http://kariera.mk

Ekuadori nga Britania e Madhe kërkoi kalim të sigurt për Asanzh

para 11 muajve - Zhurnal

Qeveria e Ekuadorit nga Britania e madhe kërkoi nga themeluesi i Uikiliksit, Xhulijan Asanzh, që t’i mundësojë  kalim të sigurt, që të mundet ai më pas të marrë azil në Amerikën Jugore. Paraprakisht sot...

Suedia tërhiqet pas 7 vitesh: Assange nuk hetohet

para 11 muajve - Top Channel

Suedia ka hequr dorë nga hetimi i themeluesit të “WikiLeaks”, Julian Assange, i akuzuar për përdhunim. Pas 7 vitesh, mandatarresti i lëshuar në emër të tij tërhiqet dhe Assange mund të marrë frymë lirisht....

Suedia i ndërpret hetimet, Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Alsat-M

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Indeks online

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Gazeta Express

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Lajmi.net

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Suedia tërhiqet pas 7 vitesh: Assange nuk hetohet

para 11 muajve - Mapo

Suedia ka hequr dorë nga hetimi i themeluesit të “WikiLeaks”, Julian Assange, i akuzuar për përdhunim. Pas 7 vitesh, mandatarresti i lëshuar në emër të tij tërhiqet dhe Assange mund të marrë frymë lirisht....

Ekuadori kërkon garanci nga Britania për Assange

para 11 muajve - GazetaBlic

Qeveria e Ekuadorit kërkoi nga Britania e Madhe që t’i mundësojë themeluesit të Wikileaks, Julian Assange kalim të sigurt, në mënyrë që t’i mundësojë azil në Amerikën Jugore. Sot më herët policia britanike...

Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Tetova Sot

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Arbresh

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Ekuadori nga Britania e Madhe kërkoi kalim të sigurt për Asanzh

para 11 muajve - Tetova Sot

Qeveria e Ekuadorit nga Britania e madhe kërkoi nga themeluesi i Uikiliksit, Xhulijan Asanzh, që t’i mundësojë  kalim të sigurt, që të mundet ai më pas të marrë azil në Amerikën Jugore. Paraprakisht sot...

Hidhen poshtë akuzat për dhunim kundër Julian Assange

para 11 muajve - Telegrafi

Kryeprokurorja e Suedisë, Marianne Ny, thotë se e ka hedhur poshtë hetimin lidhur me akuzat për dhunim kundër themeluesit të faqes në Internet, WikiLeaks, Julian Assange. Assange, 45 vjeçar, ka gjetur...

Tërhiqet pas 7 vitesh Suedia, Julian Assange nuk hetohet

para 11 muajve - Tetova Sot

Suedia ka hequr dorë nga hetimi i themeluesit të “WikiLeaks”, Julian Assange, i akuzuar për përdhunim. Pas 7 vjetësh, mandat-arresti i lëshuar në emër të tij tërhiqet dhe Assange mund të marrë frymë lirisht....

Suedia e tërheq akuzën për dhunim ndaj ideatorit të Wikileaks, Assange

para 11 muajve - Portalb

Drejtori i Prokurorisë Publike në Suedi ka vendosur të hedhë poshtë hetimin për dhunim ndaj themeluesit të “Wikileaks”, Julian Assange, raporton BBC dhe media të tjera ndërkombëtare. Vendimi është marrë...

Suedia pushon hetimet ndaj themeluesit të WikiLeaks

para 11 muajve - Shqiptarja

Prokurorët suedezë njoftuan se kanë pushuar hetimin shtatëvjeçar për përdhunim ndaj themeluesit të WikiLeaks, Julian Assange. Në një deklaratë të zyrës së prokurorisë thuhej se Prokurorja e përgjithshme...

Hidhen poshtë akuzat për dhunim kundër Julian Assange

para 11 muajve - Indeks online

Kryeprokurorja e Suedisë, Marianne Ny, thotë se e ka hedhur poshtë hetimin lidhur me akuzat për dhunim kundër themeluesit të faqes në Internet, WikiLeaks, Julian Assange. Assange, 45 vjeçar, ka gjetur...

Rrëzohen akuzat për përdhunim kundër themeluesit të Wikileaks

para 11 muajve - Almakos

Kryeprokurira e Suedisë ka rrëzuar akuzat për përdhunim kundër themeluesit të Wikileaks Julian Assange, raporton AA. Në një deklaratë me shkrim nga Kryeprokurira e Suedisë theksohet se prokurorja Marianne...

Suedia i ndërpret hetimet, Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim...

Suedia i ndërpret hetimet, Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Fakti Ditor

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Assange: Nuk fal, as nuk harroj

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Themeluesi i ueb-faqes WikiLeaks, Julian Assange, tha se nuk do t’i falë dhe as harrojë përpjekjet për arrestimin e tij nën dyshimet për përdhunim, të cilat e kanë detyruar të kërkojë strehim në Ambasadën...

Reagon Assange: Jam burgosur 7 vite pa asnjë akuzë

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Gjermani, 1 milion vende të lira pune 9 hours ago Ndodh edhe kështu/ Sherr në sallën e operimit, kirurgu dhunon infermieren 2 days ago Gjermania pezullon “Schengen”-in si Italia 2 days...

Assange ‘i lirë’, Suedia mbyll hetimet për përdhunim

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Prokurori i përgjithshëm i Suedisë ka vendosur të mbyllë hetimet për akuzën e përdhunimit ndaj Julian Assange. Marianne Ny paraqiti një kërkesë në Gjykatën e Stokholmit për të revokuar mandatin e tij të...

Suedia heq dorë nga hetimi i Assange, por telashet nuk mbarojnë këtu…

para 11 muajve - Java News

Suedia ka hequr dorë nga hetimi i themeluesit të “WikiLeaks”, Julian Assange, i akuzuar për përdhunim. Pas 7 vitesh, mandatarresti i lëshuar në emër të tij tërhiqet dhe Assange mund të marrë frymë lirisht....

Suedia e ndali hetimin kundër Assanges lidhur me akuza për dhunim

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Kryeprokurorja e Sudeisë, Marianne Ny, thotë se e ka hedhur poshtë hetimin lidhur me akuzat për dhunim kundër themeluesit të faqes në Internet, WikiLeaks, Julian Assange. Assange, 45 vjeçar, ka gjetur...

Suedia heq dorë nga aktakuza ndaj Assange

para 11 muajve - GazetaBlic

Prokuroria e Suedisë ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj themeluesit të Wikileaks, Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për përdhunim. “Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur...

Ekuadori kërkon garanci nga Britania për Assange

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Qeveria e Ekuadorit kërkoi nga Britania e Madhe që t’i mundësojë themeluesit të Wikileaks, Julian Assange kalim të sigurt, në mënyrë që t’i mundësojë azil në Amerikën Jugore.Sot më herët policia britanike...

Rrëzohen akuzat për përdhunim kundër themeluesit të Wikileaks

para 11 muajve - AlbPortali

Kryeprokurira e Suedisë ka rrëzuar akuzat për përdhunim kundër themeluesit të Wikileaks Julian Assange, raporton AA. Loading... Në një deklaratë me shkrim nga Kryeprokurira e Suedisë theksohet se prokurorja...

Suedia heq dorë nga aktakuza ndaj Assange

para 11 muajve - Klan Kosova

Prokuroria e Suedisë  ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj themeluesit të Wikileaks, Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për përdhunim. “Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur...

Rrëzohen akuzat për përdhunim kundër themeluesit të Wikileaks

para 11 muajve - Shenja

Kryeprokurira e Suedisë ka rrëzuar akuzat për përdhunim kundër themeluesit të Wikileaks Julian Assange, raporton AA. Në një deklaratë me shkrim nga Kryeprokurira e Suedisë theksohet se prokurorja Marianne...

Rrëzohen akuzat për përdhunim kundër themeluesit të Wikileaks

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv STOCKHOLM (AA) - Kryeprokurira e Suedisë ka rrëzuar akuzat për përdhunim kundër themeluesit të Wikileaks Julian Assange, raporton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë me shkrim nga Kryeprokurira...

Akuzat për përdhunim ndaj themeluesit të Wikileaks Julian Assange

para 11 muajve - ABC News

Themeluesi i Uikiliks Julian Assange nuk është më i akuzuar për përdhunim pasi prokuria suedeze e ka deklaruar të mbyllur dosjen e tij. prej pesë vjetësh Assange jeton në ambasadën e Ekuadorit në Londër...

Suedia ndërpret hetimet ndaj themeluesit të WikiLeaks

para 11 muajve - Zhurnal

Kryeprokurorja e Suedisë, hoqi dorë nga hetimet rreth pretendimeve për përdhunim kundër themeluesit të WikiLeaks, Julian Assange, pas gati shtatë vjetësh. “Kryeprokurorja Marianne Ny, vendosi sot që të...

Suedia rrëzon akuzat për përdhunim ndaj themeluesit të Wikileaks

para 11 muajve - Lajm

Drejtorja e Prokurorisë Publike të Suedisë ka vendosur të rrëzojë hetimin për përdhunim ndaj themeluesit të Wikileaks, Julian Assange. Marianne Ny tha se urdhri i arrestit ishte revokuar. Assange, 45 vjeç,...

Ekuadori kërkon garanci nga Britania për Assange

para 11 muajve - Sovrani

Qeveria e Ekuadorit kërkoi nga Britania e Madhe që t’i mundësojë themeluesit të Wikileaks, Julian Assange kalim të sigurt, në mënyrë që t’i mundësojë azil në Amerikën Jugore. Sot më herët policia britanike...

Assange nuk hetohet, Suedia tërhiqet pas 7 vitesh

para 11 muajve - Infokusi

Suedia ka hequr dorë nga hetimi i themeluesit të “WikiLeaks”, Julian Assange, i akuzuar për përdhunim. Pas 7 vjetësh, mandat-arresti i lëshuar në emër të tij tërhiqet dhe Assange mund të marrë frymë lirisht....

Suedia pushon hetimet ndaj themeluesit të Wikileaks Julian Assange

para 11 muajve - Ora news

Një hetim 7 vjeçar ndaj themeluesit të Wikileaks Julian Assange nga autoritetet hetimore në Suedi është mbyllur. Pas kësaj, një kërkesë është dërguar në Gjykatën e Qarkut të Stokholmit për të revokuar...

Ekuadori kërkon garanci nga Britania për Assange

para 11 muajve - KosovaPress

Sot më herët policia britanike njoftoi se Assange do të arrestohet kur të dalë nga ambasada e Ekuadorit në Londër, pavarësisht vendimit të prokurorisë suedeze që të hedhë poshtë hetimet preliminare kundre...

Suedia heq dorë nga aktakuza ndaj Julian Assange

para 11 muajve - Telegrafi

Prokuroria e Suedisë bën të ditur se ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për dhunim. “Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur që të  pezullojë...

Suedia ndërpret hetimet ndaj themeluesit të WikiLeaks

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Kryeprokurorja e Suedisë, hoqi dorë nga hetimet rreth pretendimeve për përdhunim kundër themeluesit të WikiLeaks, Julian Assange, pas gati shtatë vjetësh. “Kryeprokurorja Marianne Ny, vendosi sot që të...

Suedia e tërheq akuzën për dhunim ndaj ideatorit të Wikileaks, Assange

para 11 muajve - Lexo

Drejtori i Prokurorisë Publike në Suedi ka vendosur të hedhë poshtë hetimin për dhunim ndaj themeluesit të “Wikileaks”, Julian Assange, raporton BBC dhe media të tjera ndërkombëtare. Vendimi është marrë...

Suedia pushon hetimet ndaj themeluesit të WikiLeaks

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Prokurorët suedezë njoftuan se kanë pushuar hetimin shtatëvjeçar për përdhunim ndaj themeluesit të WikiLeaks, Julian Assange. Në një deklaratë të zyrës së prokurorisë thuhej se Prokurorja e përgjithshme...

Suedia mbyll hetimet për akuzën e përdhunimit ndaj Julian Assange

para 11 muajve - Opinion

Drejtori i ndjekjeve publike në Suedi ka mbyllur hetimin 7 vjeçar për ish themeluesin e Wikileaks mbi të cilin rëndonte akuza për përdhunim. Marianne Ny paraqiti një kërkesë në Gjykatën e Qarkut të Stokholmit...

Mbyllen hetimet për përdhunim kundër themeluesit të WikiLeaks

para 11 muajve - Koha.net

Prokurorja më e lartë e shtetit në Suedi ka mbyllur hetimet pas gati shtatë vitesh, kundër themeluesit të WikiLeaks, Julian Assange, i cili dyshohej për përdhunim. Autoriteti i Prokurorisë suedeze tha...

Ky është reagimi i parë i Assange pas tërheqjes së akuzave nga Suedia

para 11 muajve - Tetova Sot

Julian Assange nuk ka komentuar ende pasi Drejtoria e Prokurorisë Publike në Suedi hodhi poshtë hetimin ndaj tij për dhunim. Themeluesi i “Wikileaks”, të vetmin reagim deri më tash e ka bërë duke publikuar...

Suedia heq dorë nga Aktakuza ndaj Julian Assange

para 11 muajve - GazetaBlic

Prokuroria e Suedie bën të ditur se ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për dhunim. “Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur që të pezullojë...

Julian Assange është tashmë një njeri i lirë…

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Suedia bëri të ditur sot se ka vendosur të pushojë hetimet për themeluesin e WikiLeaks, Julian Assange. Ai akuzohej për përdhunim. Vendimi dramatik u bë i ditur nga Drejtoresha e Prokurorisë...

Suedia heq dorë nga Aktakuza ndaj Julian Assange

para 11 muajve - Indeks online

Prokuroria e Suedie bën të ditur se ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për dhunim. "Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur që të  pezullojë...

Ky është reagimi i parë i Assange pas lirimit

para 11 muajve - Gazeta Express

Julian Assange nuk ka komentuar ende pasi Drejtoria e Prokurorisë Publike në Suedi hodhi poshtë hetimin ndaj tij për dhunim. Themeluesi i “Wikileaks”, të vetmin reagim deri me tash e ka bërë duke publikuar...

Assange nuk hetohet, Suedia tërhiqet pas 7 vitesh

para 11 muajve - Insajderi

Suedia ka hequr dorë nga hetimi i themeluesit të “WikiLeaks”, Julian Assange, i akuzuar për përdhunim. Pas 7 vjetësh, mandat-arresti i lëshuar në emër të tij tërhiqet dhe Assange mund të marrë frymë lirisht....

Suedia tërheq akuzën për dhunim ndaj themeluesit të Wikileaks, Assange

para 11 muajve - Gazeta Express

Drejtori i Prokurorisë Publike në Suedi ka vendosur të hedh poshtë hetimin për dhunim ndaj themeluesit të “Wikileaks”, Julian Assange, raporton BBC dhe media të tjera ndërkombëtare. Vendimi është marrë...

Suedia e ndali hetimin kundër Assanges lidhur me akuza për dhunim

para 11 muajve - Gazeta Max

Kryeprokurorja e Sudeisë, Marianne Ny, thotë se e ka hedhur poshtë hetimin lidhur me akuzat për dhunim kundër themeluesit të faqes në Internet, WikiLeaks, Julian Assange. Assange, 45 vjeçar, ka gjetur...

Policia britanike paralajmëron arrestimin e Julian Assange

para 11 muajve - Arbresh

Policia britanike ka bërë të ditur se tha themeluesi WikiLeaks, Julian Assange do të arrestohet nëse ai e lë ambasadën ekuadoriane në Londër. Kjo deklaratë e Policisë ka ardhur vetëm pak pasi prokurorët...

Suedia heq dorë nga aktakuza ndaj Julian Assange

para 11 muajve - Tetova1

Prokuroria e Suedisë bën të ditur se ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për dhunim. “Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur që të pezullojë...

Suedia heq dorë nga Aktakuza ndaj Julian Assange

para 11 muajve - Infokusi

Prokuroria e Suedie bën të ditur se ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për dhunim. “Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur që të  pezullojë...

Suedia tërheq akuzën për dhunim ndaj themeluesit të Wikileaks, Assange

para 11 muajve - Lajm

Drejtori i Prokurorisë Publike në Suedi ka vendosur të hedhë poshtë hetimin për dhunim ndaj themeluesit të “Wikileaks”, Julian Assange, raporton BBC dhe media të tjera ndërkombëtare. Vendimi është marrë...

Suedia heq dorë nga aktakuza ndaj Assange

para 11 muajve - Gazeta e re

Prokuroria e Suedisë ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj themeluesit të Wikileaks, Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për përdhunim. “Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur...

Më në fund/Suedia e tërheq akuzën për dhunim ndaj ideatorit të Wikileaks, Assange

para 11 muajve - Java News

Drejtori i Prokurorisë Publike në Suedi ka vendosur të hedhë poshtë hetimin për dhunim ndaj themeluesit të “Wikileaks”, Julian Assange, raporton BBC dhe media të tjera ndërkombëtare. Vendimi është marrë...

Assange ‘i lirë’, Suedia mbyll hetimet për përdhunim

para 11 muajve - 24 ore

Prokurori i përgjithshëm i Suedisë ka vendosur të mbyllë hetimet për akuzën e përdhunimit ndaj Julian Assange. Marianne Ny paraqiti një kërkesë në Gjykatën e Stokholmit për të revokuar mandatin e tij të...

Suedia tërheq akuzën për dhunim ndaj themeluesit të Wikileaks, Assange

para 11 muajve - Gazeta Liria

Drejtori i Prokurorisë Publike në Suedi ka vendosur të hedhë poshtë hetimin për dhunim ndaj themeluesit të “Wikileaks”, Julian Assange, raporton BBC dhe media të tjera ndërkombëtare. Vendimi është marrë...

Prokurorët suedezë hedhin poshtë akuzat kundër Julian Assange

para 11 muajve - Arbresh

Suedia posa ka hequr dorë nga ndjekja penale e themeluesit të WikiLeaks, Julian Assange, transmeton portali arbresh.info. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kabllogrambi WikiLeaks. Vendimi u mor nga drejtori...

Suedia heq dorë nga aktakuza ndaj Assanges

para 11 muajve - Periskopi

Prokuroria e Suedie bën të ditur se ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për dhunim. “Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur që të  pezullojë...

Suedia heq dorë nga Aktakuza ndaj Julian Assange

para 11 muajve - Gazeta e re

Prokuroria e Suedie bën të ditur se ka vendosur të ndërpres hetimet ndaj Julian Assange pas gati shtatë vitesh, i cili ishte akuzuar për dhunim. “Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur që të  pezullojë...

Suedia heq dorë nga Aktakuza ndaj Julian Assange

para 11 muajve - KosovaPress

"Kryeprokurorja Mariane Ni sot ka vendosur që të  pezullojë hetimin paraprak mbi dyshimin e përdhunimit në lidhje me Julian Assange", thuhet në një deklaratë lëshuar nga Prokuroria./KosovaPress/

Suedia tërheq akuzën për dhunim ndaj themeluesit të Wikileaks, Assange

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Drejtori i Prokurorisë Publike në Suedi ka vendosur të hedh poshtë hetimin për dhunim ndaj themeluesit të “Wikileaks”, Julian Assange, raporton BBC dhe media të tjera ndërkombëtare. Vendimi është marrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK