http://kariera.mk

Kapen me kokainë dhe mijëra euro, pranga dy vëllezërve në Itali

më 5.2017 - NOA

Tre persona kanë përfunduar në prangat e policisë italiane, dy prej të cilëve shqiptarë, pasi janë kapur me lëndë narkotike e llojit kokainë. Operacioni është zhvilluar në një lagje Reggio Emilias, ndërsa...

Kapen me kokainë dhe mijëra euro, arrestohen 2 vëllezërit shqiptarë në Itali (Emrat)

më 5.2017 - BalkanWeb

ITALI -Policia italiane ka arrestuar 3 persona, 2 prej të cilëve shqiptarë, pasi janë kapur me lëndë narkotike e llojit kokainë. Operacioni është zhvilluar në një lagje Reggio Emilias, ndërsa në pranga...

Jetonte me tre fëmijë të vegjël, por shqiptari e kishte mbushur shtëpinë me drogë

më 5.2017 - TV Koha

Një shqiptar që jeton në Itali, e kishte mbushur banesën me drogë, por falë një operacioni të policisë gjithçka u zbulua ditën e enjte. 32-vjeçari, me banim Romano di Lombardia dhe i njohur për policinë,...

Kokainë e mijëra euro, dy shqiptarë në pranga. Ja emrat

më 5.2017 - Standard

Policia italiane ka arrestuar 3 shtetas, dy prej tyre shqiptarë, të cilët u kapën në flagrancë duke shitur kokainë. Në momentin e arrestimit policia ka kapur 2 kg kokainë dhe 18 mijë euro. Ndërkohë që...

Kokainë e mijëra euro, dy shqiptarë në pranga

më 5.2017 - Opozita

Policia italiane ka arrestuar 3 shtetas, dy prej tyre shqiptarë, të cilët u kapën në flagrancë duke shitur kokainë. Në momentin e arrestimit policia ka kapur 2 kg kokainë dhe 18 mijë euro. Ndërkohë që...

Kokainë e mijëra euro, dy shqiptarë në pranga. Ja emrat

më 5.2017 - Tetova Sot

Policia italiane ka arrestuar 3 shtetas, dy prej tyre shqiptarë, të cilët u kapën në flagrancë duke shitur kokainë. Në momentin e arrestimit policia ka kapur 2 kg kokainë dhe 18 mijë euro. Ndërkohë që...

Arrestohet në Itali bosi shqiptar i trafikut të droges në Europë

më 5.2017 - Gazeta Express

Policia italiane ka arrestuar 47 vjecarin shqiptar me inicialet H.Z iu cili konsiderohet të jetë bosi i trafikut të drogës në Europë. Shtetasi shqiptar dhe një korrier u arrestuan dhe iu sekuestruan në...

Arrestohet në Itali bosi shqiptar i trafikut të droges në Europë

më 5.2017 - ABC News

Policia italiane ka arrestor 47 vjecarin shqiptar me inicialet H.Z iu cili konsiderohet të jetë bosi i trafikut të drogës në Europë. Shtetasi shqiptar dh enjë korrier u arrestuan dhe iu sekuestruan në...

Jetonte me tre fëmijë të vegjël, por shqiptari e kishte mbushur shtëpinë me drogë

më 5.2017 - NOA

Një shqiptar që jeton në Itali, e kishte mbushur banesën me drogë, por falë një operacioni të policisë gjithçka u zbulua ditën e enjte. 32-vjeçari, me banim Romano di Lombardia dhe i njohur për policinë,...

Arrestohet bossi shqiptar i Evropës, sekuestrohen 2.5 kg kokainë e pastër

më 5.2017 - Java News

Policia italiane ka arrestuar 47-vjeçarin shqiptar me inicialet H.Z., i cili konsiderohet të jetë bosi i trafikut të drogës në Evropë. Shtetasi shqiptar dhe një korrier u arrestuan dhe iu sekuestruan në...

Shqiptari kapet me 3.5 kg kakainë në banesën ku jetoni tre fëmijë

më 5.2017 - Ora news

Një 32 vjeçar shqiptar me banim në Romano di Lombardia dhe i njohur për policinë, është arrestuar mbrëmjen e së enjtes me 3.5 kg drogë e llojit kokainë. Policia italiane në Lombardi ka kryer një bastisje...

E tradhëtuan emocionet, policia kontrollon dhe gjen drogë në makinën e shqiptarit

më 5.2017 - NOA

Një 36-vjeçar shqiptar është ndaluar në Itali për një kontroll rutinë, që më pas rezultoi me drogë në automjet. Policia italiane kishte dalë për kontroll në zonën Lungomare Vespucci, teksa i ka bërë shenjë...

Kokainë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

më 5.2017 - Albeu

Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar 36-vjeçar "> 36-vjeçar pasi akuzohet për trafikim lënde narkotike. Pas një kontrolli rutinë në zonën e njohur si “Lungomare Vespucci” në Imperia të Italisë,...

Shqiptari kapet me 3.5 kg kakainë në banesën ku jetoni tre fëmijë

më 5.2017 - Tetova1

Një 32 vjeçar shqiptar me banim në Romano di Lombardia dhe i njohur për policinë, është arrestuar mbrëmjen e së enjtes me 3.5 kg drogë e llojit kokainë. Policia italiane në Lombardi ka kryer një bastisje...

U bë nervoz kur e ndaloi Policia, kapet me drogë shqiptari

më 5.2017 - Sot News

Pas një kontrolli rutinë në zonën e njohur si “Lungomare Vespucci” në Imperia të Italisë, karabinierët kanë ndaluar një automjet në superstradë në të cilin gjendej një 36-vjeçar. Rubi Altaj, në momentin...

U kap me kokainë në makinë e banesë, emocionet tradhtojnë shqiptarin në Itali (Emri)

më 5.2017 - Standard

Pas një kontrolli rutinë në zonën e njohur si “Lungomare Vespucci” në Imperia të Italisë, karabinierët kanë ndaluar një automjet në superstradë në të cilin gjendej një 36-vjeçar. Rubi Altaj, në momentin...

U kap me kokainë në makinë e banesë, emocionet tradhtojnë shqiptarin në Itali (Emri)

më 5.2017 - BalkanWeb

ITALI – Pas një kontrolli rutinë në zonën e njohur si “Lungomare Vespucci” në Imperia të Italisë, karabinierët kanë ndaluar një automjet në superstradë në të cilin gjendej një 36-vjeçar. Rubi Altaj, në...

FOTO/ I gjendet 4 kg kokainë e fshehur dhe 1.000 euro, arrestohet trafikanti shqiptar

më 5.2017 - Opozita

Një 32-vjeçar shqiptar, me banim në komunën Romano di Lombardia dhe i njohur më parë nga policia, është arrestuar në flagrancë mbrëmjen e djeshme nga karabinierët e Treviglio-s (Itali). Ai është vënë në...

Bosi i shqiptar i trafikut kapet në Itali me 400 mijë euro kokainë, flinte mbi para

më 5.2017 - Mapo

Udhëheqësi dhe ndërlidhësi i një bande të specializuar për trafikun e kokainës nga Holanda në Itali ka përfunduar në prangat e policia. Ai është një shqiptar 47 vjeçar me iniciale H.Z, i cili merrej me...

400 mijë euro kokainë, arrestohet ?bosi? shqiptar në Itali

më 5.2017 - Albeu

Policia italiane ka vënë në pranga një 47-vjeçar pasi akuzohet për trafik droge si dhe ndërlidhesi i një banke të specializuar për trafikun e kokainë nga Hollanda në Itali. Shqiptari me inicialet H.Z.,...

Shqiptari kapet me 400 mijë euro kokainë, flinte mbi para

më 5.2017 - Sot News

Shqiptari 47 vjeçar me iniciale H.Z, i cili merrej me shpërndarjen e kokainës në Riviera del Conero, me një qarkullim prej një milion euro në muaj, ka përfunduar në prangat e policisë. Operacioni i koduar...

Arrestohet ‘bosi’ shqiptar i drogës, kapet me 400 000 euro kokainë

më 5.2017 - Standard

Një shqiptar, i konsideruar “bosi” i një organizate trafiku droge italo-shqiptar dhe një korrier, janë arrestuar nga karabinierët e Osimo-s në Itali, që kanë sekuestruan 2.5 kg kokainë të pastër. Korrieri...

Bosi i shqiptar i trafikut kapet me 400 mijë euro kokainë, flinte mbi para

më 5.2017 - Ora news

Udhëheqësi dhe ndërlidhësi i një bande të specializuar për trafikun e kokainës nga Holanda në Itali ka përfunduar në prangat e policia. Ai është një shqiptar 47 vjeçar me iniciale H.Z, i cili merrej me...

I kapet 400.000 € kokainë, arrestohet bosi shqiptar i trafikut të drogës që flinte mbi para

më 5.2017 - Tetova Sot

Një shqiptar, i konsideruar “bosi” i një organizate trafiku droge italo-shqiptar dhe një korrier, janë arrestuar nga karabinierët e Osimo-s në Itali, që kanë sekuestruan 2.5 kg kokainë të pastër. Korrieri...

400 mijë euro kokainë, arrestohet “bosi” shqiptar në Itali

më 5.2017 - Tetova1

Policia italiane ka vënë në pranga një 47-vjeçar pasi akuzohet për trafik droge si dhe ndërlidhesi i një banke të specializuar për trafikun e kokainë nga Hollanda në Itali. Shqiptari me inicialet H.Z.,...

Goditet banda e drogës, kapet ‘bosi’ shqiptar dhe një i moshuar italian, ja rolet e tyre

më 5.2017 - Opozita

Një shqiptar 47-vjeccar ka rënë në pranga të policisë pasi ishte ndërlidhësi i një bande të specializuar për trafikun e kokainës nga Holanda në Itali. Policia italiane nuk jep shumë detaje lidhur me identitetin...

Goditet banda e drogës, kapet ‘bosi’ shqiptar dhe një i moshuar italian, ja rolet e tyre

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Një shqiptar 47-vjeccar ka rënë në pranga të policisë pasi ishte ndërlidhësi i një bande të specializuar për trafikun e kokainës nga Holanda në Itali. Policia italiane nuk jep shumë detaje lidhur me identitetin...

Ndalohet shqiptari me 1.3 kg heroinë në banesë, gati për shitje

më 5.2017 - NOA

Një shtetas shqiptar është ndaluar sot nga policia greke, me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Në banesën e 41 vjeçarit, në ishullin Zakynthos, u gjetën dhe sekustruan në cilësinë e provës materiale...

Bosi shqiptar i trafikut kapet në Itali me 400 mijë euro kokainë, flinte mbi para

më 5.2017 - Periskopi

Udhëheqësi dhe ndërlidhësi i një bande të specializuar për trafikun e kokainës nga Holanda në Itali ka përfunduar në prangat e policia. Ai është një shqiptar 47 vjeçar me iniciale H.Z, i cili merrej me...

Heroinë, kanabis dhe para cash në banesë, arrestohet shqiptari

më 5.2017 - Ora news

Një 41 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Arrestimi i tij u bë pasi gjatë kontrollit të banesës së tij në  ishullin Zakynthos, iu gjetën dhe...

Sekuestrohen 6 kg marijuanë, në pranga trafikanti shqiptar në Itali

më 5.2017 - Albeu

Ditën e djeshme është zhvilluar një operacion në Varese ku janë ekzekutuar kështu 3 urdhër-ndalime ndaj 2 shtetasve italianë dhe një shqiptari 46-vjeçar, të akuzuar për trafik dhe shpërndarje droge. Aktiviteti...

Operacioni “Pollicino”, në pranga trafikanti shqiptar i drogës. Mediat italiane: I lidhur me ‘malavitën’

më 5.2017 - BalkanWeb

ITALI – Një operacion është zhvilluar dje nga policia italiane në Varese pas një hetimi të gjatë e intensiv që nisi nga prilli i vitit të kaluar. Janë ekzekutuar kështu 3 urdhër-ndalime ndaj 2 shtetasve...

FOTO/ Kapet me heroinë, arrestohet korrieri shqiptar i drogës

më 5.2017 - Opozita

Një shqiptar është arrestuar orët e para të këtij mëngjesi nga efektivët e Guardia di Finanza-s në Zhenova të Italisë, që kanë sekuestruar 2.3 kg drogë të llojit heroinë. I arrestuari, identiteti i të...

Arrestohet korrieri shqiptar i drogës, kapet me heroinë

më 5.2017 - Opozita

Një shqiptar është arrestuar orët e para të këtij mëngjesi nga efektivët e Guardia di Finanza-s në Zhenova të Italisë, që kanë sekuestruar 2.3 kg drogë të llojit heroinë. I arrestuari, identiteti i të...

Heroinë, kanabis dhe para cash në banesë, arrestohet shqiptari

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Një 41 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Arrestimi i tij u bë pasi gjatë kontrollit të banesës së tij në ishullin Zakynthos, iu gjetën dhe...

Kapet me heroinë, arrestohet korrieri shqiptar i drogës

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Një shqiptar është arrestuar orët e para të këtij mëngjesi nga efektivët e Guardia di Finanza-s në Zhenova të Italisë, që kanë sekuestruar 2.3 kg drogë të llojit heroinë. I arrestuari, identiteti i të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK