http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e shtunë 20 maj 2017

më 5.2017 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 20 maj 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë jo shumë e mirë për...

Horoskopi, e shtunë 20 maj 2017

më 5.2017 - Java News

Dashi Do jeni shume kërkues ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe ka rrezik qe marrëdhënia me te të behet gjithnjë e me delikate. Nga ana tjetër mos vazhdoni te kërkoni te jeni ju “shefi” sepse do pendoheni...

Horoskopi ditor, e shtunë 20 maj 2017

më 5.2017 - Portalb

Dashi Do jeni shume kërkues ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe ka rrezik qe marrëdhënia me te të behet gjithnjë e me delikate. Nga ana tjetër mos vazhdoni te kërkoni te jeni ju “shefi” sepse do pendoheni...

Horoskopi, 19 maj 2017

më 5.2017 - Opinion

Dashi Dashuria do të jetë në ekuilibër për çiftet që janë bashkë për një kohë të gjatë, ndërsa ata që kanë pak kohë të lidhur do të kalojnë një krizë vendimi për të ardhmen e tyre. Demi Sot do të jeni...

Tashmë horoskopi ka për t’ju treguar diçka, disa shenja madje do habiteni nga ajo!

më 5.2017 - GazetaBlic

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 19 maj 2017 Dashi – Nëse jeni ne një lidhje sot duhet patjetër te vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm ne këtë mënyrë gjerat kane për te ecur me mire. Beqareve...

Horoskopi për sot -19 maj

më 5.2017 - Gazeta Express

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 19 maj 2017 Dashi - Nëse jeni ne një lidhje sot duhet patjetër te vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm ne këtë mënyrë gjerat kane për te ecur me mire. Beqareve...

Horoskopi për datën 19 maj 2017 Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

më 5.2017 - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj për sot. DASHI Dite shume e vështirë do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me atë qe keni ne krah dhe ne disa momente...

HOROSKOPI/ E premte 19 maj 2017

më 5.2017 - Opozita

Dashi – Nëse jeni ne një lidhje sot duhet patjetër te vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm ne këtë mënyrë gjerat kane për te ecur me mire. Beqareve zemra do ju rrahe akoma edhe me fort pasi yjet...

Horoskopi, 19 maj 2017

më 5.2017 - Arbresh

Dashi – Nëse jeni ne një lidhje sot duhet patjetër te vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm ne këtë mënyrë gjerat kane për te ecur me mire. Beqareve zemra do ju rrahe akoma edhe me fort pasi yjet...

Horoskopi për ditën e sotme

më 5.2017 - Sovrani

Dashi Mjedisi yjor do e favorizojë tej mase jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Do jeni të pandashëm nga partneri/ja dhe priten vetëm momente të bukura. Beqarët do bëjnë mirë të mos ndërmarrin shumë rreziqe...

Horoskopi për sot

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 19 maj 2017 Dashi – Nëse jeni ne një lidhje sot duhet patjetër te vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm ne këtë mënyrë gjerat kane për te ecur me mire. Beqareve...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 19 MAJ 2017

më 5.2017 - Lexo

DASHI Dite shume e vështirë do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me atë qe keni ne krah dhe ne disa momente do mendoni t’i jepni fund gjithçkaje. Beqaret duhet...

Horoskopi ditor, e premte 19 maj 2017

më 5.2017 - Lajme.al

Dashi Nëse jeni ne një lidhje sot duhet patjetër te vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm ne këtë mënyrë gjerat kane për te ecur me mire. Beqareve zemra do ju rrahe akoma edhe me fort pasi yjet...

Horoskopi, e premte 19 maj 2017

më 5.2017 - Java News

Dashi Nëse jeni ne një lidhje sot duhet patjetër te vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm ne këtë mënyrë gjerat kane për te ecur me mire. Beqareve zemra do ju rrahe akoma edhe me fort pasi yjet...

Horoskopi ditor, e premte 19 maj 2017

më 5.2017 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 18 maj 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mjedisi yjor do e favorizojë...

Horoskopi ditor, e premte 19 maj 2017

më 5.2017 - Portalb

Dashi Nëse jeni ne një lidhje sot duhet patjetër te vendosni rregull tek idetë tuaja, pasi vetëm ne këtë mënyrë gjerat kane për te ecur me mire. Beqareve zemra do ju rrahe akoma edhe me fort pasi yjet...

Horoskopi, 18 maj 2017

më 5.2017 - Opinion

DASHI – Hëna do të jetë e favorshme, duke ju dhuruar mundësi të mira në çdo sektor. Do të arrini sukses në sektorin profesional, sidomos në qoftë se punoni në sektorin artistik. Shkollën do ta mbyllni...

Horoskopi ditor, e enjte 18 maj 2017

më 5.2017 - Lajme.al

Dashi Do dashuroheni, do përkëdheleni e do thoni fjale te ëmbla gjate gjithë ditës ju te dashuruarit. Çdo çast i kaluar pranë partnerit ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqaret nuk duhet te bëjnë asgjë...

Horoskopi ditor, e enjte 18 maj 2017

më 5.2017 - Indeks online

Dashi Pritet të kaloni momente të mrekullueshme gjatë kësaj dite pranë atij që dashuroni. Debatet dhe mosmarrëveshjet më në fund do mbarojnë. Beqarët do i japin prioritet punës dhe nuk do e kenë aspak...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 5.2017 - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi - Do dashuroheni, do përkëdheleni e do thoni fjale te ëmbla gjate gjithë ditës ju te dashuruarit. Çdo çast i kaluar pranë partnerit ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqaret nuk...

Horoskopi për datën 18 maj 2017 Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

më 5.2017 - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj për sot. Dashi Mjedisi yjor ka rrezik te nxite ata qe janë ne një lidhje te shohin diku tjetër dhe te tundohen nga dikush. Marrëdhënia ne çift nuk ka për te qene...

Horoskopi, 18 maj 2017

më 5.2017 - Arbresh

Dashi – Do dashuroheni, do përkëdheleni e do thoni fjale te ëmbla gjate gjithë ditës ju te dashuruarit. Çdo çast i kaluar pranë partnerit ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqaret nuk duhet te bëjnë asgjë...

PAS MARVESHJES RAMA-META / Ja se si do jetë horoskopi për ju sot

më 5.2017 - Opozita

Lexo shenjën tënde Dashi – Do dashuroheni, do përkëdheleni e do thoni fjale te ëmbla gjate gjithë ditës ju te dashuruarit. Çdo çast i kaluar pranë partnerit ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqaret nuk...

Horoskopi për ditën e sotme

më 5.2017 - Sovrani

Dashi Pritet të kaloni momente të mrekullueshme gjatë kësaj dite pranë atij që dashuroni. Debatet dhe mosmarrëveshjet më në fund do mbarojnë. Beqarët do i japin prioritet punës dhe nuk do e kenë aspak...

Ja çfarë thotë horoskopi për ju sot!

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde: Dashi – Do dashuroheni, do përkëdheleni e do thoni fjale te ëmbla gjate gjithë ditës ju te dashuruarit. Çdo çast i kaluar pranë partnerit ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqaret...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 18 MAJ 2017

më 5.2017 - Lexo

Dashi Mjedisi yjor ka rrezik te nxite ata qe janë ne një lidhje te shohin diku tjetër dhe te tundohen nga dikush. Marrëdhënia ne çift nuk ka për te qene e mire. Beqaret do i hedhin sytë tek personat qe...

Horoskopi ditor, e enjte 18 maj 2017

më 5.2017 - Portalb

Dashi Do dashuroheni, do përkëdheleni e do thoni fjale te ëmbla gjate gjithë ditës ju te dashuruarit. Çdo çast i kaluar pranë partnerit ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqaret nuk duhet te bëjnë asgjë...

Horoskopi – 17 maj 2017

më 5.2017 - Gazeta Shqip

DASHI Ditë negative në të gjithë sektorët, duke filluar nga dashuria. Do të jeni pak të prirur për dialog. Një dyshim tek personi i zemrës do t’i përkeqësojë gjërat. Beqarët do të godasin si gjithnjë me...

Horoskopi, 17 maj 2017

më 5.2017 - Indeks online

Dashi 21/3 – 20/4 Jeta juaj në çift do të jetë disi e trazuar gjatë kësaj të enjte si pasojë e kundërshtimit të disa yjeve me ju. Problemet me partnerin do të jenë të njëpasnjëshme dhe për këtë nuk do...

Horoskopi, 17 maj 2017

më 5.2017 - Arbresh

Dashi – Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e ngrohte gjate gjithë kësaj dite dhe për asgjë nuk do lindin mosmarrëveshje mes jush. Beqaret nga ana tjetër do jene te hapur dhe do ndihen gati te...

Horoskopi ditor, e mërkurë 17 maj 2017

më 5.2017 - Portalb

Dashi Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e ngrohte gjate gjithë kësaj dite dhe për asgjë nuk do lindin mosmarrëveshje mes jush. Beqaret nga ana tjetër do jene te hapur dhe do ndihen gati te provojnë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 17 maj 2017

më 5.2017 - Lajme.al

Dashi Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e ngrohte gjate gjithë kësaj dite dhe për asgjë nuk do lindin mosmarrëveshje mes jush. Beqaret nga ana tjetër do jene te hapur dhe do ndihen gati te provojnë...

Horoskopi ditor, e martë 16 maj 2017

më 5.2017 - Lajm

Dashi Dita e sotme do jete ashtu si ju e keni menduar prej kohesh. Ne çdo moment partneri do ju surprizoje dhe do iu emocionoje pamase. Beqaret do bëjnë mire ta lënë veten te lire dhe për asnjë moment...

Horoskopi, 16 maj 2017

më 5.2017 - Opinion

Dashi Të lindurit ditën e diel ose të martë, nëse po jetojnë një histori dashurie ekstra ose të komplikuar, duhet të bëjnë shumë kujdes për të mos i ikur situata nga duart. Demi Sot mund të jeni veçanërisht...

Horoskopi, 16 maj 2017

më 5.2017 - Arbresh

Dashi – Dita e sotme do jete ashtu si ju e keni menduar prej kohesh. Ne çdo moment partneri do ju surprizoje dhe do iu emocionoje pamase. Beqaret do bëjnë mire ta lënë veten te lire dhe për asnjë moment...

Horoskopi ditor, e martë 16 maj 2017

më 5.2017 - Lajme.al

Dashi Dita e sotme do jete ashtu si ju e keni menduar prej kohesh. Ne çdo moment partneri do ju surprizoje dhe do iu emocionoje pamase. Beqaret do bëjnë mire ta lënë veten te lire dhe për asnjë moment...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 16 maj 2017

më 5.2017 - Syri

Dashi - Dita e sotme do jete ashtu si ju e keni menduar prej kohesh. Ne çdo moment partneri do ju surprizoje dhe do iu emocionoje pamase. Beqaret do bëjnë mire ta lënë veten te lire dhe për asnjë moment...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK