http://kariera.mk

Twitter përditëson të dhënat, zemëron përdoruesit

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Twitter ka përditësuar rregullat mbi privatësinë, pra rregullat mbi të cilat përdor të dhënat tona.Përdoruesit duhet ta aprovonin përmes një banneri të madh pop up të publikuar të mërkurën....

Twitter përditëson të dhënat, zemëron përdoruesit

para 10 muajve - Arbresh

Twitter ka përditësuar rregullat mbi privatësinë, pra rregullat mbi të cilat përdor të dhënat tona.Përdoruesit duhet ta aprovonin përmes një banneri të madh pop up të publikuar të mërkurën. Në përgjithësi...

Twitter përditëson të dhënat, zemëron përdoruesit

para 10 muajve - Indeks online

Twitter ka përditësuar rregullat mbi privatësinë, pra rregullat mbi të cilat përdor të dhënat tona. Përdoruesit duhet ta aprovonin përmes një banneri të madh pop up të publikuar të mërkurën. Në përgjithësi...

Twitter përditëson të dhënat, zemëron përdoruesit

para 10 muajve - Gazeta Max

Twitter ka përditësuar rregullat mbi privatësinë, pra rregullat mbi të cilat përdor të dhënat tona.Përdoruesit duhet ta aprovonin përmes një banneri të madh pop up të publikuar të mërkurën. Në përgjithësi...

Twitter përditëson të dhënat mbi privatësinë, zemëron përdoruesit

para 10 muajve - Insajderi

Twitter ka përditësuar rregullat mbi privatësinë, pra rregullat mbi të cilat përdor të dhënat tona. Përdoruesit duhet ta aprovonin përmes një banneri të madh pop up të publikuar të mërkurën. Në përgjithësi...

Twitter përditëson të dhënat, zemëron përdoruesit

para 10 muajve - KosovaPress

Përdoruesit duhet ta aprovonin përmes një banneri të madh pop up të publikuar të mërkurën. Në përgjithësi thuhet se shumë shpejt do të fillojnë të shihen “postimet më të rëndësishme dhe reklamat bazuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK