http://kariera.mk

Laptopi Lenovo Legion Y920 vjen me një buton ‘Turbo’ dhe kushton 2,700 dollarë

para 11 muajve - Lajmi.net

Lenovo Y920 është përpjekja më e fundit e prodhuesit kinez për të joshur entuziastët e lojërave. Ky laptop 17 inç vjen me procesorët Core i7-7700HQ ose Core i7-7820HK, të cilët janë procesorët më të fuqishëm...

Laptopi Lenovo Legion Y920 vjen me një buton ‘Turbo’ dhe kushton 2,700 dollarë

para 11 muajve - Lexo

Lenovo Y920 është përpjekja më e fundit e prodhuesit kinez për të joshur entuziastët e lojërave. Ky laptop 17 inç vjen me procesorët Core i7-7700HQ ose Core i7-7820HK, të cilët janë procesorët më të fuqishëm...

Laptopi Lenovo Legion Y920 vjen me një buton “Turbo” dhe kushton 2,700 dollar

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Lenovo Y920 është përpjekja më e fundit e prodhuesit Kinez për të joshur entuziastët e lojërave. Ky laptop 17 inç vjen me procorsët Core i7-7700HQ ose Core i7-7820HK të cilët janë procesorët...

Lenovo prezanton tre laptopë të ri

para 11 muajve - KosovaPress

Laptopi mund të konfigurohet me procesor Inel i7 Kaby Lake dhe vjen me kartelën e grafikës Nvidia GeForce 940MX, 16GB RAM dhe 512GB SSD. Laptopi pritet të jetë i pranishëm në qershor, me çmim fillestar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK