http://kariera.mk

Ermina Lekaj Prljaskaj: Bashkëkombas, dilni dhe votoni më 21 maj, jepni votën tuaj

më 5.2017 - Lajm

Zagreb, 18 maj – Një delegacion veprimtarësh nga Zvicra, për tre ditë me radhë qëndruan në Zagreb, duke realizuar takime të shumta me komunitetin tonë, por edhe ate kroate. Z.Fazli Musliu, kryetar i SHHLP-së...

Ermina Lekaj Prljaskaj: Bashkëkombas, ma ribesoni votën më 21 maj për deputete në Kroaci

më 5.2017 - Illyria

Deputetja e Parlamentit të Kroacisë, znj.Ermina Lekaj Prljaskaj, takohet me veprimtarë nga Zvicra Teksti: Dahest Luma, Foto: Sejfedin Prekazi, Zagreb Një delegacion veprimtarësh nga Zvicra, për tre ditë...

Në Zagreb u promovua libri „Diaspora shqiptare në udhëkryq“

më 5.2017 - Lajm

Në profilin e tij në FB, gazetari e publicisti, Mr.sc.Dashnim Hebibi, ndër të tjera shkruan, pas përfundimit të promovimit të librit të tij në Zagreb, ku thotë, se është pritur shumë mirë. Ai ndër të tjera...

Në Zagreb u promovua libri i Dashnim Hebibi “Diaspora shqiptare në udhëkryq”

më 5.2017 - Illyria

Në profilin e tij në FB, gazetari e publicisti, Mr.sc.Dashnim Hebibi, ndër të tjera shkruan, pas përfundimit të promovimit të librit të tij në Zagreb, ku thotë, se është pritur shumë mirë. Ai ndër të tjera...

Në Zagreb përkujtim për veprën jetësore e shkencore e Zef Mirditës

më 5.2017 - GazetaBlic

Mjafton të përmendet emri dhe mbiemri Prof.Dr.Zef Mirdita, për t`na shkuar mendja menjëherë tek një personalitet i pashembullt, që një jetë të tërë ia kushtoi historisë, rrënjëve tona kombëtare. Prof....

Në Zagreb u promovua Monografia e SHHLP-së, “10 vjet për kombin”

më 5.2017 - Illyria

Zonja Ermina Lekaj Prljaskaj, deputete e Parlamenti të Kroacisë i uroi kryetarit të shoqatës z.Musliu dhe kryesisë e anëtarëve të saj, që të vazhdojnë edhe më tutje këtë punë të madhe e shumë të shenjtë...

Në Institutin kroat të Historisë-Zagreb, u përkujtua vepra jetësore e shkencore e Prof.dr.Zef Mirditës

më 5.2017 - Illyria

Në këtë tubim përkujtimorë, ishin të pranishëm shumë personalitete të botës akademike kroate dhe asaj shqiptare, pa përjashtuar edhe veprimtarë të tjerë të fushave të ndryshme Nga Dashnim Hebibi Mjafton...

Në Zagreb u promovua Monografia e SHHLP-së, 10 vjet për kombin

më 5.2017 - Ina

Zonja Ermina Lekaj Prljaskaj, deputete e Parlamenti të Kroacisë i uroi kryetarit të shoqatës z.Musliu dhe kryesisë e anëtarëve të saj, që të vazhdojnë edhe më tutje këtë punë të madhe e shumë të shenjtë...

Në Institutin kroat të Historisë-Zagreb, u përkujtua vepra jetësore e shkencore e Prof.dr.Zef Mirditës

më 5.2017 - Ina

Në këtë tubim përkujtimorë, ishin të pranishëm shumë personalitete të botës akademike kroate dhe asaj shqiptare, pa përjashtuar edhe veprimtarë të tjerë të fushave të ndryshme. „Salla e Artë“ e Institutit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK