http://kariera.mk

BMW me dy motorë të ri për Serinë 5 e 7

më 5.2017 - Zhurnal

BMW ka prezantuar dy motorë të rinj për modelin e ri të Serisë 5 si dhe të Serive 1, 2, 3 e 7, transmeton koha.net. Motori i parë i ri është 520i m benzinë, 2.0 litërsh turbocharged e që prodhon 183 kuaj...

BMW me dy motorë të ri për Serinë 5 e 7

më 5.2017 - Infokusi

BMW ka prezantuar dy motorë të rinj për modelin e ri të Serisë 5 si dhe të Serive 1, 2, 3 e 7, transmeton koha.net. Motori i parë i ri është 520i m benzinë, 2.0 litërsh turbocharged e që prodhon 183 kuaj...

BMW me dy motorë të ri për Serinë 5 e 7

më 5.2017 - Gazeta Max

BMW ka prezantuar dy motorë të rinj për modelin e ri të Serisë 5 si dhe të Serive 1, 2, 3 e 7, transmeton koha.net. Motori i parë i ri është 520i m benzinë, 2.0 litërsh turbocharged e që prodhon 183 kuaj...

BMW me dy motorë të ri për Serinë 5 e 7

më 5.2017 - Gazeta Express

BMW ka prezantuar dy motorë të rinj për modelin e ri të Serisë 5 si dhe të Serive 1, 2, 3 e 7, transmeton koha.net. Motori i parë i ri është 520i m benzinë, 2.0 litërsh turbocharged e që prodhon 183 kuaj...

BMW me dy motorë të ri për Serinë 5 e 7

më 5.2017 - Koha.net

BMW ka prezantuar dy motorë të rinj për modelin e ri të Serisë 5 si dhe të Serive 1, 2, 3 e 7, transmeton koha.net. Motori i parë i ri është 520i m benzinë, 2.0 litërsh turbocharged e që prodhon 183 kuaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK