http://kariera.mk

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut zbulon pa dashje të dashurën e Ledri Vulës!

më 5.2017 - Telegrafi

Duket se gjërat po bëhen serioze. Një ndër djemtë më të pëlqyer nga femrat, Ledri Vula duket se ka gjetur një dashuri të re pas ndarjes nga vajza e ish kryeprokurorit, Theodori Sollaku. Vajza në fjalë...

Çfarë nuk blen dot Ledri?

më 5.2017 - Portalb

Ai është një nga meshkujt më të dëshiruar për femrat shqiptare. I cilësuar si reperi më në zë i momentit, Ledri Vula është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për jetën e tij personale. Dy ditë më...

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut zbulon pa dashje të dashurën e Ledri Vulës!

më 5.2017 - Almakos

Duket se gjërat po bëhen serioze. Një ndër djemtë më të pëlqyer nga femrat, Ledri Vula duket se ka gjetur një dashuri të re pas ndarjes nga vajza e ish kryeprokurorit, Theodori Sollaku. Vajza në fjalë...

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku edhe këngë rapsodike

më 5.2017 - Telegrafi

Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë ruajtur gjithmonë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata kanë kënduar bashkë në disa duete, ndërsa të shumta janë rastet kur edhe në koncerte rastis...

Në një treg të mbushur me reperë, “Kingu” është vetëm Ledri

më 5.2017 - Indeks online

Artistë të ndryshëm në të gjithë botën e kanë nisur karrierën në grupe, por suksesin e vërtetë e kanë arritur të vetëm. Ky është edhe rasti i Ledri Vulës, i cili e nisi rrugën e hip-hop/rep-it në Shqipëri...

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut zbulon pa dashje të dashurën e Ledri Vulës!

më 5.2017 - Opinion

Duket se gjërat po bëhen serioze. Një ndër djemtë më të pëlqyer nga femrat,  Ledri Vula duket se ka gjetur një dashuri  të re pas ndarjes nga vajza e ish kryeprokurorit, Theodori Sollaku. Vajza në fjalë...

Ledri i harron të gjitha, bën gjërat serioze me të dashurën e re

më 5.2017 - Tetova Sot

Ledri Vula është një ndër djemtë e showbizit më të përfolur për lidhjet e tij sentimentale, edhe për faktin se shpesh ka zgjedhur vajza të njohura si partnere: Dafina Zeqirin, Anxhela Martinin, e të tjera....

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku edhe këngë rapsodike, ja shikojini vetë

më 5.2017 - Tetova Sot

Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë ruajtur gjithmonë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata kanë kënduar bashkë në disa duete, ndërsa të shumta janë rastet kur edhe në koncerte rastis...

Bashkëshortja e reperit të njohur në festën e ditëlindjes së Arianës (Foto/Video)

më 5.2017 - GazetaBlic

Një ditë më parë bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzuallahu ka festuar ditëlindjen e saj. Ariana dje gjatë tërë ditës ka pranuar urime të shumta, transmeton Gazeta Express. Në mbrëmje ajo dhe...

Bashkëshortja e reperit të njohur në festën e ditëlindjes së Arianës (Foto/Video)

më 5.2017 - Gazeta Express

Një ditë më parë bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzuallahu ka festuar ditëlindjen e saj. Ariana dje gjatë tërë ditës ka pranuar urime të shumta, transmeton Gazeta Express. Në mbrëmje ajo dhe...

Ledri i harron të gjitha, bën gjërat serioze me të dashurën e re

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Ledri Vula është një ndër djemtë e showbizit më të përfolur për lidhjet e tij sentimentale, edhe për faktin se shpesh ka zgjedhur vajza të njohura si partnere: Dafina Zeqirin, Anxhela Martinin,...

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku edhe këngë rapsodike

më 5.2017 - Almakos

Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë ruajtur gjithmonë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata kanë kënduar bashkë në disa duete, ndërsa të shumta janë rastet kur edhe në koncerte rastis...

Ledri i harron të gjitha, bën gjërat serioze me të dashurën e re

më 5.2017 - OraInfo

Ledri Vula është një ndër djemtë e showbizit më të përfolur për lidhjet e tij sentimentale, edhe për faktin se shpesh ka zgjedhur vajza të njohura si partnere: Dafina Zeqirin, Anxhela Martinin, e të tjera....

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku edhe këngë rapsodike

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë ruajtur gjithmonë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata kanë kënduar bashkë në disa duete, ndërsa të shumta janë rastet kur edhe në koncerte rastis...

Në një treg të mbushur me reperë, “Kingu” është vetëm Ledri!

më 5.2017 - Blitz

Artistë të ndryshëm në të gjithë botën e kanë nisur karrierën në grupe, por suksesin e vërtetë e kanë arritur të vetëm. Ky është edhe rasti i Ledri Vulës, i cili e nisi rrugën e hip-hop/rap-it në Shqipëri...

Ermali shumë romantik, kështu ia feston ditëlindjen Arianës (Foto/Video)

më 5.2017 - Gazeta Express

Për familjen Fejzullahu dje ka qenë ditë feste. Kjo për faktin se festoi ditëlindjen reja e familjes Fejzullahu, Ariana, transmeton Gazeta Express. Nga ajo që kemi parë, si duket Ariana ka pasur një ditëlindje...

Çaste nga festa e gruas të Ermalit për ditëlindjen, ja me kë festoi

më 5.2017 - Aktuale

Dita e djeshme padyshim që ishte e veçantë për gruan e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut. Kjo pasi që Ariana festoi ditëlindjen,. Në festën e organizuar me këtë rast, të ftuar ishin edhe fytyra të...

Ledri i bën gjërat serioze me të dashurën e re

më 5.2017 - Sovrani

Ledri Vula është një ndër djemtë e showbizit më të përfolur për lidhjet e tij sentimentale, edhe për faktin se shpesh ka zgjedhur vajza të njohura si partnere: Dafina Zeqirin, Anxhela Martinin, e të tjera....

Ja si e festoi ditëlindjen Ariana Fejzullahu

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Ditën e djeshme gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahut, Ariana festoi ditëlindjen, shkruan Artistët Shqiptarë. Padyshim që miqtë e sidomos bashkëshorti i saj, Ermali e kanë surprizuar në mënyra...

Kështu festoi për ditëlindjen e Arianes Ermali!

më 5.2017 - Prive

Gruaja e tij, Ariana Fejzullahu pati ditëlindjen. Ajo është një vajzë më shumë fat, se jo gjithmonë në ditëlindjet e tua mund të kesh pranë vetes një këngëtar që ta zbukuron festën me këndim live. Pas...

Ermali shumë romantik, kështu ia feston ditëlindjen Arianës (Foto/Video)

më 5.2017 - Infokusi

Për familjen Fejzullahu dje ka qenë ditë feste. Kjo për faktin se festoi ditëlindjen reja e familjes Fejzullahu, Ariana, transmeton Gazeta Express. Nga ajo që kemi parë, si duket Ariana ka pasur një ditëlindje...

Foto nga festa e ditëlindjes së Arianës, këndoi edhe Ermali

më 5.2017 - GazetaBlic

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

FOTO/ Ermali shumë romantik, kështu ia feston ditëlindjen Arianës

më 5.2017 - Opozita

Për familjen Fejzullahu dje ka qenë ditë feste. Kjo për faktin se festoi ditëlindjen reja e familjes Fejzullahu, Ariana, transmeton Gazeta Express. Nga ajo që kemi parë, si duket Ariana ka pasur një ditëlindje...

Foto nga festa e ditëlindjes së Arianës, këndoi edhe Ermali

më 5.2017 - Indeks online

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

Ja me kë e festoi ditëlindjen Ariana, gruaja e Ermal Fejzullahut

më 5.2017 - Lajmi.net

Dje gruaja e Ermalit, Ariana ka festuar ditëlindjen. Kjo ditë me rëndësi për padyshim që ka pasur edhe një shënim të veçantë, të cilën ajo do e mbaj mend gjatë, shkruan lajmi.net Ariana festoi bashkë me...

Ermal Fejzullahu është nga ata burra që e feston ditëlindjen e bashkëshortes me shokët

më 5.2017 - Blitz

Ditën e djeshme Ariana, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ka festuar ditëlindjen. Si të gjitha gëzimet edhe ky duhej festuar, dhe çifti i njohur shtroi një darkë për miqtë e tyre më të afërt. Mirëpo duket...

Foto nga festa e ditëlindjes së Arianës, këndoi edhe Ermali

më 5.2017 - Arbresh

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

Foto nga festa e ditëlindjes së Arianës, këndoi edhe Ermali

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

Ja me kë e festoi ditëlindjen bashkëshortja e Ermal Fejzullahut

më 5.2017 - Sovrani

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin...

Ermali këndon në ditëlindjen e gruas, Arianës

më 5.2017 - Periskopi

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

Ja si e uron Ermali gruan e tij për ditëlindje

më 5.2017 - GazetaBlic

Ariana, bashkëshortja e Ermalit sot ka ditëlindjen. E padyshim që nuk ka munguar as urimi i tij për personin me të cilën po kalon jetën, shkruan lajmi.net Përmes një fotoje të hedhur në Instagram, Ermali...

Ja si e uron Ermali gruan e tij për ditëlindje

më 5.2017 - Lajmi.net

Ariana, bashkëshortja e Ermalit sot ka ditëlindjen. E padyshim që nuk ka munguar as urimi i tij për personin me të cilën po kalon jetën, shkruan lajmi.net Përmes një fotoje të hedhur në Instagram, Ermali...

Gruaja e Ermalit sot ka ditëlindjen, ky është urimi emocionues i vjehrrës

më 5.2017 - Tetova Sot

Ariana, gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu ka sot ditëlindjen. Nëna e Ermalit, Nera Fejzullahu e ka uruar renë e saj në këtë ditë me fjalët më të mira, që çdo nuse do t’i donte nga një vjehërr, ”Ariana,...

Ariana ka ditëlindjen, kështu e uron vjehrra!

më 5.2017 - Prive

Ariana Fejzullahu, gruaja e këngëtarit të famshëm Ermal Fejzullahu, po feston ditëlindjen. Para bashkëshortit të saj, e ka uruar e vjehrra, Nera e cila për këtë ditë ka zgjedhur me kujdes fjalët që ka...

Një vjehërr e mrekullueshme si Nera, ja si e uron Arianën për ditëlindje

më 5.2017 - Gazeta Express

Sot në familjen e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu ka ditë festë. Kjo për faktin se bashkëshortja e tij Ariana feston ditëlindjen , transmeton Gazeta Express. E për të bërë këtë ditë sa më të bukur...

Gruaja e Ermalit ka ditëlindjen, ja si e uron vjehrra!

më 5.2017 - OraInfo

Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. E për këtë një urim tejet të bukur ia ka bërë vjehrra e saj, Nera. Në një postim në Instagram, Nera ka shkruar fjalët më të ëmbla...

Gruaja e Ermalit sot ka ditëlindjen, ky është urimi i vjehrrës

më 5.2017 - Lajmi.net

Me rastin e ditëlindjes së Ariana Fejzullahut nuk ka munguar as urimi publik i vjehrrës së saj. Nera Fejzullahu ka zgjedhur rrjetin social Instagram për ta uruar renë, shkruan lajmi.net Ajo ka ndarë me...

Gruaja e Ermalit ka ditëlindjen, ja si e uron vjehrra!

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. E për këtë një urim tejet të bukur ia ka bërë vjehrra e saj, Nera. Në një postim në Instagram, Nera ka shkruar fjalët...

Gruaja e Ermalit sot ka ditëlindjen, ky është urimi i vjehrrës

më 5.2017 - Tetova1

Me rastin e ditëlindjes së Ariana Fejzullahut nuk ka munguar as urimi publik i vjehrrës së saj. Nera Fejzullahu ka zgjedhur rrjetin social Instagram për ta uruar renë. Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto...

Gruaja e Ermalit ka ditëlindjen, ja si e uron vjehrra!

më 5.2017 - Indeks online

Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. E për këtë një urim tejet të bukur ia ka bërë vjehrra e saj, Nera. Në një postim në Instagram, Nera ka shkruar fjalët më të ëmbla...

Gruaja e Ermalit feston ditëlindjen, ja si e uron vjehrra

më 5.2017 - 10minuta

Gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut, Ariana ka ditëlindjen sot. Një urim shumë të veqantë dhe të ndjerë e ka marrë nga vjehrra e saj Nera. “Ariana , Ti dashuri e jona. Ti qe per 10 vite qe...

Harrojeni Shyhreten, shikoni çfarë fjalë të ëmbla thur vjehrra për nusen e Ermalit

më 5.2017 - Arbresh

Të gjithë i kemi sytë tek komentet e Shyhretës për “rejen” e saj, e ku shpesh u komentua që këngëtarja Shyhretet Behluli është shembull i një vjehrre. Por kësaj here është një vjehërr tjetër që ja kalon...

Kështu e uron vjehrra Ariana Fejzullahun për ditëlindjen

më 5.2017 - Sovrani

Bashkëshortja Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. Mes urimeve të shumta, atë e ka uruar edhe vjehrra e saj, ku tashmë dihet raporti i mirë që ato kanë ose të paktën e kanë shfaqur nëpër...

Gruaja e Ermalit ka ditëlindjen, ja si e uron vjehrra!

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. E për këtë një urim tejet të bukur ia ka bërë vjehrra e saj, Nera. Në një postim në Instagram, Nera ka shkruar fjalët më të ëmbla...

Bashkëshorten e Ermalit e zë shiu

më 5.2017 - GazetaBlic

Si shumë bashkëshorte të yjeve të njohura , edhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu Ariana është shumë e njohur për publikun dhe e përfolur në mediet rozë. Ariana si duket mëngjesin...

Bashkëshorten e Ermalit e zë shiu

më 5.2017 - Gazeta Express

Si shumë bashkëshorte të yjeve të njohura , edhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu Ariana është shumë e njohur për publikun dhe e përfolur në mediet rozë. Ariana si duket mëngjesin...

Bashkëshorten e Ermalit e zë shiu

më 5.2017 - Infokusi

Si shumë bashkëshorte të yjeve të njohura , edhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu Ariana është shumë e njohur për publikun dhe e përfolur në mediet rozë. Ariana si duket mëngjesin...

Bashkëshorten e Ermalit e zë shiu

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Si shumë bashkëshorte të yjeve të njohura , edhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu Ariana është shumë e njohur për publikun dhe e përfolur në mediet rozë. Ariana si duket mëngjesin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK