http://kariera.mk

Falimentuan mbi 2300 biznese

më 5.2017 - Telegrafi

Banka Qendrore e Kosovës (BQK), ka njoftuar se kanë falimentuar gjatë vitit 2016, 2376 ndërmarrje, që i bie 171 ndërmarrje më shumë se sa në vitin paraprak. “Sa i përket regjistrit të bizneseve, në vitin...

Mbyllen 2,376 ndërrmarrje

më 5.2017 - Indeks online

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), ka njoftuar se janë mbyllur 2,376 ndërmarrje apo 171 ndërmarrje më shumë se sa në vitin paraprak. “Sa i përket regjistrit të bizneseve, në vitin 2016 është...

Mbyllen 2376 ndërmarrje

më 5.2017 - Lajmi.net

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), ka njoftuar se janë mbyllur 2,376 ndërmarrje apo 171 ndërmarrje më shumë se sa në vitin paraprak. “Sa i përket regjistrit të bizneseve, në vitin 2016 është...

Në Kosovë falimentuan 2 376 biznese

më 5.2017 - Infokusi

Banka Qendrore e Kosovës (BQK) ka njoftuar se gjatë vitit 2016 kanë falimentuar 2376 ndërmarrje, që i bie 171 ndërmarrje më shumë sesa në vitin paraprak. “Sa i përket regjistrit të bizneseve, në vitin...

Mbyllen 2,376 ndërmarrje

më 5.2017 - Arbresh

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), ka njoftuar se janë mbyllur 2,376 ndërmarrje apo 171 ndërmarrje më shumë se sa në vitin paraprak. “Sa i përket regjistrit të bizneseve, në vitin 2016 është...

Mbyllen 2 mijë e 376 ndërmarrje

më 5.2017 - Gazeta Fjala

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), ka njoftuar se janë mbyllur 2,376 ndërmarrje apo 171 ndërmarrje më shumë se sa në vitin paraprak. “Sa i përket regjistrit të bizneseve, në vitin 2016 është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK