http://kariera.mk

Kërkohet kompensimi i viktimave të krimit

më 5.2017 - Telegrafi

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka thënë të premten se kompensimi i viktimave të krimit është obligim ligjor dhe kjo çështje duhet të rregullohet sa më parë. Ajo këto komente i bëri në...

Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - GazetaBlic

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - Klan Kosova

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Hoxha kërkon që sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - Koha.net

Ministrja në largim e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave, bëhet e ditur përmes një komunikatë. Ajo thotë se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet...

Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - Lajmi.net

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Ministrja Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - Zeri

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Ministrja Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - OraInfo

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Ministrja Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - Indeks online

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Ministrja Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - Gazeta Express

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Ministrja Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Kërkohet kompensimi i viktimave të krimit

më 5.2017 - Almakos

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka thënë të premten se kompensimi i viktimave të krimit është obligim ligjor dhe kjo çështje duhet të rregullohet sa më parë. Ajo këto komente i bëri në...

Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - Arbresh

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Ministrja Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Hoxha: Të rritet roli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Klan Kosova

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë,...

Hoxha: Të rritet rroli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Telegrafi

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

Kërkohet kompensimi i viktimave të krimit

më 5.2017 - Gazeta e re

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka thënë të premten se kompensimi i viktimave të krimit është obligim ligjor dhe kjo çështje duhet të rregullohet sa më parë. Ajo këto komente i bëri në...

Hoxha: Të ritet roli i grave në drejtësi

më 5.2017 - GazetaBlic

“Gjyqtaret dhe prokuroret ende ballafaqohen me vështirësi sa i përket fuqizimit të rolit të tyre dhe rritjes së numrit të tyre. Gjyqtaret dhe prokuroret janë zëri i së vërtetës, zëri i drejtësisë, zëri...

Hoxha: Të rritet roli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Koha.net

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

Hoxha: Të rritet rroli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Indeks online

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Ministrja Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Kërkohet kompensimi i viktimave të krimit

më 5.2017 - KosovaPress

Ajo këto komente i bëri në takimin njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të ministres, duke përpiluar legjislacionin...

Ministrja Hoxha kërkon të rritet roli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Insajderi

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

Ministrja Hoxha: Sa më parë të kompensohen viktimat e krimit

më 5.2017 - Bota Press

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka mbajtur takim njohës me Komisionin për Kompensimin e viktimave. Ministrja Hoxha theksoi se këtë çështje e ka trajtuar me prioritet që nga marrja e postit të Ministres,...

Hoxha: Të rritet rroli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Almakos

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

Hoxha: Të rritet rroli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Infokusi

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

Hoxha: Të rritet rroli i grave në drejtësi në Kosovë

më 5.2017 - Gazeta Max

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

Hoxha: Të rritet rroli i grave në drejtësi

më 5.2017 - KosovaLive360

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

Hoxha: Të rritet roli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Gazeta Fjala

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

“Të rritet rroli i grave në drejtësi”

më 5.2017 - Gazeta e re

“Gjyqtaret dhe prokuroret ende ballafaqohen me vështirësi sa i përket fuqizimit të rolit të tyre dhe rritjes së numrit të tyre. Gjyqtaret dhe prokuroret janë zëri i së vërtetës, zëri i drejtësisë, zëri...

Hoxha: Të rritet roli i grave në drejtësi

më 5.2017 - KosovaPress

Hoxha vuri në dukje se ka filluar një sërë nismash për të avancuar dhe harmonizuar legjislacionin që ndihmon në fuqizimin e grave në përgjithësi, edhe pse me kompetenca të kufizuara është e përkushtuar...

Hoxha: Të rritet rroli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

Ministrja Hoxha: Të rritet rroli i grave në drejtësi

më 5.2017 - Bota Press

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, mori pjesë në Konferencën rajonale të grave gjyqtare dhe prokurore, ku me këtë rast, diskutoi rreth çështjeve që përfshijnë angazhimin e fokusuar për gratë, duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK