http://kariera.mk

Një nuse në flakë!

më 5.2017 - Lajmi.net

Kjo është nga ato raste kur fotot e dasmës, ato që mbeten kujtim përgjithmonë shkojnë përtej çdo lloj sakrifice. Një fotograf ka ndezur në flakë fustanin e dasmës së një nuseje, duke e lënë të digjet për...

​Një nuse në flakë, ja si i digjet fustani

më 5.2017 - Arbresh

Kjo është nga ato raste kur fotot e dasmës, ato që mbeten kujtim përgjithmonë shkojnë përtej çdo lloj sakrifice. Një fotograf ka ndezur në flakë fustanin e dasmës së një nuseje, duke e lënë të digjet për...

Fustani i nuses merr flakë vetëm për një set fotografik

më 5.2017 - Ora news

Një nuse ka pozuar për një set të rrezikshëm fotografik, në të cilin kërkoi që të ndizte flakë fustanin e martesës. Një asistent ndezi zjarrin ndërsa fotografi kapi momentin e duhur, dhe në cast ndërhyri...

Mundohet për të bërë foto artistike gjatë dasmës, ajo që i ndodh nuses shokuese

më 5.2017 - NOA

Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar foto artistike, por në fakt kjo për pak sa nuk i rrezikoi jetën. Ngjarja ka ndodhur më 16 maj në provincën Fujian të Kinës dhe pamjet janë hedhur...

Fustani i nusërisë në flakë për foto më të mira

më 5.2017 - Indeks online

Një grua ka pozuar në një set dramatik të fotografive të dasmës, në të cilat fustani i saj i nusërisë shihet në flakë. Ishte fotografi ai që ia vuri flakën fustanit të nuses me dëshirën e kësaj të fundit...

Shikojeni sakrificën e kësaj nuseje për disa foto artistike

më 5.2017 - OraInfo

Kjo është nga ato raste kur fotot e dasmës, ato që mbeten kujtim përgjithmonë shkojnë përtej çdo lloj sakrifice. Një fotograf ka ndezur në flakë fustanin e dasmës së një nuseje, duke e lënë të digjet për...

Shikojeni sakrificën e kësaj nuseje për disa foto artistike

më 5.2017 - GazetaBlic

Kjo është nga ato raste kur fotot e dasmës, ato që mbeten kujtim përgjithmonë shkojnë përtej çdo lloj sakrifice. Një fotograf ka ndezur në flakë fustanin e dasmës së një nuseje, duke e lënë të digjet për...

Shikojeni sakrificën e kësaj nuseje për disa foto artistike

më 5.2017 - Gazeta Express

Kjo është nga ato raste kur fotot e dasmës, ato që mbeten kujtim përgjithmonë shkojnë përtej çdo lloj sakrifice.Një fotograf ka ndezur në flakë fustanin e dasmës së një nuseje, duke e lënë të digjet për...

Fustani i nusërisë në flakë për foto më të mira

më 5.2017 - Klan Kosova

Një grua ka pozuar në një set dramatik të  fotove të dasmës, në të cilat fustani i saj i nusërisë shihet në flakë. Ishte fotografi ai që ia vuri flakën fustanit të nuses me dëshirën e kësaj të fundit në...

​Një nuse në flakë!

më 5.2017 - Tetova Sot

Kjo është nga ato raste kur fotot e dasmës, ato që mbeten kujtim përgjithmonë shkojnë përtej çdo lloj sakrifice. Një fotograf ka ndezur në flakë fustanin e dasmës së një nuseje, duke e lënë të digjet për...

Një nuse në flakë!

më 5.2017 - Infokusi

Kjo është nga ato raste kur fotot e dasmës, ato që mbeten kujtim përgjithmonë shkojnë përtej çdo lloj sakrifice. Një fotograf ka ndezur në flakë fustanin e dasmës së një nuseje, duke e lënë të digjet për...

Një nuse në flakë!

më 5.2017 - KosovaPress

Një fotograf ka ndezur në flakë fustanin e dasmës së një nuseje, duke e lënë të digjet për të krijuar një efekt artistik. “Në prapaskenë” quhen fotot e postuara online më 16 maj teksa disa njerëz në rrjetin...

Dëshironte foto artistike duke i djegur fustani, nusja rrezikon jetën

më 5.2017 - BalkanWeb

KINE – Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar fotografi artistike, por kjo i rrezikoi jetën. Ngjarja ka ndodhur me 16 maj në provincën Fujian të Kinës dhe pamjet janë hedhur në rrjetet...

I vë flakën fustanit për të bërë foto artistike, nusja rrezikon jetën

më 5.2017 - Tetova1

Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar fotografi artistike, por kjo i rrezikoi jetën. Ngjarja ka ndodhur  me 16 maj në provincën Fujian të Kinës  dhe pamjet janë hedhur në rrjetet sociale...

I vë flakën fustanit për të bërë foto artistike

më 5.2017 - Republika

Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar fotografi artistike, por kjo i rrezikoi jetën. Ngjarja ka ndodhur  me 16 maj në provincën Fujian të Kinës  dhe pamjet janë hedhur në rrjetet sociale...

I vë flakën fustanit për të bërë foto artistike

më 5.2017 - Sovrani

Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar fotografi artistike, por kjo i rrezikoi jetën. Ngjarja ka ndodhur  me 16 maj në provincën Fujian të Kinës  dhe pamjet janë hedhur në rrjetet sociale...

I vë flakën fustanit për të bërë foto artistike

më 5.2017 - Gazeta Express

Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar fotografi artistike, por kjo i rrezikoi jetën. Ngjarja ka ndodhur  me 16 maj në provincën Fujian të Kinës  dhe pamjet janë hedhur në rrjetet sociale...

I vë flakën fustanit për të bërë foto artistike

më 5.2017 - Arbresh

Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar fotografi artistike, por kjo i rrezikoi jetën. Ngjarja ka ndodhur  me 16 maj në provincën Fujian të Kinës  dhe pamjet janë hedhur në rrjetet sociale...

I vë flakën fustanit për të bërë foto artistike, nusja rrezikon jetën

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar fotografi artistike, por kjo i rrezikoi jetën. Ngjarja ka ndodhur  me 16 maj në provincën Fujian të Kinës  dhe pamjet janë hedhur në rrjetet sociale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK