http://kariera.mk

Vrasja e Gaz Çollakut/ U ekzekutua në atentat, Krimet e Rënda pushojnë gjykimin për Ervin Dalipaj

më 5.2017 - BalkanWeb

Nga KLODIANA LALA TIRANE- Gjykata e Krimeve të Rënda pushoi gjykimin për ish-oficerin Ervin Dalipaj, i cili u ekzekutua gjatë një atentati mafioz tri javë në parë në Sukth të Durrësit bashkë me mikun Juxhin...

Vrasja e Gaz Çollakut/ U ekzekutua në atentat, Krimet e Rënda pushojnë gjykimin për Ervin Dalipaj

më 5.2017 - Standard

Gjykata e Krimeve të Rënda pushoi gjykimin për ish-oficerin Ervin Dalipaj, i cili u ekzekutua gjatë një atentati mafioz tri javë në parë në Sukth të Durrësit bashkë me mikun Juxhin Dautaj, raporton “BalkanWeb”...

Vrasja e Dalipajt, asnjë i dyshuar rrezikon të mbetet pa autor

më 5.2017 - Shqiptarja

Kur kanë kaluar më shumë se 20 ditë nga vrasja e ish- shefit të antikrimit ekonomik Ervin Dalipaj e mikut të tij Juxhin Dauti, rrezikon që ngjarja të mbetet pa autor. Grupi hetimor nuk ka gjetur asnjë...

Pas vrasjes, Krimet e Rënda mbyllin çështjen për Ervin Dalipajn

më 5.2017 - Mapo

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pushuar çështjen për Ervin Dalipajn, i akuzuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut. Vendimi vjen ndërkohë që Dalipaj është vrarë në Sukth. Krimet e Rënda morën vendimin...

Vrasja e Gazmend Çollakut pushohet akuza për Dalipajn

më 5.2017 - Shqiptarja

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pushuar akuzën ndaj Ervin Dalipajt, ish- shefit të krimit ekonomik në Tiranë, i ekzekutuar 2 javë më parë në aksin Sukth-Durrës. Vendimi për pushimin e akuzës ndaj Dalipajt...

Pas vrasjes, Krimet e Rënda mbyllin çështjen për Ervin Dalipajn

më 5.2017 - Ora news

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pushuar çështjen për Ervin Dalipajn, i akuzuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut. Vendimi vjen ndërkohë që Dalipaj është vrarë në Sukth. Krimet e Rënda morën vendimin...

Vrasja e Gazmend Çollakut, pushohet akuza për Dalipajn

më 5.2017 - Lexo

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pushuar akuzën ndaj Ervin Dalipajt, ish- shefit të krimit ekonomik në Tiranë, i ekzekutuar 2 javë më parë në aksin Sukth-Durrës. Vendimi për pushimin e akuzës ndaj Dalipajt...

Vrasja e Dalipajt në Sukth, dy "provat" që pengojnë zbardhjen e çështjes

më 5.2017 - Albeu

Hetimet për atentatin ndaj ish-shefit të Antikrimit Ekonomik në Policinë e Tiranës, Ervin Dalipaj , ndeshin në vështirësi të mëdha. Tri javë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë...

Certifikata e vdekjes në gjykatë mbyll hetimet për Ervin Dalipajn

më 5.2017 - Blitz

Nga Anduena Llabani Gjykata vendosi pushimin e çështjes në ngarkim të ish-policit Ervin Dalipaj(foto e dytë) i vrarë në një atentat së bashku me Juxhin Dautajn(foto e parë), 3 javë me parë në Sukth të...

Atentati në Sukth, zbardhja e ekzekutimit të Ervin Dalipajt dhe mikut të tij ‘peng’ i dy provave që mungojnë

më 5.2017 - BalkanWeb

Hetimet për atentatin ndaj ish-shefit të Antikrimit Ekonomik në Policinë e Tiranës, Ervin Dalipaj, ndeshin në vështirësi të mëdha. Tri javë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë...

Atentati në Sukth, provat që pengojnë zbardhjen e ekzekutimit të Ervin Dalipajt e mikut të tij

më 5.2017 - BalkanWeb

Hetimet për atentatin ndaj ish-shefit të Antikrimit Ekonomik në Policinë e Tiranës, Ervin Dalipaj, ndeshin në vështirësi të mëdha. Tri javë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë...

ATENTATI NE DURRES / Provat që pengojnë zbardhjen e ekzekutimit të Ervin Dalipajt e mikut të tij

më 5.2017 - Opozita

Hetimet për atentatin ndaj ish-shefit të Antikrimit Ekonomik në Policinë e Tiranës, Ervin Dalipaj, ndeshin në vështirësi të mëdha. Tri javë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë...

Vrasja në Sukth, ja provat që pengojnë zbardhjen e ngjarjes

më 5.2017 - Lexo

Hetimet për atentatin ndaj ish-shefit të Antikrimit Ekonomik në Policinë e Tiranës, Ervin Dalipaj, ndeshin në vështirësi të mëdha. Tri javë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë...

Bllokohen hetimet për vrasjen e Dalipajt dhe Dautajt në Sukth, pritet dëshmia e pronarit të mjetit

më 5.2017 - Sot News

Hetimet e prokurorisë dhe policisë kanë mbetur në vend në lidhje me atentatin mafioz ku mbetën të vrarë Ervin Dalipaj dhe miku i tij Juxhin Dautaj, pasi hetuesit ende nuk kanë administruar dëshminë e pronarit...

Dëshmia që mban peng hetimet për vrasjen e 2-fishtë në Sukth

më 5.2017 - Gazeta Express

Kur kanë kaluar 3 javë nga vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautajt duke se hetimet kanë mbetur në vend. Grupi hetimor gjatë kësaj kohe nuk ka arritur të gjejë prova të reja, të cilat mund të identifikojnë...

Dëshmia që mban peng hetimet për vrasjen e 2-fishtë në Sukth

më 5.2017 - Arbresh

Kur kanë kaluar 3 javë nga vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautajt duke se hetimet kanë mbetur në vend. Grupi hetimor gjatë kësaj kohe nuk ka arritur të gjejë prova të reja, të cilat mund të identifikojnë...

Dëshmia që mban peng hetimet për vrasjet e Sukthit

më 5.2017 - Lajme.al

Kur kanë kaluar 3 javë nga vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautajt duke se hetimet kanë mbetur në vend. Grupi hetimor gjatë kësaj kohe nuk ka arritur të gjejë prova të reja, të cilat mund të identifikojnë...

Ekzekutimi i Dalipit dhe Dautajt, ngecin hetimet: Asnjë pistë apo autor

më 5.2017 - Opinion

Kur kanë kaluar 3 javë nga vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautajt duke se hetimet kanë mbetur në vend. Grupi hetimor gjatë kësaj kohe nuk ka arritur të gjejë prova të reja, të cilat mund të identifikojnë...

Ekzekutimi i Dalipit dhe Dautajt, ngecin hetimet: Asnjë pistë apo autor

më 5.2017 - Mapo

Kur kanë kaluar 3 javë nga vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautajt duke se hetimet kanë mbetur në vend. Grupi hetimor gjatë kësaj kohe nuk ka arritur të gjejë prova të reja, të cilat mund të identifikojnë...

Dëshmia që mban peng hetimet për vrasjen e 2-fishtë në Sukth

më 5.2017 - Opozita

Kur kanë kaluar 3 javë nga vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautajt duke se hetimet kanë mbetur në vend. Grupi hetimor gjatë kësaj kohe nuk ka arritur të gjejë prova të reja, të cilat mund të identifikojnë...

Vrasja e dyfishtë në Sukth, një dëshmi po mban peng hetimet

më 5.2017 - Java News

Kur kanë kaluar 3 javë nga vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautajt duke se hetimet kanë mbetur në vend. Grupi hetimor gjatë kësaj kohe nuk ka arritur të gjejë prova të reja, të cilat mund të identifikojnë...

Ekzekutimi i Dalipit dhe Dautajt, ngecin hetimet: Asnjë pistë apo autor

më 5.2017 - Opozita

Kur kanë kaluar 3 javë nga vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautajt duke se hetimet kanë mbetur në vend. Grupi hetimor gjatë kësaj kohe nuk ka arritur të gjejë prova të reja, të cilat mund të identifikojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK