http://kariera.mk

Dënohet babai i lypësve

më 5.2017 - Top Channel

Shfrytëzimi i minorenëve, është kur bëhet fjalë për fëmijët e tu dhe kur motivohet për nxjerrjen e bukës së gojës është e dënueshme dhe me burg madje për veprën penale të keqtrajtimit të të miturit. Këtë...

Nxorri dy fëmijët për të lypur, burg babait

më 5.2017 - Mapo

Shfrytëzimi i minorenëve, është kur bëhet fjalë për fëmijët e tu dhe kur motivohet për nxjerrjen e bukës së gojës është e dënueshme dhe me burg madje për veprën penale të keqtrajtimit të të miturit. Këtë...

Tiranë, dënohet babai i lypësve

më 5.2017 - Gazeta Express

Shfrytëzimi i minorenëve, është kur bëhet fjalë për fëmijët e tu dhe kur motivohet për nxjerrjen e bukës së gojës është e dënueshme dhe me burg madje për veprën penale të keqtrajtimit të të miturit. Këtë...

Nxorri dy fëmijët për të lypur, burg babait

më 5.2017 - Java News

Shfrytëzimi i minorenëve, është kur bëhet fjalë për fëmijët e tu dhe kur motivohet për nxjerrjen e bukës së gojës është e dënueshme dhe me burg madje për veprën penale të keqtrajtimit të të miturit. Këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK