http://kariera.mk

Shqiptarët bëjnë për ?ujë të ftohtë? policinë italiane, por në fund e pësojnë keq

para 11 muajve - Albeu

Droga nga Shqipëria drejt Italisë vijon të mbetet një problem i madh. Mediat e vendi fqinj bëjnë me dije se së fundi në pak minuta në dy operacione janë ndalur dy gomone 3 tone kanabis sativa që ishin...

Itali/ Kapen dy gomone shqiptare me 30 milionë euro kanabis, 4 shqiptarë të arrestuar

para 11 muajve - Sot News

Dy gomone me 3 tonë kanabis sativa që ishin nisur nga Shqipëria janë kapur në brigjet e Leçes në Itali. Në pranga janë vendosur 4 shqiptarë, skafistë të cilët ishin duke drejtuar gomonet e fuqishëm. Njëra...

Kapen dy gomone shqiptare me 30 milionë euro kanabis

para 11 muajve - Standard

Rikthehet fuqishëm trafiku i drogës nga Shqipëria në drejtim të Italisë. Mediat italiane kanë bërë të ditur pak minuta më parë se dy gomone me 3 ton kanabis sativa që ishin nisur nga Shqipëria janë kapur...

Sekuestrohet tjetër sasi rekord droge, 2.2 ton marijuanë me vlerë prej 20 milionë euro

para 11 muajve - TV Koha

Policia italiane ka sekuestruar një tjetër sasi rekord droge prej 2.2 ton marijuanë, e cila vinte nga Shqipëria. Sipas mediave të vendit fqinj, operacioni u zhvillua në datën 17 maj të këtij viti, në bregdetin...

VIDEO/ Supergoditja, kapen dy gomone shqiptare me 30 milionë euro kanabis

para 11 muajve - Opozita

Rikthehet fuqishëm trafiku i drogës nga Shqipëria në drejtim të Italisë. Mediat italiane kanë bërë të ditur pak minuta më parë se dy gomone me 3 ton kanabis sativa që ishin nisur nga Shqipëria janë kapur...

Supergoditja, kapen dy gomone shqiptare me 30 milionë euro kanabis

para 11 muajve - Tetova Sot

Rikthehet fuqishëm trafiku i drogës nga Shqipëria në drejtim të Italisë. Mediat italiane kanë bërë të ditur pak minuta më parë se dy gomone me 3 ton kanabis sativa që ishin nisur nga Shqipëria janë kapur...

Itali, kapet 2.2 ton hashash

para 11 muajve - Top Channel

Megjithë masat e shtuara të Policisë së Shtetit, trafiku i drogës përmes Adriatikut nuk ka ndërmend të ndalet. Një tjetër sasi e madhe droge është kapur në brigjet italiane. Guardia di Finanza ka sekuestruar...

Itali, kapet 2.2 tonë marijuanë; dyshohet se erdhi nga Shqipëria

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Megjithë masat e shtuara të Policisë së Shtetit, trafiku i drogës përmes Adriatikut nuk ka ndërmend të ndalet. Një tjetër sasi e madhe droge është kapur në brigjet italiane. Guardia di Finanza ka sekuestruar...

Bllokohet skafi me 2.2 ton drogë në Itali

para 11 muajve - Klan

2.2 tonë drogë u bllokuan nga Guardia Di financa, në brigjet e Garganos, në Foxhia. Mediat italiane raportojnë se lënda narkotike u bllokua gjatë mbrëmjes së të enjtes së 17 Majit. Droga besohet se është...

2.2 ton drogë marijuanë nga Shqipëria kapen në Itali

para 11 muajve - Albeu

Një sasi droge marijuanë është kapur në Itali nga Guardia di Finanza në plazhin e Promontorios. Mësohet se droga vinte nga Shqipëria dhe ishte e ngarkuar me thasë plastikë që përmbanin plot 2.2 ton marijuanë,...

Kapen në Itali 2.2 tonë marijuanë, dyshohet se erdhi nga Shqipëria

para 11 muajve - Koha.net

Me gjithë masat e shtuara të Policisë së Shtetit, trafiku i drogës përmes Adriatikut nuk ka ndërmend të ndalet. Një tjetër sasi e madhe droge është kapur në brigjet italiane, raporton Shqip. Guardia di...

2.2 ton hashash nga Shqipëri kapen në Itali

para 11 muajve - Gazeta Express

Megjithë masat e shtuara të Policisë së Shtetit, trafiku i drogës përmes Adriatikut nuk ka ndërmend të ndalet. Një tjetër sasi e madhe droge është kapur në brigjet italiane. Guardia di Finanza ka sekuestruar...

LAJM I FUNDIT/ “Lumë droge” drejt Italisë, kapet gomonia me 2.2 ton hashash e nisur nga Shqipëria

para 11 muajve - BalkanWeb

ITALI – Një sasi e madhe marijuane që vinte nga Shqipëria me destinacion Italinë, është sekuestruar ditën e sotme nga Guardia di Finanza në plazhin e Promontorios. Gomonia, që ishte e ngarkuar me thasë...

Itali, kapet 2.2 tonë marijuanë; dyshohet se erdhi nga Shqipëria

para 11 muajve - Lajm

Megjithë masat e shtuara të Policisë së Shtetit, trafiku i drogës përmes Adriatikut nuk ka ndërmend të ndalet. Një tjetër sasi e madhe droge është kapur në brigjet italiane. Guardia di Finanza ka sekuestruar...

Trafikantët braktisin më shumë se 2 ton marijuanë në puglia

para 11 muajve - ABC News

Ushtarët e Guardia di Finanza në Itali kanë sekuestruar në Gargano,  Pulia, më shumë se 2 ton marijuanë me një vlerë prej më shumë se 20 milionë euro. Droga dodhej në një skaf që ishte afruar pranë plazhit...

Bllokohet skafi me 2.2 ton drogë në Itali

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

2.2 tonë drogë u bllokuan nga Guardia Di financa, në brigjet e Garganos, në Foxhia. Mediat italiane raportojnë se lënda narkotike u bllokua gjatë mbrëmjes së të enjtes së 17 Majit. Droga besohet se është...

Italia kap gomonen me 2.2 ton marijuanë nga Shqipëria

para 11 muajve - Mapo

Policia financiare italiane ka sekuestruar natën e 17 majit një gomone me 2.2 tonë marijuanë e ardhur nga Shqipëria me vlerë tregu rreth 20 milionë euro. Sekuestrimi është bërë në bregdetin e komunës së...

2.2 ton hashash nga Shqipëri kapen në Itali

para 11 muajve - AlbPress

Megjithë masat e shtuara të Policisë së Shtetit, trafiku i drogës përmes Adriatikut nuk ka ndërmend të ndalet. Një tjetër sasi e madhe droge është kapur në brigjet italiane. Guardia di Finanza ka sekuestruar...

Itali, kapet gomonia me 2.2 ton marijuanë, vlera 22 milionë euro

para 11 muajve - Shqiptarja

Një sasi e konsiderueshme prej 2.2 ton lëndë narkotike e llojit marijuanë e cila vinte nga Shqipëria është sekuestruar në brigjet italiane. Lënda narkotike ishte e ngarkuar në një gomone rreth 8 metra...

Itali, roja bregdetare gjen skafin me 2.2 tonë hashash nga Shqipëria

para 11 muajve - Sot News

2.2 tonë hashash janë kapur në një skaf në plazhin Gargano të Foxhias. Skafi plot 8 metra i gjatë është gjetur nga roja bregdetare italiane në Kalenela të Italisë. Skafi ishte pa njerëz brenda dhe mendohet...

Foto/ Kapen 2.2 ton marijuanë shqiptare në brigjet e Pulias

para 11 muajve - Opinion

Policia italiane ka kapur një gomone me 2.2 ton marijuanë që ishte nisur nga Shqipëria. Mediat italiane shkruajnë se droga kapte në treg vlerën e 20 milionë eurove. Sekuestrimi është bërë në bregdetin...

Sekuestrohet tjetër sasi rekord droge, 2.2 ton marijuanë në brigjet e Italisë

para 11 muajve - NOA

Policia italiane ka sekuestruar një tjetër sasi rekord droge prej 2.2 ton marijuanë, e cila vinte nga Shqipëria. Sipas mediave të vendit fqinj, operacioni u zhvillua në datën 17 maj të këtij viti, në bregdetin...

Italia kap gomonen me 2.2 ton marijuanë nga Shqipëria

para 11 muajve - Ora news

Policia financiare italiane ka sekuestruar natën e 17 majit një gomone me 2.2 tonë marijuanë e ardhur nga Shqipëria me vlerë tregu rreth 20 milionë euro. Sekuestrimi është bërë në bregdetin e komunës së...

Itali – Gomonia me 2.2 ton marihuanë ngec në shkëmbinj, droga vinte nga Shqipëria

para 11 muajve - Tetova Sot

Rreth 2.2 ton marihuanë, e sapo zbarkuar në bregdetin e Garganos (Itali), është zbuluar dhe konfiskuar nga “Guardia di Finanza” e Foggia-s. Droga, raportojnë sot mediat italiane, vinte nga Shqipëria. Efektivët...

Itali – Gomonia me 2.2 ton marihuanë ngec në shkëmbinj, droga vinte nga Shqipëria

para 11 muajve - Gazeta 55

Rreth 2.2 ton marihuanë, e sapo zbarkuar në bregdetin e Garganos (Itali), është zbuluar dhe konfiskuar nga “Guardia di Finanza” e Foggia-s. Droga, raportojnë sot mediat italiane, vinte nga Shqipëria. Efektivët...

Itali, kapen 2.2 tonë drogë nga Shqipëria me vlerë 22 milion €

para 11 muajve - Blitz

Një sasi e madhe droge është kapur në brigjet e Italisë nga Guardia di Finanzia. Mediat e vendit fqinj shkruajnë se lënda narkotike e tipit marijuanë vinte nga Shqipëria e ngarkuar në një gomone. Ajo është...

Kapet skafi shqiptar me 2.2 tonë marijuanë në Itali, droga me vlerë 22 milionë euro

para 11 muajve - Java News

Një sasi e konsiderueshme prej 2.2 ton lëndë narkotike e llojit marijuanë e cila vinte nga Shqipëria është sekuestruar në brigjet italiane. Lënda narkotike ishte e ngarkuar në një gomone rreth 8 metra...

‘Lumë’ droge – Italia kap gomonen me 2.2 ton marijuanë nga Shqipëria

para 11 muajve - Almakos

Policia financiare italiane ka sekuestruar natën e 17 majit një gomone me 2.2 tonë marijuanë e ardhur nga Shqipëria me vlerë tregu rreth 20 milionë euro. Sekuestrimi është bërë në bregdetin e komunës së...

Kapet gomonia me marihuanë me vlerë marramendëse

para 11 muajve - Periskopi

Një sasi e konsiderueshme prej 2.2 ton lëndë narkotike e llojit marijuanë e cila vinte nga Shqipëria është sekuestruar në brigjet italiane. Lënda narkotike ishte e ngarkuar në një gomone rreth 8 metra...

‘Lumë’ droge – Italia kap gomonen me 2.2 ton marijuanë nga Shqipëria

para 11 muajve - AlbPress

Policia financiare italiane ka sekuestruar natën e 17 majit një gomone me 2.2 tonë marijuanë e ardhur nga Shqipëria me vlerë tregu rreth 20 milionë euro. Sekuestrimi është bërë në bregdetin e komunës së...

Italia kap gomonen me 2.2 ton marijuanë nga Shqipëria

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Policia financiare italiane ka sekuestruar natën e 17 majit një gomone me 2.2 tonë marijuanë e ardhur nga Shqipëria me vlerë tregu rreth 20 milionë euro. Sekuestrimi është bërë në bregdetin e komunës së...

‘Lumë’ droge – Italia kap gomonen me 2.2 ton marijuanë nga Shqipëria

para 11 muajve - AlbPortali

Policia financiare italiane ka sekuestruar natën e 17 majit një gomone me 2.2 tonë marijuanë e ardhur nga Shqipëria me vlerë tregu rreth 20 milionë euro. Loading... Sekuestrimi është bërë në bregdetin...

‘Lumë’ droge – Italia kap gomonen me 2.2 ton marijuanë nga Shqipëria

para 11 muajve - Shenja

Policia financiare italiane ka sekuestruar natën e 17 majit një gomone me 2.2 tonë marijuanë e ardhur nga Shqipëria me vlerë tregu rreth 20 milionë euro. Sekuestrimi është bërë në bregdetin e komunës së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK