http://kariera.mk

Gruaja i kap mesazhet burrit me dashnoren, por kur zbuloi se kush ishte ajo…

më 5.2017 - Bota Press

I kishte premtuar dashnores se do ndahej nga gruaja, dashnorja kishte shpresa se do ndahej edhe pse kishte shoqe gruan e tij, por ai e mashtronte vazhdimisht. Gruaja kap mesazhet dhe mbetet e shokuar dhe...

Flet regjisori/ Takimi midis gruas dhe të dashurës, Bujar Alimani sjell në Tiranë filmin “Vëthi i munguar”

më 5.2017 - Standard

Nga Irini Meçe “Kam dashur që të bëj një film, i cili do më çonte mua në territore të pashkelura më parë. Më pëlqen shumë të guxoj, të tentoj që të bëj gjëra ndryshe. “Vëthi i munguar” ka qenë pikërisht...

Dy dashuri ndryshe për të njëjtin burrë

më 5.2017 - ABC News

Mund të duket e pamundur, por ndodh. Në  filmin “Vëthi i munguar” Bujar  Alimani vë përballë gruan dhe të dashurën, pas vdekjes së burrit, të rrëfejnë se si e kane dashuruar të njëjtin mashkull.

“Vëthi i munguar” i Alimanit, midis gruas dhe të dashurës

më 5.2017 - GazetaBlic

Filmi “Vëthi i munguar” me metrazh të mesëm i Bujar Alimanit i realizuar pa buxhet, është një raport në teh midis dy grave që kanë dashur të njëjtin burrë. Ema Andra dhe Adele Gjoka shpërthejnë tensionin...

“Vëthi i munguar” i Alimanit, midis gruas dhe të dashurës

më 5.2017 - Ora news

Filmi “Vëthi i munguar” me metrazh të mesëm i Bujar Alimanit i realizuar pa buxhet, është një raport në teh midis dy grave që kanë dashur të njëjtin burrë. Ema Andra dhe Adele Gjoka shpërthejnë tensionin...

Ema Andrea, rrëfen gruan e tradhëtuar

më 5.2017 - GazetaBlic

Ajo është Ana. Një grua që teksa pi cigare përpiqet të kuptojë çfarë të fshehte ka gjetur i shoqi tek gruaja e re që është përballë saj. Nuk ka asgjë më torturuese për një femër, kur zbulon se i shoqi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK