http://kariera.mk

Rekord Ginnes: Gruaja sjell në jetë 17 fëmijë

më 5.2017 - GazetaBlic

Catherine Bridges, një grua Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka thyer rekordin e mëparshëm, pasi ka sjellë 17 fëmijë nga një shtatzëni e vetme. Ajo ka sjellë në jetë plot 17 fëmijë dhe lindjet kanë zgjatur...

Thyhet rekordi : Lind 17 fëmijë për 29 orë

më 5.2017 - Indeks online

Një nënë amerikane ka thyer rekordin e mëparshëm botëror, duke sjellë më shumë fëmijë në jetë nga një shtatzëni e vetme. Fundjavën e fundit të muajit prill, në “Indianapolis Memorial Hospital”, ajo solli...

Rekord Ginnes; Gruaja sjell në jetë 17 fëmijë

më 5.2017 - Aktuale

Catherine Bridges, një grua Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka thyer rekordin e mëparshëm, pasi ka sjellë 17 fëmijë nga një shtatzëni e vetme. Ajo ka sjellë në jetë plot 17 fëmijë dhe lindjet kanë zgjatur...

Gruaja sjell në jetë 17 fëmijë

më 5.2017 - Tetova Sot

Catherine Bridges, një grua Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka thyer rekordin e mëparshëm, pasi ka sjellë 17 fëmijë nga një shtatzëni e vetme. Ajo ka sjellë në jetë plot 17 fëmijë dhe lindjet kanë zgjatur...

Rekord Ginnes/ Gruaja sjell në jetë 17 fëmijë

më 5.2017 - Gazeta Fjala

Catherine Bridges, një grua Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka thyer rekordin e mëparshëm, pasi ka sjellë 17 fëmijë nga një shtatzëni e vetme. Ajo ka sjellë në jetë plot 17 fëmijë dhe lindjet kanë zgjatur...

E pabesueshme! Sjell në jetë një “skuadër futbolli”

më 5.2017 - Lajmi.net

Një nënë amerikane ka thyer rekordin e mëparshëm botëror, duke sjellë më shumë fëmijë në jetë nga një shtatzëni e vetme. Fundjavën e fundit të muajit prill, në “Indianapolis Memorial Hospital”, ajo solli...

E pabesueshme! Sjell në jetë një ‘skuadër futbolli’

më 5.2017 - Republika

Një nënë amerikane ka thyer rekordin e mëparshëm botëror, duke sjellë më shumë fëmijë në jetë nga një shtatzëni e vetme. Fundjavën e fundit të muajit prill, në “Indianapolis Memorial Hospital”, ajo solli...

E pabesueshme! Sjell në jetë një “skuadër futbolli”

më 5.2017 - Infokusi

Një nënë amerikane ka thyer rekordin e mëparshëm botëror, duke sjellë më shumë fëmijë në jetë nga një shtatzëni e vetme. Fundjavën e fundit të muajit prill, në “Indianapolis Memorial Hospital”, ajo solli...

E pabesueshme! Sjell në jetë një “skuadër futbolli”

më 5.2017 - Top Channel

Një nënë amerikane ka thyer rekordin e mëparshëm botëror, duke sjellë më shumë fëmijë në jetë nga një shtatzëni e vetme. Fundjavën e fundit të muajit prill, në “Indianapolis Memorial Hospital”, ajo solli...

E pabesueshme! Sjell në jetë një 'skuadër futbolli'

më 5.2017 - Zeri

Një nënë amerikane ka thyer rekordin e mëparshëm botëror, duke sjellë më shumë fëmijë në jetë nga një shtatzëni e vetme. Fundjavën e fundit të muajit prill, në “Indianapolis Memorial Hospital”, ajo solli...

E pabesueshme! Sjell në jetë një ‘skuadër futbolli’

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Një nënë amerikane ka thyer rekordin e mëparshëm botëror, duke sjellë më shumë fëmijë në jetë nga një shtatzëni e vetme. Fundjavën e fundit të muajit prill, në “Indianapolis Memorial Hospital”, ajo solli...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK