vrasjen e kryer para pesë vitesh në Mazgit

më 5.2017 - GazetaBlic

Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti për Krime të Rënda sot ka dënuar me 23 vjet burgim, F.K për një vrasje të kryer në vitin 2012 në fshatin Mazgit të Obiliqit. I akuzuari tjetër i këtij rasti,...

​23 vjet për një vrasje të rëndë në Obiliq

më 5.2017 - Indeks online

Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur aktgjykimin me të cilin i akuzuari F.K është shpallur fajtor dhe i është shqiptuar dënim unik me burgim në kohëzgjatje prej njëzet e tre vjetësh, ndërsa i akuzuari...

23 vjet burgim për vrasjen në Mazgit në vitin 2012

më 5.2017 - Koha.net

Gjykata Themelore në Prishtinë - Departamenti për Krime të Rënda sot ka shpallur publikisht Aktgjykimin, PKR.nr.348/13, më të cilin i akuzuari F.K është shpallur fajtor dhe i është shqiptuar dënim unik...

​23 vjet për një vrasje të rëndë në Obiliq

më 5.2017 - Arbresh

Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur aktgjykimin me të cilin i akuzuari F.K është shpallur fajtor dhe i është shqiptuar dënim unik me burgim në kohëzgjatje prej njëzet e tre vjetësh, ndërsa i akuzuari...

23 vjet për një vrasje të rëndë

më 5.2017 - 10minuta

Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur aktgjykimin me të cilin i akuzuari F.K është shpallur fajtor dhe i është shqiptuar dënim unik me burgim në kohëzgjatje prej njëzet e tre vjetësh, ndërsa i akuzuari...

23 vjet për një vrasje të rëndë

më 5.2017 - Almakos

Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur aktgjykimin me të cilin i akuzuari F.K është shpallur fajtor dhe i është shqiptuar dënim unik me burgim në kohëzgjatje prej njëzet e tre vjetësh, ndërsa i akuzuari...

Dënohet me 23 vjet burgim për vrasjen e kryer para pesë vitesh në Mazgit

më 5.2017 - Bota Press

Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti për Krime të Rënda sot ka dënuar me 23 vjet burgim, F.K për një vrasje të kryer në vitin 2012 në fshatin Mazgit të Obiliqit. I akuzuari tjetër i këtij rasti,...

Dënohet me 23 vjet burg personi që kreu vrasje në Mazgit

më 5.2017 - Insajderi

Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti për Krime të Rënda sot ka dënuar me 23 vjet burgim, F.K për një vrasje të kryer për shkak të një mosmarrëveshje pronësore. Rasti kishte ndodhur në vitin 2012...

23 vjet për një vrasje të rëndë

më 5.2017 - Gazeta e re

Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur aktgjykimin me të cilin i akuzuari F.K është shpallur fajtor dhe i është shqiptuar dënim unik me burgim në kohëzgjatje prej njëzet e tre vjetësh, ndërsa i akuzuari...

E vrau për tokë, dënohet me 23 vjet burg

më 5.2017 - Sovrani

Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur aktgjykimin me të cilin i akuzuari F.K është shpallur fajtor dhe i është shqiptuar dënim unik me burgim në kohëzgjatje prej njëzet e tre vjetësh, ndërsa i akuzuari...

Dënohet 23 vjet për një vrasje të rëndë në Obiliq

më 5.2017 - Periskopi

Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur aktgjykimin me të cilin i akuzuari F.K është shpallur fajtor dhe i është shqiptuar dënim unik me burgim në kohëzgjatje prej njëzet e tre vjetësh, ndërsa i akuzuari...

23 vjet për një vrasje të rëndë

më 5.2017 - KosovaPress

Gjykata  ka gjetur se i akuzuari F.K është fajtor sepse me 2 nëntor të vitit 2012, rreth orës 17:30 në fshatin Mazgit, të Obiliqit, pas një mosmarrëveshje pronësore-juridike lidhur me shitblerjen e patundshmërisë...

Anulohet gjykimi për dhunuesit e Kuvendit

më 5.2017 - AlbPortali

Dështoi tentativa e parë për gjykimin e huliganëve që rrahën deputetë e gazetarë në Kuvend.  Njëri prej 9 të akuzuarve për pjesëmarrje në turmë qe pengon punën e policisë i quajtur Angele Zafirovski, i...

Anulohet gjykimi për dhunuesit e Kuvendit

më 5.2017 - Shenja

Dështoi tentativa e parë për gjykimin e huliganëve që rrahën deputetë e gazetarë në Kuvend.  Njëri prej 9 të akuzuarve për pjesëmarrje në turmë qe pengon punën e policisë i quajtur Angele Zafirovski, i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK