http://kariera.mk

Plani sekret për ta mbrojtur Francën, në rast të fitores së Le Penit

para 11 muajve - Telegrafi

Zyrtari i paemëruar u tha mediave – në kushte anonimiteti – se Parisi zyrtar ka pasur një plan sekret në rast se fiton kandidatja e ekstremit të djathtë, Marine Le Pen. Nëse udhëheqësja e Frontit Kombëtar...

Nëse do fitonte Le Pen...

para 11 muajve - Top Channel

Nuk është shkruar asnjëherë në letër dhe nuk i është vënë asnjëherë një emër, por Franca kishte një plan të detajuar për të mbrojtur Republikën, nëse udhëheqësja e së djathtës ekstreme, Marine Le Pen,...

Zbulohet plani francez në rastin e fitores së Le Penit

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Një grup zyrtarësh të lartë dhe ministra të qeverisë në largim të presidentit Francois Hollande kishin hartuan një plan emergjence për të menaxhuar pasojat në rast se zgjedhjet do të fitoheshin nga Marine...

Le Pen kandidoi për zgjedhjet parlamentare në Francë

para 11 muajve - Portalb

Liderja e Frontit ekstrem djathtist nacional Marin Le Pen, e cila i humbi zgjedhjet presidenciale nga rivali Emanuel Makron, mbrëmë e kumtoi kandidaturën e vet për zgjedhjet në qershor. “Nuk mund të paramendoj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK