http://kariera.mk

Velipojë, dy vëllezër të plagosur me armë zjarri

para 11 muajve - Top Channel

Dy vëllezër janë plagosur me armë zjarri sot në mesditë në qendër të Velipojës. Të plagosur kanë mbetur Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç. Shkak i kësaj ngjarje dyshohet të jetë bërë një konflikt...

Plagosen dy vëllezër, arrestohet i dyshuar

para 11 muajve - TV Koha

Dalin detaje nga plagosja e mesditës së sotme në Velipojë, ku u qëlluan me armë zjarri vëllezërit Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç. Policia thotë se arrestoi brenda pak minutash njërin prej...

Sherri prej fëmijëve, përplasje me armë mes dy familjeve shkodrane

para 11 muajve - Indeks online

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas. Policia bën me dije...

Plagosja e dy vëllezërve në Velipojë, arrestohet autori i dyshuar

para 11 muajve - NOA

Dalin detaje nga plagosja e mesditës së sotme në Velipojë, ku u qëlluan me armë zjarri vëllezërit Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç. Policia thotë se arrestoi brenda pak minutash njërin prej...

Plagosja e dyfishtë në Velipojë, arrestohet njëri prej autorëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia ka arrestuar brenda pak minutash njërin prej autorëve të plagosjes së dyfishtë në Velipojë, si dhe ka shpallur në kërkim autori i dytë Policia lokale mori njoftim se në Plazh Velipojë kishte një...

Plagosen me armë 2 vëllezër në Velipojë, shoqërohen 3 autorët e dyshuar

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri ditën e sotme në Velipojë. Ngjarja ka ndodhur në zonën  e plazhit, pranë njësisë administrative, ku janë plagosur me armë zjarri shtetasit, Ervin dhe Durim...

Përplasje me armë zjarri në Velipojë

para 11 muajve - ABC News

Dy persona jane plagosur pas nje perplasje me arme ne Velipoje. Nuk dihen saktesisht shkaqet e ngjarjes, por policia njofton se autori i vendos ne pranga. Nga informcionet e deritanshme mesohet se te plagosur...

Dy persona plagosen në Velipojë

para 11 muajve - Mapo

Dy persona kanë mbetur të plagosur në sektorin e plazhit në Velipojë të Shodrës Informacionet paraprake bëjnë të ditur se personat e plagosur janë transportuar drejt spitalit të Shkodrës. Plagosja ka ndodhur...

Plagosje me armë në Velipojë, dy të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Express

Një atentat me armë ka ndodhur ditën e sotme në Velipojë në afërsi të rezervuarit. Nga të dhënat e para bëhet e ditur se dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një konflikti mes dy grupeve të rinjsh,...

Sherr mes të rinjve në Velipojë, plagosen 2 vetë me armë zjarri (Emrat)

para 11 muajve - Standard

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Velipojë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se ka dy persona të lënduar nga ngjarja. Po të njëjtat burime raportojnë...

Velipojë, përplasje me armë zjarri mes dy të rinjve

para 11 muajve - Sot News

Dy të rinj janë konfliktuar dhe sherri mes tyre ka degjeneruar në përplasje me armë  zjarri në Velipojë të Shkodrës. Mësohet se të plagosurit janë Ervin Tahiri 30 – vjeç dhe Durim Tahiri 27 – vjeç. Ngjarja...

Plagosen dy persona në Shkodër, qëllohen me armë zjarri

para 11 muajve - NOA

Dy persona kanë mbetur të plagosur në plazhin e Velipojës, në Shkodër mesditën e sotme. Edhe pse informacionet janë të pakta, mësohet se të lënduar kanë mbetur Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27...

LAJM I FUNDIT/ Sherr mes të rinjve në Velipojë, plagosen 2 vetë me armë zjarri (Emrat)

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODËR – Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Velipojë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se ka dy persona të lënduar nga ngjarja. Po të njëjtat...

E fundit/ Përplasje me armë në zonën turistike, dy të plagosur

para 11 muajve - Opinion

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Velipojë, në afërsi të rezervuarit. Dy persona janë plagosur gjatë një sherri ku u përfshinë disa të rinj. Dy të plagosurit janë Durim Tahiri, 27 vjeç dhe Ervin...

Atentat në plazhin e Velipojës, dy të plagosur

para 11 muajve - Albeu

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas. Policia bën me dije...

Atentat në plazhin e Velipojës, dy të plagosur

para 11 muajve - Indeks online

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas. Policia bën me dije...

Shkodër, dy të plagosur në zonën e plazhit në Velipojë

para 11 muajve - Shqiptarja

Dy persona kanë mbetur të plagosur në qytetin e Shkodrës. Bëhet fjalë për Ervin Tahiri 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç, që mendohet të jenë vëllezër. Ngjarja ka ndodhur në Velipojë, në afërsi të plazhit....

Plagosje në Velipojë

para 11 muajve - Ora news

Dy persona kanë mbetur të plagosur në sektorin e plazhit në Velipojë të Shodrës Informacionet paraprake bëjnë të ditur se personat e plagosur janë transportuar drejt spitalit të Shkodrës. Plagosja ka ndodhur...

Plagosja e dyfishtë në Shkodër, policia: Autorit iu bllokua arma e zjarrit tip ‘automatik’, model 56

para 11 muajve - Lexo

teenager under arrest Policia e Shkodrës ka vënë në pranga njërin nga autorët e plagosjes së dyfishtë që ndodhi në mesditë në zonën e plazhit në Velipojë. Nga perplasja me arme mbeten të plagosur vellezerit...

EMRI / Atentati në Velipjë, arrestohet një prej autorëve

para 11 muajve - Opozita

Një prej autorëve të plagosjes së dyfishtë në Velipojë është arrestuar nga efektivët e policisë, ndërsa një tjetër është në kërkim. Në pranga është vënë Besnik Ndoj, banues në Mali Kolaj, Velipojë, njofton...

Plagosja e dy vëllezërve në Shkodër, arrestohet njëri nga autorët

para 11 muajve - Java News

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga njërin nga autorët e plagosjes së dyfishtë që ndodhi në mesditë në zonën e plazhit në Velipojë. Nga perplasja me arme mbeten të plagosur vellezerit Ervin Tahiri dhe...

Sherri prej fëmijëve, përplasje me armë mes dy familjeve shkodrane

para 11 muajve - Tetova1

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas. Policia bën me dije...

Atentat në plazhin e Velipojës, dy të plagosur

para 11 muajve - Arbresh

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas. Policia bën me dije...

Velipojë, plagosen me armë zjarri dy persona, pranga agresorit

para 11 muajve - Lexo

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Velipojë, pranë zonës së plazhit, ku kanë mbetur të plagosur dy persona. Ervin Tahiri 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç janë nisur drejt Spitalit...

E FUNDIT / Atentat në plazhin e Velipojës, dy të plagosur

para 11 muajve - Opozita

Një atentat me armë ka ndodhur para pak minutave në Velipojë në afërsi të rezervuarit. Sipas informacioneve të para dy persona janë përfshirë në ngjarje dhe po transportohen në Spitalin e Shkodrës. Të...

LAJM I FUNDIT/Plagosen me armë zjarri dy të rinj në Velipojë

para 11 muajve - Java News

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Velipojë, pranë zonës së plazhit, ku kanë mbetur të plagosur dy persona. Ervin Tahiri 30 vjeç dhe Durimi Tahiri 27 vjeç janë nisur drejt Spitalit...

Sherri prej fëmijëve, përplasje me armë mes dy familjeve shkodrane

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas. Policia bën me dije...

Sherri prej fëmijëve, përplasje me armë mes dy familjeve shkodrane

para 11 muajve - Sovrani

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas. Policia bën me dije...

Atentati në Velipjë, arrestohet një prej autorëve

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një prej autorëve të plagosjes së dyfishtë në Velipojë është arrestuar nga efektivët e policisë, ndërsa një tjetër është në kërkim. Në pranga është vënë Besnik Ndoj, banues në Mali Kolaj, Velipojë, njofton...

Atentat në plazhin e Velipojës, dy të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas. Policia bën me dije...

Të shtëna me armë në plazhin e Velipojës, dy të plagosur

para 11 muajve - Periskopi

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas. Policia bën me dije...

Një i plagosur me armë zjarri në Viti

para 11 muajve - Koha.net

Një person është plagosur me armë zjarri pas një përleshje mes disa personave që ndodhi të martën në Viti. I plagosuri është dërguar për trajtim mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë. Policia e Kosovës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK