http://kariera.mk

“Njerëzimit i kanë mbetur 100 vite jetë në Tokë”

më 5.2017 - MRT

Përgjatë shekullit të kaluar njerëzimi ka bërë shpikje të mëdha... Ne mësuam të fluturojmë, të ndërtojmë makineri të mëdha, kurojmë sëmundje dhe zhvillojmë kompjuterët, internetin dhe pajisjet e zgjuara....

Shkencëtari i njohur: Njerëzimi i kanë mbetur vetëm 100 vite në tokë

më 5.2017 - GazetaBlic

Përgjatë shekullit të kaluar njerëzimi ka bërë shpikje të mëdha. Ne mësuam të fluturojmë, të ndërtojmë makineri të mëdha, kurojmë sëmundje dhe zhvillojmë kompjuterët, internetin dhe pajisjet e zgjuara....

Hawking: Njerëzimit i kanë mbetur 100 vite jetë në Tokë

më 5.2017 - Arbresh

Përgjatë shekullit të kaluar njerëzimi ka bërë shpikje të mëdha. Ne mësuam të fluturojmë, të ndërtojmë makineri të mëdha, kurojmë sëmundje dhe zhvillojmë kompjuterët, internetin dhe pajisjet e zgjuara....

Shkencëtari i njohur: Njerëzimi i kanë mbetur vetëm 100 vite në tokë

më 5.2017 - Tetova Sot

Përgjatë shekullit të kaluar njerëzimi ka bërë shpikje të mëdha. Ne mësuam të fluturojmë, të ndërtojmë makineri të mëdha, kurojmë sëmundje dhe zhvillojmë kompjuterët, internetin dhe pajisjet e zgjuara....

Shkencëtari i njohur: Njerëzimi i kanë mbetur vetëm 100 vite në tokë

më 5.2017 - Gazeta Liria

Përgjatë shekullit të kaluar njerëzimi ka bërë shpikje të mëdha. Ne mësuam të fluturojmë, të ndërtojmë makineri të mëdha, kurojmë sëmundje dhe zhvillojmë kompjuterët, internetin dhe pajisjet e zgjuara....

Shkencëtari i njohur: Njerëzimi i kanë mbetur vetëm 100 vite në tokë

më 5.2017 - Republika

Përgjatë shekullit të kaluar njerëzimi ka bërë shpikje të mëdha. Ne mësuam të fluturojmë, të ndërtojmë makineri të mëdha, kurojmë sëmundje dhe zhvillojmë kompjuterët, internetin dhe pajisjet e zgjuara....

Nuk ka më sekrete, shkencëtari i NASA-s konfirmon: Në Mars ka patur jetë

më 5.2017 - Tetova Sot

Nëse në një planet, i cili në të kaluarën ishte i ngjashme me Tokën, shihni një fytyrë të gdhendur njeriu dhe një piramidë, në afërsi prej 5 km njëra me tjetrën, atëherë nuk ka nevojë që të jesh kushedi...

Ish-shkencëtari i NASA-s konfirmon gjetjet në Mars

më 5.2017 - Gazeta Express

Nëse në një planet, i cili në të kaluarën ishte i ngjashme me Tokën, shihni një fytyrë të gdhendur njeriu dhe një piramidë, në afërsi prej 5 km njëra me tjetrën, atëherë nuk ka nevojë që të jesh kushedi...

Nuk ka më sekrete, shkencëtari i NASA-s konfirmon: Në Mars ka patur jetë

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Nëse në një planet, i cili në të kaluarën ishte i ngjashme me Tokën, shihni një fytyrë të gdhendur njeriu dhe një piramidë, në afërsi prej 5 km njëra me tjetrën, atëherë nuk ka nevojë që të jesh kushedi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK