http://kariera.mk

Ahmeti: Lajm i mirë, shkarkohet bordi i ndërmarrjes ‘Trafiku Urban’

para 11 muajve - Telegrafi

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti njofton se është shkarkuar bordi i ndërmarrjes së Trafikut Urban që sipas tij e pengoni punën dhe rimëkëmbjen e ndërmarrjes. Ahmeti këtë e quan një lajm fantastik, derisa...

Ahmeti: Lajm fantastik shkarkimi i bordit të Trafikut Urban

para 11 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti e ka cilësuar si lajm fantastik shkarkimin e bordit të Trafikut Urban. Sipas tij, janë shkarkuar ata që mundoheshin me e pengu punën dhe rimëkëmbjen e ndërmarrjes....

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes “Trafiku Urban”

para 11 muajve - Telegrafi

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban”, në mbledhjen e mbajtur të premten, ka marrë vendim për shkarkimin e bordit të kësaj ndërmarrjeje. Po ashtu, është vendosur për shfuqizimin e të gjitha...

Erjona shkon në Spanjë, dridhet si loqkë

para 11 muajve - Indeks online

Blerim Xhemajli ka vazhduar karrierën në futbollin amerikan, por e dashura po i qëndron në Evropë. Erjona Sulejmani ndodhet në Fuereventura të Spanjës nga ku po dëshmon se ka trup perfekt. Anipse është...

Ahmeti mirëpret vendimin për shkarkimin e Bordit të ‘Trafikut Urban’

para 11 muajve - Zeri

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka mirëpritur vendimin e shkarkimit të Bordit të ndërmarrjes 'Trafiku Urban'. Ai nëpërmjet një postimi në rrjetin e tij zyrtar “facebook”, ka thënë se janë shkarkuar...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes “Trafiku Urban”

para 11 muajve - Lajmi.net

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban” ka shkarkuar bordin e kësaj ndërmarrje. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes...

Ja si e quan Shpend Ahmeti lajmin për shkarkimin e bordit të “Trafikut Urban”

para 11 muajve - GazetaBlic

Kryetari  i Prishtinës, Shpend Ahmeti  e ka qujatur bombastik lajmin për shkarkimin e bordit të ndërmarrjes “Trafiku Urban”, përcjell Gazeta Blic. Ahmeti ka bërë të ditur  në rrjetin e tij social Facebook...

Ahmeti: Lajm i mirë, shkarkohet bordi i ndërmarrjes 'Trafiku Urban'

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti njofton se është shkarkuar bordi i ndërmarrjes së Trafikut Urban që sipas tij e pengoni punën dhe rimëkëmbjen e ndërmarrjes. Ahmeti këtë e quan një lajm fantastik, derisa...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes 'Trafiku Urban' (Dokument)

para 11 muajve - Zeri

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban” ka shkarkuar bordin e kësaj ndërmarrje. Përmes një komunikate për media bëhet e ditur se në mbledhjen e jashtëzakonshme të mbajtur sot, pas shqyrtimit...

Ahmeti: Lajm i mirë, shkarkohet bordi i ndërmarrjes ‘Trafiku Urban’

para 11 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti njofton se është shkarkuar bordi i ndërmarrjes së Trafikut Urban që sipas tij e pengoni punën dhe rimëkëmbjen e ndërmarrjes. Ahmeti këtë e quan një lajm fantastik, derisa...

Shpend Ahmeti e quan lajm fantastik shkarkimin e bordit të “Trafikut Urban”

para 11 muajve - Indeks online

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është gëzuar lajmit për shkarkimin e bordit të ndërmarrjes “Trafiku Urban”. Ai ka thënë se janë shkarkuar personat që donin ta pengonin rimëkëmbjen e ndërmarrjes, përcjellë...

​Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes "Trafiku Urban" (Dokument)

para 11 muajve - Indeks online

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes "Trafiku Urban", në mbledhjen e mbajtur të premten, ka marrë vendim për shkarkimin e bordit të kësaj ndërmarrjeje. Po ashtu, është vendosur për shfuqizimin e të gjitha...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes “Trafiku Urban”

para 11 muajve - Koha.net

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban” ka shkarkuar bordin e kësaj ndërmarrje. Përmes një komunikate për media bëhet e ditur se në mbledhjen e jashtëzakonshme të mbajtur sot, pas shqyrtimit...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes “Trafiku Urban”

para 11 muajve - OraInfo

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban” ka shkarkuar bordin e kësaj ndërmarrje. Përmes një komunikate për media bëhet e ditur se në mbledhjen e jashtëzakonshme të mbajtur sot, pas shqyrtimit...

LAJMI I FUNDIT: Shkarkohet bordi i Trafikut Urban

para 11 muajve - Klan Kosova

Komisioni i aksionarëve në Komunën e Prishtinës ka shkarkuar bordin e Trafikut Urban, njofton Klan Kosova. Në vendimin që e posedon Klan Kosova, theksohet se bordi i ri drejtorëve në këtë kompani do të...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes “Trafiku Urban”

para 11 muajve - GazetaBlic

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban”, në mbledhjen e mbajtur të premten, ka marrë vendim për shkarkimin e bordit të kësaj ndërmarrjeje. Po ashtu, është vendosur për shfuqizimin e të gjitha...

Ahmeti: Lajm i mirë të shkarkohet bordi i ndërmarrjes ‘Trafiku Urban’

para 11 muajve - Arbresh

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti njofton se është shkarkuar bordi i ndërmarrjes së Trafikut Urban që sipas tij e pengoni punën dhe rimëkëmbjen e ndërmarrjes. Ahmeti këtë e quan një lajm fantastik, derisa...

Shkarkohet bordi i ndërmarrjes ‘Trafiku Urban’

para 11 muajve - Arbresh

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se sot Komisioni i aksionarëve të ndërmarrjes publike ‘Trafiku Urban’ ka shkarkuar bordin e kësaj ndërmarrje, si dhe ka vendosur që të...

Shkarkohet bordi i “Trafikut Urban”

para 11 muajve - Insajderi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një postimi në llogarinë e tij Facebook, ka njoftuar se sot është shkarkuar bordi i ‘Trafikut Urban’. Ahmeti ka treguar se në mbledhjen e jashtëzakonshme të...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes “Trafiku Urban”

para 11 muajve - Gazeta e re

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban”, në mbledhjen e mbajtur të premten, ka marrë vendim për shkarkimin e bordit të kësaj ndërmarrjeje. Po ashtu, është vendosur për shfuqizimin e të gjitha...

Shpend Ahmeti e quan lajm fantastik shkarkimin e bordit të “Trafikut Urban”

para 11 muajve - Sovrani

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është gëzuar lajmit për shkarkimin e bordit të ndërmarrjes “Trafiku Urban”. Ai ka thënë se janë shkarkuar personat që donin ta pengonin rimëkëmbjen e ndërmarrjes. Ahmeti...

Ky është reagimi i Shpend Ahmetit pas shkarkimit të bordit të Trafikut Urban

para 11 muajve - Periskopi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti e ka quajtur lajm fantastik shkarkimin e bordit të ndërmarrjes “Trafiku Urban”. Ai ka thënë se janë shkarkuar personat që donin ta pengonin rimëkëmbjen e ndërmarrjes...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes “Trafiku Urban” (Dokument)

para 11 muajve - Sovrani

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban”, në mbledhjen e mbajtur të premten, ka marrë vendim për shkarkimin e bordit të kësaj ndërmarrjeje. Po ashtu, është vendosur për shfuqizimin e të gjitha...

Shpend Ahmeti e quan lajm fantastik shkarkimin e bordit të “Trafikut Urban”

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është gëzuar lajmit për shkarkimin e bordit të ndërmarrjes “Trafiku Urban”. Ai ka thënë se janë shkarkuar personat që donin ta pengonin rimëkëmbjen e ndërmarrjes, përcjellë...

Shkarkohet bordi i ndërmarrjes ‘Trafiku Urban’

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se sot Komisioni i aksionarëve të ndërmarrjes publike ‘Trafiku Urban’ ka shkarkuar bordin e kësaj ndërmarrje, si dhe ka vendosur që të...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes "Trafiku Urban"

para 11 muajve - KosovaPress

Po ashtu, është vendosur për shfuqizimin e të gjitha vendimeve të këtij bordi dhe hapja e konkursit për anëtarë të rinj të bordit të ndërmarrjes “Trafiku Urban”. Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes “Trafiku Urban”

para 11 muajve - Bota Press

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban”, në mbledhjen e jashtëzakonshme të mbajtur sot, pas shqyrtimit të situatës në këtë ndërmarrje ka marrë disa vendime: 1. Të shkarkohet bordi i ndërmarrjes...

Shkarkohet bordi i Trafikut Urban

para 11 muajve - Periskopi

Komisioni i aksionarëve në Komunën e Prishtinës ka shkarkuar bordin e Trafikut Urban. Në vendimin që e posedon Klan Kosova, theksohet se bordi i ri drejtorëve në këtë kompani do të emërohet me një vendim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK