http://kariera.mk

Vasili: LSI forcë e parë, kemi sakrifikuar për Shqipërinë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i LSI-së Petrit Vasili, gjatë një takimi me të rinjtë e kryeqytetit deklaroi se kriza e prodhuar muajt e fundit nga PD ishte artificiale dhe në fund u pa që ishte një fishekzjarrë që dogji shumë të...

Deputetja e LSI: Një në tre të rinj janë të papunë

para 11 muajve - Standard

Deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj e quajti pazar marrëveshjen mes Ramës dhe Bashës. Në një takim elektoral me të rinjtë në Tiranë , Mehmetaj tha se një në tre të rinj është i papunë. “ Sot është një ditë...

Vasili kritikon ashpër: Shpikën furtunë në gotë por doli që ishin vetëm fishekzjarre

para 11 muajve - GazetaBlic

Kreu I LSI-së nuk është kursyer në kritikat drejtuar kryeministrit Rama dhe liderit të opozitës Basha, pas marrëveshjes së këtyre të dyve për t’i dhënë fund krizës politike. Vasili është shprehur në një...

Marrëveshja, Vasili: Të hedhin  hi syve, shpikën furtunë në gotë

para 11 muajve - Shqiptarja

Thumbimet nga LSI për paktin e arritur mes Ramës dhe Bashës vijojnë. Kreu i LSI Petrit Vasili tha nga një takim me të rinjtë sot në kryeqytet se kriza e prodhuar muajt e fundit nga PD ishte artificiale...

Pakti Rama-Basha, Vasili: Rrufe të ndërsjella që dogjën para të ekonomisë shqiptare

para 11 muajve - NOA

Kryetari i LSI, Petrit Vasili tha se ajo që ka ndodhur kohët e fundit ka qenë një krizë artificiale. Në një takim me të rinjtë, Vasili u shpreh se ato që u dukën si rrufe ishin fishekzjarre që dogji para...

Marrëveshja PS-PD, Vasili: Rrufe te ndërsjella që dogjën paratë e ekonomisë shqiptare

para 11 muajve - Standard

Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar planin për punësimin e të rinjve në kryeqytet. Gjata fjalës së tij në takimin me të rinjtë e LRI, kreu i LSI, Petrit Vasili komentoi edhe zhvillimet e fundit...

Vasili: Këto që ndodhën muajt e fundit, fishekzjarre që dogjën ekonominë

para 11 muajve - Ora news

Kryetari i LSI, Petrit Vasili tha se ajo që ka ndodhur kohët e fundit ka qenë një krizë artificiale. Në një takim me të rinjtë, Vasili u shpreh se ato që u dukën si rrufe ishin fishekzjarre që dogji para...

Vasili kritikon ashpër: Shpikën furtunë në gotë por doli që ishin vetëm fishezjarre

para 11 muajve - Gazeta Express

Kreu I LSI-së nuk është kursyer në kritikat drejtuar kryeministrit Rama dhe liderit të opozitës Basha, pas marrëveshjes së këtyre të dyve për t’i dhënë fund krizës politike. Vasili është shprehur në një...

Marrëveshja Rama-Basha, Vasili: I hedhin hi syve të elektoratit

para 11 muajve - Mapo

Tashmë fushata ka nisur dhe beteja politike mes kampeve politike ka nisur të bëhet më e ashpër, Ndërkohë vijojnë thumbimet nga LSI për paktin e arritur mes Ramës dhe Bashës. Kreu i LSI Petrit Vasili tha...

Marrëveshja PS-PD, Vasili: Rrufe të ndërsjella që dogjën paratë e ekonomisë shqiptare

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar planin për punësimin e të rinjve në kryeqytet. Gjata fjalës së tij në takimin me të rinjtë e LRI, kreu i LSI, Petrit Vasili komentoi edhe zhvillimet...

Petrit Vasili: Objektivi ynë janë të rinjtë

para 11 muajve - Sot News

Në ditën e Planit Europian për Rininë, LSI ka prezantuar planin e saj elektoral për gjeneratën e të rinjve. Kreu i LSI-së Petrit Vasili është shprehur se themeli i kësaj partie është rinia e në rradhë...

Deputetja e LSI kritikon marrëveshjen Rama- Basha: Deri më tani pamë pazare, por...

para 11 muajve - Gazeta Express

Kejdi Mehmetaj, deputetja e LSI-së i ka cilësuar si pazare të vogla marrëveshjen mes Ramës e Bashës, në një takim elektoral me të rinjtë në Tiranë. Deputetja e LSI-së është shprehur se teksa pazaret bëhen...

Vasili: Përgjysmojmë papunësinë brenda 4 viteve qeverisje, objektivi ynë të rinjtë

para 11 muajve - Gazeta Express

Kreu i LSI-së Petrit Vasili është shprehur se themeli i kësaj partie është rinia e në rradhë të parë punësimi i tyre. Në ditën e Planit Europian për Rininë, LSI ka prezantuar planin e saj elektoral për...

Pakti PS-PD, Kejdi Mehmetaj: Tre ditë pamë pazare, ndërkohë të rinjtë shqiptarë, të papunë

para 11 muajve - Sot News

Deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka komentuar marrëveshjen e arritur mes Ramës dhe Bashës në një takim me të rinjtë e Tiranës. Memhetaj tha se ajo i ngjason një pazari dhe shtoi se një në tre të rinj është...

Marrëveshja, Mehmetaj: Jemi sy hapur, këto tre ditë pamë pazare

para 11 muajve - Ora news

Deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj e quajti pazar marrëveshjen mes Ramës dhe Bashës. Në një takim elektoral me të rinjtë në Tiranë , Mehmetaj tha se një në tre të rinj është i papunë. Mehmetaj: Sot është...

Marrëveshja mes Ramës e Bashës, Vasili: Po u hedhin hi syve të elektoratit

para 11 muajve - Tetova Sot

Tashmë fushata ka nisur dhe beteja politike mes kampeve politike ka nisur të bëhet më e ashpër, Ndërkohë vijojnë thumbimet nga LSI për paktin e arritur mes Ramës dhe Bashës. Kreu i LSI Petrit Vasili tha...

Marrëveshja/ Vasili: Të hedhin hi syve, shpikën furtunë në gotë

para 11 muajve - Lexo

Thumbimet nga LSI për paktin e arritur mes Ramës dhe Bashës vijojnë. Kreu i LSI Petrit Vasili tha nga një takim me të rinjtë sot në kryeqytet se kriza e prodhuar muajt e fundit nga PD ishte artificiale...

Pakti Rama-Basha, deputetja e LSI: Jemi sy hapur, këto tre ditë pamë pazare

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj e quajti pazar marrëveshjen mes Ramës dhe Bashës. Në një takim elektoral me të rinjtë në Tiranë , Mehmetaj tha se një në tre të rinj është i papunë. “Sot është një ditë...

Vasili: Përgjysmojmë papunësinë brenda 4 viteve qeverisje, objektivi ynë të rinjtë

para 11 muajve - Tetova Sot

Kreu i LSI-së Petrit Vasili është shprehur se themeli i kësaj partie është rinia e në rradhë të parë punësimi i tyre. Në ditën e Planit Europian për Rininë, LSI ka prezantuar planin e saj elektoral për...

Vasili: Objektivi ynë janë të rinjtë

para 11 muajve - Lexo

Kreu i LSI-së Petrit Vasili është shprehur se themeli i kësaj partie është rinia e në rradhë të parë punësimi i tyre. Në ditën e Planit Europian për Rininë, LSI ka prezantuar planin e saj elektoral për...

Pas marrëveshjes Rama-Basha, Vasili: I hedhin hi syve të elektoratit…

para 11 muajve - Java News

Vijojnë thumbimet nga LSI për paktin e arritur mes Ramës dhe Bashës. Kreu i LSI Petrit Vasili tha nga një takim me të rinjtë sot në kryeqytet se kriza e prodhuar muajt e fundit nga PD ishte artificiale...

Marrëveshja PS-PD, Vasili: Rrufe të ndërsjellaqë dogjën paratë e ekonomisë shqiptare

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar planin për punësimin e të rinjve në kryeqytet. Gjata fjalës së tij në takimin me të rinjtë e LRI, kreu i LSI, Petrit Vasili komentoi edhe zhvillimet e fundit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK