http://kariera.mk

PSP heton tenderët e shpallur nga Ministria e Shëndetësisë në spitalin klinik në Manastir

më 5.2017 - Telegrafi

Prokurorët nga Prokuroria Speciale Publike (PSP) dje kanë hyrë në Spitalin klinik në Manastir, për të mbledhur më shumë informacione mbi procedurat e tenderit të shpallur në vitin e kaluar, njofton për...

Janeva fillon hetimin për tenderët e klinikës së Manastirit

më 5.2017 - Albeu

Prokurorët e Speciales në Maqedoni kanë hyrë në Spitalin klinik në Manastir , për të mbledhur më shumë informacione mbi procedurat e tenderit të shpallur në vitin e kaluar. ‘Prokurorë të PSP-së erdhën...

PSP i heton tenderët e Spitalit Klinik në Manastir

më 5.2017 - Flaka

Prokurorët e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) dje kanë hyrë në Spitalin Kilinik në Manastir, që ti grumbullojnë informatat e detajuara për një pjesë të tenderëve të shpallura gjatë viteve të kaluara,...

PSP i sulet Spitalit të Manastirit, heton për keqpërdorim të tenderëve

më 5.2017 - Gazeta Express

Prokurorë nga PSP ditën e djeshme kanë hyrë në Spitalin Klinik të qytetit të Manastirit për të grumbulluar informacione që kanë të bëjnë me tenderët e realizuar në vitet e fundit. “ Prokurorët e PSP-së...

PSP heton tenderët e shpallur nga Ministria e Shëndetësisë në spitalin klinik në Manastir

më 5.2017 - Tetova1

Prokurorët nga Prokuroria Speciale Publike (PSP) dje kanë hyrë në Spitalin klinik në Manastir, për të mbledhur më shumë informacione mbi procedurat e tenderit të shpallur në vitin e kaluar, njofton për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK