http://kariera.mk

Trump niset në udhëtim. Vizitë në Arabinë Saudite, Izrael dhe Vatikan

para 11 muajve - Top Channel

Donald Trump nisi turin e tij të parë jashtë kufijve, që prej zgjedhjes si president i Shteteve të Bashkuara, duke e lënë Shtëpinë e Bardhë të zhytur në një vorbull kundërthëniesh, të cilat kanë nxitur...

Trump bën udhëtimin e parë jashtë vendit, por nën ‘kujdesin’ e të bijës

para 11 muajve - Arbresh

Presidenti amerikan, Donald Trump, do të bëjë udhëtimin e tij të parë jashtë vendit. Megjithatë, bashkë me të në Arabinë Saudite, Izrael dhe Itali, do të udhëtojë edhe vajza e tij, Ivanka Trump, transmeton...

Trump niset në udhëtim. Vizitë në Arabinë Saudite, Izrael dhe Vatikan

para 11 muajve - Lajmi.net

Donald Trump nisi turin e tij të parë jashtë kufijve, që prej zgjedhjes si president i Shteteve të Bashkuara, duke e lënë Shtëpinë e Bardhë të zhytur në një vorbull kundërthëniesh, të cilat kanë nxitur...

Vizita e Trump në “zemër” të Islamit për të dhënë mesazhin e fortë

para 11 muajve - Ora news

Arabia Saudite ka përgatitur një pritje spektakolare për të mirëpritur Presidentin amerikan Donald Trump, duke injoruar shqetësimet në rritje rreth temperamentit të tij. Trump do të rikonfirmojë të shtunën...

Tramp niset në udhëtim, vizitë në Arabinë Saudite, Izrael dhe Vatikan

para 11 muajve - Tetova Sot

residenti amerikan, Donald Tramp do të fillojë sot udhëtimin e tij të parë jashtë vendit, pavarësisht skandaleve të shumta që po përballet mbi mënyrën se si po trajton hetimet mbi lidhjet mes fushatës...

Trump niset në udhëtim. Vizitë në Arabinë Saudite, Izrael dhe Vatikan

para 11 muajve - Lexo

Donald Trump nisi turin e tij të parë jashtë kufijve, që prej zgjedhjes si president i Shteteve të Bashkuara, duke e lënë Shtëpinë e Bardhë të zhytur në një vorbull kundërthëniesh, të cilat kanë nxitur...

Presidenti Trump në udhëtimin e parë jashtë Shteteve të Bashkuara

para 11 muajve - Insajderi

Donald Trump filloi të premten udhëtimin e parë jashtë vendit që kur u zgjodh në postin e presidentit të Shteteve të Bashkuara, duke e lënë Shtëpinë e Bardhë të zhytur në një sërë kundërthëniesh, që kanë...

Vizita e parë si president jashtë Amerikës: Trump niset drejt Arabisë Saudite

para 11 muajve - Te Sheshi

Presidenti amerikan, Donald Trump u nis drejt Arabisë Saudite për udhëtimin e tij të parë jashtë vendit që kur mori detyrën në krye të Shtëpisë së Bardhë. Në vizitën e tij tetëditore ai do të shkojë edhe...

Trump niset në udhëtim. Vizitë në Arabinë Saudite, Izrael dhe Vatikan

para 11 muajve - InfoShqip

Donald Trump nisi turin e tij të parë jashtë kufijve, që prej zgjedhjes si president i Shteteve të Bashkuara, duke e lënë Shtëpinë e Bardhë të zhytur në një vorbull kundërthëniesh, të cilat kanë nxitur...

Trump nis turneun e tij të parë jashtë vendit

para 11 muajve - RTSH

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, nis sot turneun e tij të parë jashtë vendit, në një kohë kur Uashingtoni është përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve...

Trump në Lindjen e Mesme

para 11 muajve - ABC News

Nis në lindjen e mesme udhëtimi i parë jashtë vendit i presidentit të ri amerikan. Ndalesa e parë është në Arabi Saudite dhe më pas në Izrael. Për të udhëtuar drejt Vatikanit dhe Brukselit. Presidenti...

Presidenti Trump në udhëtimin e parë jashtë Shteteve të Bashkuara

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Donald Trump filloi të premten udhëtimin e parë jashtë vendit që kur u zgjodh në postin e presidentit të Shteteve të Bashkuara, duke e lënë Shtëpinë e Bardhë të zhytur në një sërë kundërthëniesh, që kanë...

Presidenti i SHBA-së Trump në udhëtimin e parë në Lindjen e Mesme

para 11 muajve - Tetova Sot

Donald Trump filloi të premten udhëtimin e parë jashtë vendit që kur u zgjodh në postin e presidentit të Shteteve të Bashkuara, duke e lënë Shtëpinë e Bardhë të zhytur në një sërë kundërthëniesh, që kanë...

Trump nis turin e parë jashtë vendit

para 11 muajve - Java News

Presidenti amerikan, Donald Trump do të fillojë sot udhëtimin e tij të parë jashtë vendit, pavarësisht skandaleve të shumta që po përballet mbi mënyrën se si po trajton hetimet mbi lidhjet mes fushatës...

Trump nis turin 9 ditor jashtë vendit, nga Lindja e Mesme në Europë

para 11 muajve - Ora news

Donald Trump ka nisur turin e tij të parë të vizitave zyrtare përtej oqeanit, ndërsa përgjatë nëntë ditëve të ardhme priten takimet në Arabinë Saudite, Izrael, Vatikan, Belgjikë dhe Itali. Në të pesta...

Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Koha.net

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

SHBA, Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Portalb

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

UASHINGTON: TRUMP FILLOI TURNEUN E PARË

para 11 muajve - TV Art

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka nisur turin e tij 9 ditor të vizitave në Lindjen e Mesme dhe në Europë. Ndalesa e parë e liderit të Uashingtonit do të jetë Arabia Saudite, ku përveç...

Presidenti Trump në udhëtimin e parë jashtë Shteteve të Bashkuara

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Donald Trump filloi të premten udhëtimin e parë jashtë vendit që kur u zgjodh në postin e presidentit të Shteteve të Bashkuara, duke e lënë Shtëpinë e Bardhë të zhytur në një sërë kundërthëniesh, që kanë...

Presidenti Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump , sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë të thellë, lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve...

Trump niset në udhëtim, vizitat në respekt të 3 feve

para 11 muajve - Gazeta Liria

Donald Trump nisi turin e tij të parë jashtë kufijve që prej zgjedhjes President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke e lenë Shtëpinë e Bardhë të zhytur në një vorbull kundërthëniesh, të cilat kanë...

Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Gazeta Express

​Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

SHBA, Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Alsat-M

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

Presidenti Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë, lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

SHBA: Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Shqiptarja

SHBA- Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve...

SHBA: Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Telegrafi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

SHBA: Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

Trump në Lindjen e Mesme: ç’pritet?

para 11 muajve - Te Sheshi

Me një titull pak as shumë të ngjashëm, “Vizita e Donald Trump-it në Lindjen e Mesme: çfarë duhet pritur,” William Roberts hedh dritë në Al Jazeera mbi vizitën e parë të presidentit të ri amerikan jashtë...

BOTA/ Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Opozita

​Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Lajm

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

SHBA: Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot nisen në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

SHBA: Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Indeks online

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot nisen në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Insajderi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

SHBA: Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Almakos

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Bota Press

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

SHBA: Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Infokusi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot nisen në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

SHBA: Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - AlbPortali

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

Trump në Lindjen e Mesme: ç’pritet?

para 11 muajve - Te Sheshi

Me një titull pak as shumë të ngjashëm, “Vizita e Donald Trump-it në Lindjen e Mesme: çfarë duhet pritur,” William Roberts hedh dritë në Al Jazeera mbi vizitën e parë të presidentit të ri amerikan jashtë...

SHBA: Trump niset në turneun e tij të parë të jashtëm

para 11 muajve - Shenja

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sot niset në turneun e tij të parë të jashtëm, derisa Uashingtoni është i përfshirë nga një krizë e thellë lidhur me hetimin për lidhjet e ndihmësve të...

Sauditët nuk janë të shqetësuar me shkëmbimin e inteligjencës me SHBA-në

para 11 muajve - Zhurnal

Presidndeti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka mbrojtur vendimin e tij për të diskutuar informacione të inteligjencës me diplomatët rusë, duke thënë se ka të “drejtë” të ndajë informacione, “Ne ndajmë...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Zhurnal

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Sauditët nuk janë të shqetësuar me shkëmbimin e inteligjencës me SHBA-në

para 11 muajve - Lajmi.net

Arabia Saudite nuk është e shqetësuar me shkëmbimin e inteligjencës me Shtetet e Bashkuara, ka thënë ministri i Jashtëm saudit, Adel al-Jubeir. Presidndeti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka mbrojtur...

Sauditët nuk janë të shqetësuar me shkëmbimin e inteligjencës me SHBA-në

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Arabia Saudite nuk është e shqetësuar me shkëmbimin e inteligjencës me Shtetet e Bashkuara, ka thënë ministri i Jashtëm saudit, Adel al-Jubeir. Presidndeti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka mbrojtur...

Sauditët nuk janë të shqetësuar me shkëmbimin e inteligjencës me SHBA-në

para 11 muajve - Gazeta Max

Arabia Saudite nuk është e shqetësuar me shkëmbimin e inteligjencës me Shtetet e Bashkuara, ka thënë ministri i Jashtëm saudit, Adel al-Jubeir. Presidndeti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka mbrojtur...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO-ja

para 11 muajve - MRT

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump... Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Alsat-M

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Trump nuk dorëzohet, "kërcënon" sërish NATO-n

para 11 muajve - Shqiptarja

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë, tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump , është tepër i “kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s,për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por ai paralajmeroi...

Është e mundur që Trampi ta tërheqë SHBA-në nga NATO-ja nëse aleatët nuk i rrisin kontributet

para 11 muajve - Portalb

Presidenti i SHBA-së, Donald Tramp është i kënaqur sepse aleatët u obliguan se do ta rrisin ndihmën financiare, por nuk e përjashton mundësinë që ta tërheqë SHBA-në nga Aleanca, nëse ato premtime nuk përmbushen,...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Telegrafi

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Aktuale

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Lajm

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Gazeta Express

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Lajmi.net

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Indeks online

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - GazetaBlic

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Almakos

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Trump kërcënon se do të tërhiqet nga NATO

para 11 muajve - Tetova Sot

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

SHBA-të kërcënojnë me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Sovrani

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - AlbPortali

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Shenja

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO-ja

para 11 muajve - Periskopi

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Periskopi

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

Shtëpia e Bardhë kërcënon me tërheqje nga NATO

para 11 muajve - Insajderi

Një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë tha se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është “i kënaqur” me zotimet e aleatëve të NATO-s për të rritur shpenzimet në mbrojtje, por paralajmëroi se ai do...

NATO duhet të ndërhyjë kundër Shtetit Islamik

para 11 muajve - Telegrafi

NATO duhet të marrë parasysh pjesëmarrjen e plotë në koalicionin ndërkombëtar kundër të të ashtuquajturit Shteti Islamik, rekomanduar drejtuesit të NATO-s. Këto rekomandime janë dhënë një javë para Samitit...

Plani i Trump, një “NATO arabe”

para 11 muajve - Flaka

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump po mendon për krijimin e një aleance ushtarake të stilit të NATO-s mes vendeve arabe. Lajmin e bën të ditur “Washington Post”, sipas të cilës qëllimi i...

NATO duhet të ndërhyjë kundër Shtetit Islamik

para 11 muajve - Flaka

NATO duhet të marrë parasysh pjesëmarrjen e plotë në koalicionin ndërkombëtar kundër të të ashtuquajturit Shteti Islamik, rekomanduar drejtuesit të NATO-s. Këto rekomandime janë dhënë një javë para Samitit...

NATO duhet të ndërhyjë kundër Shtetit Islamik

para 11 muajve - Indeks online

NATO duhet të marrë parasysh pjesëmarrjen e plotë në koalicionin ndërkombëtar kundër të të ashtuquajturit Shteti Islamik, rekomanduar drejtuesit të NATO-s. Këto rekomandime janë dhënë një javë para Samitit...

Plani i Trump, një “NATO arabe”

para 11 muajve - Top Channel

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump po mendon për krijimin e një aleance ushtarake të stilit të NATO-s mes vendeve arabe. Lajmin e bën të ditur “Washington Post”, sipas të cilës qëllimi i...

NATO duhet të ndërhyjë kundër Shtetit Islamik

para 11 muajve - Antpress

NATO duhet të marrë parasysh pjesëmarrjen e plotë në koalicionin ndërkombëtar kundër të të ashtuquajturit Shteti Islamik, rekomanduar drejtuesit të NATO-s. Këto rekomandime janë dhënë një javë para Samitit...

NATO duhet të ndërhyjë kundër Shtetit Islamik

para 11 muajve - Tetova1

NATO duhet të marrë parasysh pjesëmarrjen e plotë në koalicionin ndërkombëtar kundër të të ashtuquajturit Shteti Islamik, rekomanduar drejtuesit të NATO-s. Këto rekomandime janë dhënë një javë para Samitit...

Plani i Trump, një “NATO arabe”

para 11 muajve - Opozita

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump po mendon për krijimin e një aleance ushtarake të stilit të NATO-s mes vendeve arabe. Lajmin e bën të ditur “Washington Post”, sipas të cilës qëllimi i...

NATO duhet të ndërhyjë kundër Shtetit Islamik

para 11 muajve - Sovrani

NATO duhet të marrë parasysh pjesëmarrjen e plotë në koalicionin ndërkombëtar kundër të të ashtuquajturit Shteti Islamik, rekomanduar drejtuesit të NATO-s. Këto rekomandime janë dhënë një javë para Samitit...

NATO duhet të ndërhyjë kundër Shtetit Islamik

para 11 muajve - Gazeta Monitor

NATO duhet të marrë parasysh pjesëmarrjen e plotë në koalicionin ndërkombëtar kundër të të ashtuquajturit Shteti Islamik, rekomanduar drejtuesit të NATO-s. Këto rekomandime janë dhënë një javë para Samitit...

Plani i Trumpit, një ‘NATO arabe’

para 11 muajve - Lexo

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump po mendon për krijimin e një aleance ushtarake të stilit të NATO-s mes vendeve arabe. Lajmin e bën të ditur “Washington Post”, sipas të cilës qëllimi i...

Trump: Të krijojmë një aleancë ushtarake me vendet Arabe

para 11 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump po mendon për krijimin e një aleance ushtarake të stilit të NATO-s mes vendeve arabe. Lajmin e bën të ditur “Washington Post”, sipas të cilës qëllimi i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK