http://kariera.mk

Policia greke gjen municione afër kufirit me Shqipërinë

më 5.2017 - Zëri i Amerikës

Policia greke tha se zbuloi dy thasë të mbushur me fishekë, në afërsi të kufirit midis Greqisë dhe Shqipërisë. Sipas burimeve zyrtare greke 1.028 fishekë të kalibrit 7,62 mm, që përdoren për automatikët...

Gjendet një sasi e madhe fishekësh në kufirin greko-shqiptar

më 5.2017 - Ora news

Policia greke ke zbuluar dy thasë të mbushur me fishekë, në afërsi të kufirit shtetëror midis Greqisë dhe Shqipërisë. Sipas agjencisë zyrtare të lajmeve, ANA-MPA, janë 1.028 fishekë të kalibrit 7,62 mm,...

Gjendet një sasi e madhe fishekësh në kufirin greko-shqiptar

më 5.2017 - Tetova1

Policia greke ke zbuluar dy thasë të mbushur me fishekë, në afërsi të kufirit shtetëror midis Greqisë dhe Shqipërisë. Sipas agjencisë zyrtare të lajmeve, ANA-MPA, janë 1.028 fishekë të kalibrit 7,62 mm,...

Gjendet një sasi e madhe fishekësh në kufirin greko-shqiptar

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Policia greke ke zbuluar dy thasë të mbushur me fishekë, në afërsi të kufirit shtetëror midis Greqisë dhe Shqipërisë. Sipas agjencisë zyrtare të lajmeve, ANA-MPA, janë 1.028 fishekë të kalibrit 7,62 mm,...

Gjendet një sasi e madhe fishekësh në kufirin greko-shqiptar

më 5.2017 - AlbPress

Policia greke ke zbuluar dy thasë të mbushur me fishekë, në afërsi të kufirit shtetëror midis Greqisë dhe Shqipërisë. Sipas agjencisë zyrtare të lajmeve, ANA-MPA, janë 1.028 fishekë të kalibrit 7,62 mm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK