http://kariera.mk

Në Afganistan vriten 11 anëtarë të një familjeje

para 11 muajve - Zhurnal

Njëmbëdhjetë veta të së njëjtës familje u vranë nga shpërthimi i bombës në provincën Logar të Afgansitanit. Viktimat ishin rrugës për një dasmë, kur automjeti i tyre u godit nga një bombë e vendosur në...

Afganistan, vriten 11 anëtarë të një familje

para 11 muajve - Opinion

Njëmbëdhjetë veta të së njëjtës familje u vranë nga shpërthimi i bombës në provincën Logar të Afgansitanit. Viktimat ishin rrugës për një dasmë, kur automjeti i tyre u godit nga një bombë e vendosur në...

Në Afganistan vriten 11 anëtarë të një familjeje

para 11 muajve - Lajmi.net

Njëmbëdhjetë veta të së njëjtës familje u vranë nga shpërthimi i bombës në provincën Logar të Afgansitanit. Viktimat ishin rrugës për një dasmë, kur automjeti i tyre u godit nga një bombë e vendosur në...

Në Afganistan vriten 11 anëtarë të një familjeje

para 11 muajve - Tetova1

Njëmbëdhjetë veta të së njëjtës familje u vranë nga shpërthimi i bombës në provincën Logar të Afgansitanit. Viktimat ishin rrugës për një dasmë, kur automjeti i tyre u godit nga një bombë e vendosur në...

Në Afganistan vriten 11 anëtarë të një familjeje

para 11 muajve - Indeks online

Njëmbëdhjetë veta të së njëjtës familje u vranë nga shpërthimi i bombës në provincën Logar të Afgansitanit. Viktimat ishin rrugës për një dasmë, kur automjeti i tyre u godit nga një bombë e vendosur në...

Vriten 11 anëtarë të një familjeje

para 11 muajve - Koha.net

Njëmbëdhjetë veta të së njëjtës familje u vranë nga shpërthimi i bombës në provincën Logar të Afganistanit. Viktimat ishin rrugës për një dasmë, kur automjeti i tyre u godit nga një bombë e vendosur në...

Në Afganistan vriten 11 anëtarë të një familjeje

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Njëmbëdhjetë veta të së njëjtës familje u vranë nga shpërthimi i bombës në provincën Logar të Afgansitanit. Viktimat ishin rrugës për një dasmë, kur automjeti i tyre u godit nga një bombë e vendosur në...

Bomba në Afganistan vret 11 pjesëtarë të një familje

para 11 muajve - Klan Kosova

Një bombë e vendosur në rrugë në lindje të Afganistan ka vrarë 11 persona, derisa ata po shkonin në një dasëm. Reuters raporton se në mesin e viktimave janë:pesë gra, pesë fëmijë dhe një burrë, të gjithë...

Në Afganistan vriten 11 anëtarë të një familjeje

para 11 muajve - Sovrani

Njëmbëdhjetë veta të së njëjtës familje u vranë nga shpërthimi i bombës në provincën Logar të Afgansitanit. Viktimat ishin rrugës për një dasmë, kur automjeti i tyre u godit nga një bombë e vendosur në...

Në Afganistan vriten 11 anëtarë të një familjeje

para 11 muajve - Insajderi

Njëmbëdhjetë veta të së njëjtës familje u vranë nga shpërthimi i bombës në provincën Logar të Afgansitanit. Viktimat ishin rrugës për një dasmë, kur automjeti i tyre u godit nga një bombë e vendosur në...

Bomba vret 11 dasmorë në Afganistan

para 11 muajve - Arbresh

Një bombë e vendosur në rrugë ka vrarë të paktën 11 persona nga e njëjta familje që ishin nisur për një dasmë në lindje të Afganistanit. Pesë gra, pesë fëmijë si dhe një burrë ishin në një automjet në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK