http://kariera.mk

Tre vjet nga vandalizmi në Gjorçe Petrov, pronarët shqiptarë akoma pa kompenzim

më 5.2017 - Gazeta Express

Edhe tre vjen nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë ndaj...

Tre vjet nga vandalizmi në Gjorçe Petrov, pronarët shqiptarë akoma pa kompenzim

më 5.2017 - InfoShqip

Edhe tre vjen nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë ndaj...

Asnjë kompensim për pronat e djegura të shqiptarëve në lagjen Gjorçe të Shkupit

më 5.2017 - Portalb

Edhe tre vjet nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë ndaj...

Asnjë kompensim për pronat e djegura të shqiptarëve në lagjen Gjorçe të Shkupit

më 5.2017 - Alsat-M

Edhe tre vjen nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë ndaj...

Asnjë kompensim për pronat e djegura të shqiptarëve në lagjen Gjorçe të Shkupit

më 5.2017 - Tetova Sot

Edhe tre vjen nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë ndaj...

Asnjë kompensim për pronat e djegura të shqiptarëve në lagjen Gjorçe të Shkupit

më 5.2017 - AlbPortali

Loading... Edhe tre vjen nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë...

Asnjë kompensim për pronat e djegura të shqiptarëve në lagjen Gjorçe të Shkupit

më 5.2017 - Fakti Ditor

Edhe tre vjen nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë ndaj...

Asnjë kompensim për pronat e djegura të shqiptarëve në lagjen Gjorçe të Shkupit

më 5.2017 - Lajm

Edhe tre vjen nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë ndaj...

Asnjë kompensim për pronat e djegura të shqiptarëve në lagjen Gjorçe të Shkupit

më 5.2017 - Lajm

Edhe tre vjen nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë ndaj...

Asnjë kompensim për pronat e djegura të shqiptarëve në lagjen Gjorçe të Shkupit

më 5.2017 - Almakos

19 May Edhe tre vjen nga vandalizmi në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, banorët e dëmtuar nuk kanë marr kompensimin e premtuar për pronat e djegura që pasoi një protestë të banorë si shprehje e pakënaqësisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK