http://kariera.mk

LSDM: Gruevski la borxh prej 5 miliardë euro

më 5.2017 - Flaka

Vjenë periudhë në të cilën qeveria e re do ti rishqyrtojë të gjitha huamarrjet që i ka bërë pushteti deritanishëm gjatë viteve të kaluara në mënyrë shumë transparente, thonë nga LSDM, duke reaguar ndaj...

Gruevski: Buxhetin e shtetit e kemi lënë me shumë para

më 5.2017 - Telegrafi

Në Buxhetin e RM-së kemi lënë shumë të madhe të mjeteve për shumicën e re parlamentare për dallim nga viti 2006 kur kishte vetëm tre milionë euro kur hyrëm në Qeveri, por edhe dhjetëra ekzekutime të përgatitura...

Gruevski: Kemi lënë buxhetin e Maqedonisë plot me mjete

më 5.2017 - InfoShqip

Në Buxhetin e Republikës së Maqedonisë lëmë shumë të madhe të mjeteve për shumicën e re parlamentare për dallim nga viti 2006 kur kishte vetëm tre milionë euro kur hyrëm në Qeveri, por edhe dhjetëra ekzekutime...

Gruevski: “Arka e buxhetit të shtetit është lënë përplot me para”

më 5.2017 - Flaka

Në Buxhetin e RM-së kemi lënë shumë të madhe të mjeteve për shumicën e re parlamentare për dallim nga viti 2006 kur kishte vetëm tre milionë euro kur hyrëm në Qeveri, por edhe dhjetëra ekzekutime të përgatitura...

Gruevski: Kemi lënë buxhetin e Maqedonisë plot me mjete

më 5.2017 - Gazeta Express

Në Buxhetin e Republikës së Maqedonisë lëmë shumë të madhe të mjeteve për shumicën e re parlamentare për dallim nga viti 2006 kur kishte vetëm tre milionë euro kur hyrëm në Qeveri, por edhe dhjetëra ekzekutime...

Gruevski: Lamë shumë para në Buxhet për Qeverinë e Zaevit

më 5.2017 - Zhurnal

Shkup, 19 Maj - Në Buxhetin e Republikës së Maqedonisë lamë shumë të madhe të mjeteve për shumicën e re parlamentare për dallim nga viti 2006 kur kishte vetëm tre milionë euro kur hyrëm në Qeveri, por...

Gruevski thotë se lë për Qeverinë e re 130 milionë euro, por harron borxhin prej miliarda eurove

më 5.2017 - TV Koha

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski sot ka theksuar se për Qeverinë e re partia e tij lë në dizpocion 130 milonë euro, por ai ka harruar se pikërisht partia e tij e futi Maqedoninë në kolaps financar...

Gruevski: Buxhetin e shtetit e kemi lënë me shumë para

më 5.2017 - Tetova1

Në Buxhetin e RM-së kemi lënë shumë të madhe të mjeteve për shumicën e re parlamentare për dallim nga viti 2006 kur kishte vetëm tre milionë euro kur hyrëm në Qeveri, por edhe dhjetëra ekzekutime të përgatitura...

Gruevski: Kemi lënë buxhetin e Maqedonisë plot me mjete

më 5.2017 - Arbresh

Në Buxhetin e Republikës së Maqedonisë lëmë shumë të madhe të mjeteve për shumicën e re parlamentare për dallim nga viti 2006 kur kishte vetëm tre milionë euro kur hyrëm në Qeveri, por edhe dhjetëra ekzekutime...

Gruevski thotë se lë për Qeverinë e re 130 milionë euro, por harron borxhin prej miliarda eurove

më 5.2017 - Tetova Sot

Në Buxhetin e Republikës së Maqedonisë lëmë shumë të madhe të mjeteve për shumicën e re parlamentare për dallim nga viti 2006 kur kishte vetëm tre milionë euro kur hyrëm në Qeveri, por edhe dhjetëra ekzekutime...

Ministria e Financave ka paguar 13 milionë euro subvencione për bujqit

më 5.2017 - Flaka

Më në fund ka filluar pagesa e subvencioneve bujqësore. Janë ndarë vetëm 15% nga urdhëresat e firmosura, transmeton FLAKA. Nga Agjencia pagesore paralajmëruan se deri në fund të muajit do të firmosen urdhëresat...

Filloi pagesa e subvencioneve për bujqit

më 5.2017 - Alsat-M

Më në fund ka filluar pagesa e subvencioneve bujqësore. Janë ndarë vetëm 15% nga urdhëresat e firmosura, respektivisht vetëm 7.5 nga 50 milion euro. Nga Agjencia pagesore paralajmëruan se deri në fund...

Kjo është shuma e parave që u shpenzuan gjatë qeverisjes së Gruevskit

më 5.2017 - TV Koha

Në dhjetë vitet e fundit qeveritë e Nikolla Gruevskit në Maqedoni kanë shpenzuar gjithsej 25 miliardë euro para të popullit, por vetëm 1,2 miliard janë investuar në projekte ndërtimore, edhe atë shumica...

Kjo është shuma e parave që u shpenzuan gjatë qeverisjes së Gruevskit

më 5.2017 - Gazeta Express

Në dhjetë vitet e fundit qeveritë e Nikolla Gruevskit në Maqedoni kanë shpenzuar gjithsej 25 miliardë euro para të popullit, por vetëm 1,2 miliard janë investuar në projekte ndërtimore, edhe atë shumica...

Kjo është shuma e parave që u shpenzuan gjatë qeverisjes së Gruevskit

më 5.2017 - Lajm

Në dhjetë vitet e fundit qeveritë e Nikolla Gruevskit në Maqedoni kanë shpenzuar gjithsej 25 miliardë euro para të popullit, por vetëm 1,2 miliard janë investuar në projekte ndërtimore, edhe atë shumica...

Filloi pagesa e subvencioneve për bujqit

më 5.2017 - Fakti Ditor

Më në fund ka filluar pagesa e subvencioneve bujqësore. Janë ndarë vetëm 15% nga urdhëresat e firmosura, respektivisht vetëm 7.5 nga 50 milion euro. Nga Agjencia pagesore paralajmëruan se deri në fund...

Kjo është shuma e parave që u shpenzuan gjatë qeverisjes së Gruevskit

më 5.2017 - Periskopi

Në dhjetë vitet e fundit qeveritë e Nikolla Gruevskit në Maqedoni kanë shpenzuar gjithsej 25 miliardë euro para të popullit, por vetëm 1,2 miliard janë investuar në projekte ndërtimore, edhe atë shumica...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK