http://kariera.mk

A e keni vënë re këtë ndryshim në Instagram-in e Majlinda Zekës?

para 10 muajve - OraInfo

Majlinda Zeka ani pse jo fytyrë publike ajo është një nga emrat më të lakuar në mediet rozë, shkruan Sovrani.info Por lidhja e saj me reperin Majk e ka bërë shumë të famshme në mediet shqiptare. Ajo sot...

A e keni vënë re këtë ndryshim në Instagram-in e Majlinda Zekës?

para 10 muajve - GazetaBlic

Majlinda Zeka ani pse jo fytyrë publike ajo është një nga emrat më të lakuar në mediet rozë, shkruan Sovrani.info Por lidhja e saj me reperin Majk e ka bërë shumë të famshme në mediet shqiptare. Ajo sot...

Patrisi publikon foto me djalin

para 10 muajve - Aktuale

Tuna dhe Patrisi ka pak kohë që janë bërë prindër, të një djali. Patrisi sapo ka publikuar dy fotografi me të birin, ku shfaqet duke e mbajtur atë në krahë.

A e keni vënë re këtë ndryshim në Instagram-in e Majlinda Zekës?

para 10 muajve - Tetova Sot

Majlinda Zeka ani pse jo fytyrë publike ajo është një nga emrat më të lakuar në mediet rozë, shkruan Sovrani.info Por lidhja e saj me reperin Majk e ka bërë shumë të famshme në mediet shqiptare. Ajo sot...

Patrisi publikon foto me djalin

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Tuna dhe Patrisi ka pak kohë që janë bërë prindër, të një djali. Patrisi sapo ka publikuar dy fotografi me të birin, ku shfaqet duke e mbajtur atë në krahë, përcjell Sovrani.info "Kopjimi i...

Majk dhe Majlinda janë të ndarë, por kush do të kujdeset për fëmiun e vogël?

para 10 muajve - Telegrafi

Majk dhe Majlinda Zeka janë bërë prindër për herë të parë, por çifti më nuk janë bashkë. Sipas disa burimeve, Majlinda solli në jetë djalin Roanin, teksa Majk gjendet në SHBA për të zhvilluar një seri...

Majk poston për suksesin e këngës, injoron ish të dashurën dhe djalin e posa lindur

para 10 muajve - Telegrafi

Reperi i Babastars, Majk, duket se nuk i është gëzuar shumë faktit se ai është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, tashmë është bërë nënë. Ajo madje e ka pagëzuar djalin me emrin Roan, shkruan...

Reperi i njohur bëhet baba, ja dedikimi emocionues i ish-të dashurës së tij

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Reperi kosovar Majk është ndarë me Majlinda Zekën, ndërsa ajo besojmë se e ka bërë sot njeriun më të lumtur duke sjellë në jetë djalin e tij. Lajmin për ardhjen në jetë të djalit të saj e ka bërë...

Publikohet foto nga salla e Majlindës me Ruanin, djalin e Majk

para 10 muajve - Telegrafi

Majlinda Zeka sot është bërë nënë e fëmiut që e ka me reperin Majk. Lajmin e ka konfirmuar vet bukuroshja kohë më parë në Instagram, ku edhe ka shfaqur imazhe të djalit, por jo edhe të saj. Faqja Artistët...

A e keni vënë re këtë ndryshim në Instagram-in e Majlinda Zekës?

para 10 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka ani pse jo fytyrë publike ajo është një nga emrat më të lakuar në mediet rozë, shkruan Sovrani.info Por lidhja e saj me reperin Majk e ka bërë shumë të famshme në mediet shqiptare. Ajo sot...

Publikohet foto e Majlindës me djalin nga salla e lindjes

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Majlinda Zeka e dashura e reperit Majk, sot është bërë nënë, shkruan Artistët Shqiptarë. Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes Instagramit, ku ka shfaqur imazhet e para të djalit. “Qdo sakrificë...

Ky është reagimi i Majk pas lindjes së Majlindës!

para 10 muajve - Tetova Sot

Publiko këngën më të re të repertorit të tij me hite të cilën e titulloi Katile. Një ditë më pa ai i ka falënderuar fansat e tij për përkrahjen që i dhanë pas publikimit të këngës duke shkëputur një citat...

Majk bëhet baba? Ish e dashura sjell në jetë fëmijën

para 10 muajve - Opinion

Ish e dashura e Majk, Majlinda Zeka më fund ka sjellë në jetë djalin e saj. Lajmin për ardhjen në jetë të djalit të saj e ka bërë vetë Majlinda përmes një postimi në Instagram. 23-vjeçarja ka postuar foto...

Kjo është domethënia e emrit të djalit të Majkut dhe Majlindës

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Para pak minutash Majlinda Zeka bëri të ditur se është bërë nënë. Ajo ka pagëzuar djalin e saj me emrin Road. Domethënia e emrit është e ndryshme në gjuhë dhe vende të ndryshme. Roan nga gjuha...

Majk dhe Majlinda janë të ndarë, por kush do të kujdeset për fëmiun e vogël?

para 10 muajve - Almakos

Majk dhe Majlinda Zeka janë bërë prindër për herë të parë, por çifti më nuk janë bashkë. Sipas disa burimeve, Majlinda solli në jetë djalin Roanin, teksa Majk gjendet në SHBA për të zhvilluar një seri...

Majk poston për suksesin e këngës, injoron ish të dashurën dhe djalin e posa lindur

para 10 muajve - Almakos

Reperi i Babastars, Majk, duket se nuk i është gëzuar shumë faktit se ai është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, tashmë është bërë nënë. Ajo madje e ka pagëzuar djalin me emrin Roan, shkruan...

Kjo është deklarata e Majk pas lindjes së djalit

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Majlinda Zeka e dashura e reperit Majk, sot është bërë nënë, shkruan Artistët Shqiptarë. Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes Instagramit, ku ka shfaqur imazhet e para të djalit. “Qdo sakrificë...

Publikohet foto nga salla e Majlindës me Ruanin, djalin e Majk

para 10 muajve - Arbresh

Majlinda Zeka e dashura e reperit Majk, sot është bërë nënë. Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes Instagramit, ku ka shfaqur imazhet e para të djalit. “Qdo sakrificë për ty ja vlen” shkruan ajo. Artistët...

Majk bëhet baba? Majlinda Zeka lind djalë (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Modelja dhe ish e dashura e këngëtarit Majk , ka lindur djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram. Mësohet se djali do të quhet Roan, ndërsa Majlinda duket se ndihet e bekuar...

Publikohet foto nga salla e Majlindës me Ruanin, djalin e Majk

para 10 muajve - Almakos

Majlinda Zeka sot është bërë nënë e fëmiut që e ka me reperin Majk. Lajmin e ka konfirmuar vet bukuroshja kohë më parë në Instagram, ku edhe ka shfaqur imazhe të djalit, por jo edhe të saj. Lexo po ashtu:...

Publikohet foto nga salla e Majlindës me Ruanin, djalin e Majk

para 10 muajve - Infokusi

Majlinda Zeka sot është bërë nënë e fëmiut që e ka me reperin Majk. Lajmin e ka konfirmuar vet bukuroshja kohë më parë në Instagram, ku edhe ka shfaqur imazhe të djalit, por jo edhe të saj. Faqja Artistët...

Ky është reagimi i Majk pas lindjes së Majlindës!

para 10 muajve - Prive

Publiko këngën më të re të repertorit të tij me hite të cilën e titulloi Katile. Një ditë më pa ai i ka falënderuar fansat e tij për përkrahjen që i dhanë pas publikimit të këngës duke shkëputur një citat...

Ish e dashura e Majkit bëhet nënë

para 10 muajve - Klan Kosova

Majlinda Zeka, ish e dashura e reperit kosovar Majk, është bërë nën, njofton Klan Kosova. Majlinda është bërë nëna e një djali, të cilin ka vendosur ta quaj Roan. Lajmin është bërë i ditur nga vet bukuroshja...

Kjo është domethënia e emrit “Roan”, të djalit të posa lindur të Majkut

para 10 muajve - Telegrafi

Majk është bërë baba para pak çastesh, teksa në jetë fëmiun e tij e ka sjellë bukuroshja, Majlinda Zeka. Fëmiu që është i gjinisë mashkullore është pagëzuar me emrin, Roan. Domethënia e këtij emri është...

Derisa Majlinda bëhet nënë, ja çfarë bën Majku

para 10 muajve - Gazeta Express

Modelja e njohur Majlinda Zeka pak kohë më parë ka treguar për të gjithë fansat e saj se është bërë nënë për herë të parë. Këtë e kishte bërë të ditur përmes dy imazheve të djalit të saj të cilat i ka...

Majk bëhet baba, Majlinda Zeka sjellë në jetë djalin Roan

para 10 muajve - Telegrafi

Reperi i Babastars, Majk, është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, i cili është pagëzuar me emrin Roan. Në Instagram ajo ka publikuar foto të djalit pas lindjes,...

Majlinda u bë nënë por ky reagim i Majkut është për t’u habitur

para 10 muajve - Lajmi.net

Ka pothuajse një orë që kur bukuroshja Majlinda Zeka përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka treguar që ka sjellë në jetë djalin e saj dhe të këngëtarit Majk. Por, ky i fundit, nuk ka bërë asnjë...

Majlinda bëhet nënë

para 10 muajve - Prive

Ish e dashura e Majkit, Majlinda Zeka sot është bërë nënë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bukuroshja nga Prishtina përmes një postimi në rrjetin social Instagram ku ndan me publikun fotografi të djalit...

Kjo është domethënia e emrit “Roan”, të djalit të posa lindur të Majkut

para 10 muajve - OraInfo

Majk është bërë baba para pak çastesh, teksa në jetë fëmiun e tij e ka sjellë bukuroshja, Majlinda Zeka. Fëmiu që është i gjinisë mashkullore është pagëzuar me emrin, Roan. Domethënia e këtij emri është...

Isha e dashura e Majk bëhet nënë, zbulon emrin e vogëlushit

para 10 muajve - OraInfo

Pritja e ëmbël përfundoi edhe për ish të dashurën e reperit të njohur Majk. Modelja e njohur Majlinda Zeka, ish e dashura e reperit të njohur kosovar Majk, është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë...

Reperi Majk bëhet baba, Majlinda sjell në jetë djalin e tyre

para 10 muajve - Indeks online

Ish e dashura e reperit Majk, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, të cilin e ka pagëzuar me emrin Roan. Majlinda ka publikuar fotografi të djalit në Instagram, menjëherë pas lindjes. “Çdo sakrifidë...

Majk bëhet baba, Majlinda Zeka sjellë në jetë djalin Roan

para 10 muajve - Zeri

Reperi i Babastars, Majk, është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, i cili është pagëzuar me emrin Roan. Në Instagram ajo ka publikuar foto të djalit pas lindjes,...

Patrisi publikon foto me djalin

para 10 muajve - Sovrani

Tuna dhe Patrisi ka pak kohë që janë bërë prindër, të një djali. Patrisi sapo ka publikuar dy fotografi me të birin, ku shfaqet duke e mbajtur atë në krahë, përcjell Sovrani.info Lexo edhe: Majk dhe Majlinda...

Ja dhe momenti i shumëpritur, ish e dashura e Majkut bëhet nënë, ky është emri i djalit

para 10 muajve - Gazeta Express

Pritja e ëmbël përfundoi edhe për ish të dashurën e reperit të njohur Majk. Modelja e njohur Majlinda Zeka sot ka ditën më të bukur në jetën e saj,  transmeton Gazeta Express. Majlinda është bërë nënë...

Majk dhe Majlinda janë të ndarë, por kush do të kujdeset për fëmiun e vogël?

para 10 muajve - Sovrani

Majk dhe Majlinda Zeka janë bërë prindër për herë të parë, por çifti më nuk janë bashkë. Majlinda solli në jetë djalin Roanin, teksa Majk gjendet në SHBA për të zhvilluar një seri koncertesh. Vet Majk...

Majk bëhet baba, këto janë fotot e djalit të tij

para 10 muajve - Lajmi.net

Këngëtari Majk është bërë baba. Ish e dashura e tij Majlinda sot ka sjellë në jetë djalin e tyre të cilin e ka quajtur Roan, shkruan lajmi.net Përmes shkrimit të lënë i ka dëshiruar mirë se ardhje në jetë...

Sara Hoxha publikon foto me djalin

para 10 muajve - Sovrani

Sara Hoxha ka disa muaj që është bërë nënë. Ajo publikon shpesh fotografi me djalin, Loondon Nor, por deri tani nuk ka treguar fytyrën e tij, shkruan Sovrani.info LEXO EDHE: Nuk bën ta humbisni asesi këtë...

Të gjithë mendojnë se Majk sot është bërë baba por ai vetë nuk reagon

para 10 muajve - Blitz

Ditën e sotme ish- e dashura e Majk, Majlinda Zeka është bërë nënë për herë të parë. Prej kohësh thuhet se ky fëmijë është edhe i Majkit edhe pse reperi asnjëherë publikisht nuk e ka pohuar atësinë.  Ky...

Nuk bën ta humbisni asesi këtë detaj nga fotoja e Majlindës me djalin nga spitali

para 10 muajve - Sovrani

Sot, janë publikuar disa fotografi pas lindjes së djalit të Majlindës. Por në foton e fundit të publikuar në Instagram, ku shihet Majlinda duke mbajtur në krahë të birin, një detaj tejet i rëndësishëm...

Publikohet foto tjetër e Majlindës me djalin

para 10 muajve - Sovrani

E dashura e reperit Majk, Majlinda Zeka sot (premte) është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjell në jetë një djalin të cilin e ka pagëzuar me emrin Roan. LEXO EDHE: Xhesika e ‘O sa mirë’ publikon video...

Derisa Majlinda bëhet nënë, ja ku ndodhet Majku

para 10 muajve - Bota Press

Modelja e njohur Majlinda Zeka pak kohë më parë ka treguar për të gjithë fansat e saj se është bërë nënë për herë të parë. Këtë e kishte bërë të ditur përmes dy imazheve të djalit të saj të cilat i ka...

Majlinda ish e dashura e Majkit bëhet nënë

para 10 muajve - 10minuta

Majlinda Zeka ish e dashura e reperit kosovar Majk sot është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë të njohur vet Majlinda përmes një postimi në rrjetin social Instagram duke ndarë me ndjekësit e...

Kjo është domethënia e emrit “Roan”, të djalit të posa lindur të Majkut

para 10 muajve - Infokusi

Majk është bërë baba para pak çastesh, teksa në jetë fëmiun e tij e ka sjellë bukuroshja, Majlinda Zeka. Fëmiu që është i gjinisë mashkullore është pagëzuar me emrin, Roan. Domethënia e këtij emri është...

Kjo është domethënia e emrit “Roan”, të djalit të posa lindur të Majkut

para 10 muajve - Almakos

Majk është bërë baba para pak çastesh, teksa në jetë fëmiun e tij e ka sjellë bukuroshja, Majlinda Zeka. Fëmiu që është i gjinisë mashkullore është pagëzuar me emrin, Roan. Domethënia e këtij emri është...

Majk bëhet baba, Majlinda Zeka sjellë në jetë djalin Roan

para 10 muajve - Tetova1

Reperi i Babastars, Majk, është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, i cili është pagëzuar me emrin Roan. Në Instagram ajo ka publikuar foto të djalit pas lindjes,...

Majk bëhet baba, Majlinda Zeka sjellë në jetë djalin e tyre

para 10 muajve - Arbresh

Reperi i Babastars, Majk, është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, i cili është pagëzuar me emrin Roan. Në Instagram ajo ka publikuar foto të djalit pas lindjes,...

Majk bëhet baba, Majlinda Zeka sjellë në jetë djalin Roan

para 10 muajve - Almakos

Reperi i Babastars, Majk, është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, i cili është pagëzuar me emrin Roan. Në Instagram ajo ka publikuar foto të djalit pas lindjes,...

Këngëtari Majk është bërë baba.

para 10 muajve - Infokusi

sh e dashura e tij Majlinda sot ka sjellë në jetë djalin e tyre të cilin e ka quajtur Roan, shkruan lajmi.net Përmes shkrimit të lënë i ka dëshiruar mirë se ardhje në jetë Roanit, duke e falendëruar edhe Zotin për këtë dhuratë.

Ky është reagimi i papritur i Majkut pasi u bë baba

para 10 muajve - Periskopi

Ka pothuajse një orë që kur bukuroshja Majlinda Zeka përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka treguar që ka sjellë në jetë djalin e saj dhe të këngëtarit Majk. Por, ky i fundit, nuk ka bërë asnjë...

Vjen reagimi i parë nga Majku menjëherë pas lindjes së djalit, Roanit

para 10 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka ka pak orë që ka sjell në jetë djalin e saj, Roanin. Të gjithë po prisnin ndonjë reagim të reperit Majk, e nuk ka vonuar dhe ai ka bërë një postim në Instagram, shkruan Sovrani.info LEXO...

Kjo është domethënia e emrit “Roan”, të djalit të posa lindur të Majkut

para 10 muajve - Bota Press

Majk është bërë baba para pak çastesh, teksa në jetë fëmiun e tij e ka sjellë bukuroshja, Majlinda Zeka. Fëmiu që është i gjinisë mashkullore është pagëzuar me emrin, Roan. Domethënia e këtij emri është...

Ish e dashura e Majkut bëhet nënë, ky është emri i djalit

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Pritja e ëmbël përfundoi edhe për ish të dashurën e reperit të njohur Majk. Modelja e njohur Majlinda Zeka sot ka ditën më të bukur në jetën e saj,  transmeton Gazeta Express. Majlinda është bërë nënë...

Kjo është domethënia e emrit të djalit të Majkut dhe Majlindës

para 10 muajve - Sovrani

Para pak minutash Majlinda Zeka bëri të ditur se është bërë nënë. Ajo ka pagëzuar djalin e saj me emrin Road. Domethënia e emrit është e ndryshme në gjuhë dhe vende të ndryshme. LEXO EDHE: Lind Majlinda...

Majlinda Zeka bëhet nënë, ky është emri i djalit

para 10 muajve - Republika

Modelja e njohur Majlinda Zeka sot është bërë nënë për herë të parë. Këtë e ka bërë të ditur përmes disa fotografive që ka postuar në profilin e saj në Instagram. Majlinda ka lindur një djalë të cilin...

Majk bëhet baba, ja fotot e para

para 10 muajve - Periskopi

Ish e dashura e tij Majlinda sot ka sjellë në jetë djalin e tyre të cilin e ka quajtur Roan, shkruan lajmi.net Përmes shkrimit të lënë i ka dëshiruar mirë se ardhje në jetë Roanit, duke e falendëruar edhe Zotin për këtë dhuratë.

Lind Majlinda Zeka, publikon fotot e para të djalit

para 10 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka ka lindur sot. Ajo ka sjell në jetë një djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin Roan, shkruan Sovrani.info LEXO EDHE: Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit publikon foto të vajzës, Amelias (FOTO)...

Majk bëhet “baba”

para 10 muajve - Bota Press

Majlinda Zeka ish e dashura e reperit Kastriot Rexha-Majki, sot ka sjell në jetë fëmiijën e saj të parë. Këtë e ka  bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram. Është fol shumë që babai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK