http://kariera.mk

Itali, sërish drogë nga Shqipëria, sekuestrohen 1.8 tonë

para 9 muajve - Top Channel

Në një tjetër operacion, të kryer natën mes së enjtes dhe së premtes në lokalitetin Teneca di Molfeta, policia italiane ka sekuestruar 1.8 tonelata marijuanë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas...

Itali, sërish drogë nga Shqipëria, sekuestrohen 1.8 tonë

para 9 muajve - Lajmi.net

Në një tjetër operacion, të kryer natën mes së enjtes dhe së premtes në lokalitetin Teneca di Molfeta, policia italiane ka sekuestruar 1.8 tonelata marijuanë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas...

Tonelata droge nga Shqipëria drejt Italisë, sekuestrohen 1.8 tonë

para 9 muajve - Albeu

Policia italiane në kuadër të një operacioni të ndërmarrë natën mes së enjtes dhe së premtes në lokalitetin Teneca di Molfeta, ka sekuestruar 1.8 tonelata marijuanë, shkruan norbaonline. Mediat italiane...

Itali, sërish drogë nga Shqipëria, sekuestrohen 1.8 tonë

para 9 muajve - Indeks online

Në një tjetër operacion, të kryer natën mes së enjtes dhe së premtes në lokalitetin Teneca di Molfeta, policia italiane ka sekuestruar 1.8 tonelata marijuanë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas...

Itali, sërish drogë nga Shqipëria, sekuestrohen 1.8 tonë

para 9 muajve - Lajmi.net

Në një tjetër operacion, të kryer natën mes së enjtes dhe së premtes në lokalitetin Teneca di Molfeta, policia italiane ka sekuestruar 1.8 tonelata marijuanë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas...

Itali, sërish drogë nga Shqipëria, sekuestrohen 1.8 tonë

para 9 muajve - Tetova Sot

Në një operacion, të kryer natën mes së enjtes dhe së premtes në lokalitetin Teneca di Molfeta, policia italiane ka sekuestruar 1.8 tonelata marijuanë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas të...

Sekuestrohen 1800 kg marijuanë në Itali, arrestohen 2 shqiptarë dhe 2 italianë

para 9 muajve - Sot News

Dy shtetas shqiptarë dhe dy italianë kanë përfunduar në pranga pasi janë kapur me plot 188 kg marijuanë në komunën e Molfetas në provincën e Barit, Itali. Ata po udhëtonin me dy furgona, njëri prej të...

Sekuestrohen 1800 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve e 2 italianëve

para 9 muajve - Ora news

Policia financiare e komunës së Molfetas në provincën e Barit ka arrestuar gjatë natës së shkuar 2 shtetas shqiptarë 27 e 40 vjeç dhe dy italianë 47 e 50 vjeç me akuzën e trafikut të drogës të tipit marijuanë....

Itali, kapen 1.8 ton drogë, policia gjurmon furgonin,pranga shqiptarëve

para 9 muajve - Shqiptarja

Një tjetër sasi e konsiderueshme lëndësh narkotike është sekuestruar në Itali. Rreth 1800 kg lëndë narkotike me vlerë 13 milionë euro u sekuestrua nga policia italiane në Bisceglie. Në pranga ranë 4 persona...

Lezhë-Shkodër operacion antidroge, sekuestrohen 190 kg lëndë narkotike Marijuanë

para 9 muajve - RTSH

Policia e Lezhës gjatë 12 orëve të fundit ka finalizuar operacionin e gjerë antidrogë në rang Qarku të koduar “HORIZONT”. Si rezultat i tij goditen 2 raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike,...

Itali, sërish drogë nga Shqipëria, sekuestrohen 1.8 tonë

para 9 muajve - Insajderi

Në një tjetër operacion, të kryer natën mes së enjtes dhe së premtes në lokalitetin Teneca di Molfeta, policia italiane ka sekuestruar 1.8 tonelata marijuanë, njofton Top Channel. Lajmin e bëjnë të ditur...

Itali, sërish drogë nga Shqipëria, sekuestrohen 1.8 tonë

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Në një tjetër operacion, të kryer natën mes së enjtes dhe së premtes në lokalitetin Teneca di Molfeta, policia italiane ka sekuestruar 1.8 tonelata marijuanë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas...

Sekuestrohen 1800 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve e 2 italianëve

para 9 muajve - Almakos

Policia financiare e komunës së Molfetas në provincën e Barit ka arrestuar gjatë natës së shkuar 2 shtetas shqiptarë 27 e 40 vjeç dhe dy italianë 47 e 50 vjeç me akuzën e trafikut të drogës të tipit marijuanë....

Lezhë, sekuestrohen 190 kg kanabis

para 9 muajve - Top Channel

Policia vazhdon aksionet antidrogë në të gjithë vendin. Gjatë orëve të fundit, në një operacion me emrin “Horizont”, Policia e Lezhës sekuestroi në total 190 kg kanabis si dhe arrestoi 4 persona, ndërsa...

Sekuestrohen 1800 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve e 2 italianëve

para 9 muajve - AlbPortali

Policia financiare e komunës së Molfetas në provincën e Barit ka arrestuar gjatë natës së shkuar 2 shtetas shqiptarë 27 e 40 vjeç dhe dy italianë 47 e 50 vjeç me akuzën e trafikut të drogës të tipit marijuanë....

Sekuestrohen 1800 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve e 2 italianëve

para 9 muajve - Shenja

Policia financiare e komunës së Molfetas në provincën e Barit ka arrestuar gjatë natës së shkuar 2 shtetas shqiptarë 27 e 40 vjeç dhe dy italianë 47 e 50 vjeç me akuzën e trafikut të drogës të tipit marijuanë....

Sekuestrohen 190 kg kanabis sativa në Lezhë

para 9 muajve - ABC News

Rreth 190 kg lëndë narkotike marijuanë janë sekuestruar ditën e djeshme në qytetin e Lezhës. Në pranga ranë 3 persona, Agron Prelaj, Albert Haxhia e Lek Lari. Ndërsa u shpall në kërkim A.M. 42-vjeç. Sipas...

Lezhë, sekuestrohen 190 kg kanabis

para 9 muajve - Mapo

Policia vazhdon aksionet antidrogë në të gjithë vendin. Gjatë orëve të fundit, në një operacion me emrin “Horizont”, Policia e Lezhës sekuestroi në total 190 kg kanabis si dhe arrestoi 4 persona, ndërsa...

Kapen me 13 milionë euro drogë, arrestohen trafikantët shqiptarë në Itali

para 9 muajve - Opozita

Një sasi prej 1.8 ton marijuanë është sekuestruar gjatë natës në Itali dhe katër persona janë arrestuar, dy shqiptarë dhe dy italianë. Një patrullë e “Guardi di Finanzia-s” së Bari-t ka kanë vënë re një...

Lezhë, sekuestrohen 190 kilogram marijuanë

para 9 muajve - Telegrafi

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një shtetas...

Sekuestrohen 190 kilogramë marihuanë në Lezhë

para 9 muajve - Koha.net

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike marihuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një shtetas...

Lezhë, kapen 190 kg drogë, arrestohen 4 persona

para 9 muajve - Sot News

Policia e Lezhës gjatë 12 orëve të fundit ka finalizuar operacionin e gjerë antidrogë në rang Qarku të koduar "Horizont" . Si rezultat i tij goditen 2 raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike....

Super aksion në Lezhë, kapen 190 kg marijuanë në një banesë

para 9 muajve - Albeu

Policia e Shtetit ka nisur aksione rigoroze në Lezhë për të kapur dhe asgjesuar lëndë narkotiket dhe arrestuar trafikantët. Nga operacioni mësohet se deri tani janë kapur dhe arrestuar 190 kg lëndë narkotike...

Lezhë, sekuestrohen 190 kg marijuanë

para 9 muajve - Indeks online

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një shtetas...

Kurbin, kapen 190 kg kanabis në dy operacione, 4 në pranga

para 9 muajve - Shqiptarja

Një sasi prej 190 kilogramësh lëndë narkotike marijuanë janë sekuestruar nga policia e Lezhës gjatë 12 orëve të fundit. Sekuestrimi i kësaj sasie u bë në kuadër të operacionit të koduar “Horizont”, të...

Lezhë, sekuestrohen 190 kg marijuanë

para 9 muajve - GazetaBlic

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një shtetas...

LAJM I FUNDIT/ Policia “kreh” Lezhën, zbulohen sasi të mëdha kanabisi (Detajet)

para 9 muajve - BalkanWeb

Rreth 190 kg lëndë narkotike marijuanë janë sekuestruar ditën e djeshme në qytetin e Lezhës. Në pranga ranë 3 persona, Agron Prelaj, Albert Haxhia e Lek Lari. Ndërsa u shpall në kërkim A.M. 42-vjeç. Sipas...

“Horizonti” sekuestron 190 kg kanabis në Lezhë, katër të arrestuar

para 9 muajve - NOA

Sekuestrohen në Lezhë 190 kilogramë kanabis sativa, duke vënë në pranga katër persona. Operacioni i koduar “Horizont” i zhvilluar pasditen e djeshme nga policia, u shtri në gjithë qarkun. Në bazë të informacioneve...

Sekuestrohen 190 kg marijuanë në dy operacione, 4 në pranga

para 9 muajve - Ora news

Një sasi prej 190 kg marijuanë është sekuestruar gjatë një operacioni të gjerë antidrogë nga policia e Lezhës i koduar “Horizonti”. Blutë kanë goditur 2 raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike,...

Kapet drogë në një banesë në Kurbin/ Në pranga 3 persona

para 9 muajve - Opinion

Rreth 190 kg lëndë narkotike marijuanë janë sekuestruar ditën e djeshme në qytetin e Lezhës. Në pranga ranë 3 persona, Agron Prelaj, Albert Haxhia e Lek Lari. Ndërsa u shpall në kërkim A.M. 42-vjeç. Sipas...

Lezhë, sekuestrohen 190 kg hashash, 4 persona vihen në pranga (Emrat)

para 9 muajve - Gazeta Express

Në kuadër të aksionit të goditjes së trafikimit të lëndëve narkotike policia e Lezhës finalizoi me sukses operacionin e koduar "Horizont". Si rezultat i tij goditen 2 raste të prodhimit dhe shitjes së...

Lezhë, sekuestrohen 190 kg marijuanë

para 9 muajve - 10minuta

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një shtetas...

EMRAT / Kapet sasi e madhe droge në Lezhë, 4 të arrestuar

para 9 muajve - Opozita

Policia e Lezhës gjatë 12 orëve të fundit ka finalizuar operacionin e gjerë antidrogë në rang Qarku të koduar “Horizont” . Si rezultat i tij goditen 2 raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike....

Lezhë, sekuestrohen 190 kilogram marijuanë

para 9 muajve - Almakos

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një shtetas...

VIDEO/ Kapet sasi e madhe droge në Lezhë, 4 të arrestuar. Emrat

para 9 muajve - Opozita

Policia e Lezhës gjatë 12 orëve të fundit ka finalizuar operacionin e gjerë antidrogë në rang Qarku të koduar “Horizont” . Si rezultat i tij goditen 2 raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike....

Sekuestrohen 190 kg marijuanë në Lezhë, arrestohen 4 persona

para 9 muajve - Java News

Në kuadër të aksionit të goditjes së trafikimit të lëndëve narkotike policia e Lezhës finalizoi me sukses operacionin e koduar “Horizont”. Si rezultat i tij goditen 2 raste të prodhimit dhe shitjes së...

Sekuestrohen 190 kg marijuanë në dy operacione, 4 në pranga

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Një sasi prej 190 kg marijuanë është sekuestruar gjatë një operacioni të gjerë antidrogë nga policia e Lezhës i koduar “Horizonti”. Blutë kanë goditur 2 raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike,...

Lezhë, sekuestrohen 190 kg marijuanë

para 9 muajve - Gazeta e re

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një shtetas...

Lezhë, sekuestrohen 190 kg marijuanë

para 9 muajve - KosovaPress

Sipas Policisë, në Kurbin , u arrestuan 3 shtetas , 1shtetas u shpall në kërkim si dhe u sekuestruan 153.5 kg lëndë narkotike Marijuanë. Kurse, në Lezhë u arrestua 1 shtetas si dhe u sekuestruan 36.5 kg...

Kapet drogë në doganën e Kakavijës, një në pranga

para 9 muajve - Tetova Sot

Një i ri është vënë në pranga pasi në makinën e tij është gjetur një sasi droge. Burime nga policia thanë se është arrestuar Klajdi Këllçiu nga Fieri. Gjatë kontrollit në doganë e Kakavijës, është paraqitur...

Kapen 6 kg kanabis në Kakavijë, në pranga i riu nga Fieri

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Një sasi e konsiderueshme lëndë narkotike, është bllokuar në pikën kufitare të Kakavijës, gati për t’u trafikuar drejt Greqisë. Në orët e para të ditës së sotme në dalje të territorit shqiptar, është paraqitur...

10 pako me drogë në makinë, arrestohet fieraku në Kakavijë

para 9 muajve - Albeu

Policia ka kapur dhe sekuestruar 6 kg lëndë narkotike , kanabis Sattiva si dhe ka vënë në pranga një shtetas. Policia bën me dije se shtetasi i arrestuar është K.K., ku gjatë kontrollit të policisë në...

Bllokohet kanabis në Kakavijë, kapet i riu fierak

para 9 muajve - NOA

Bllokohet kanabis në pikën kufitare të Kakavijës, një sasi e konsiderueshme lënde narkotike gati për t’u trafikuar drejt Greqisë, Në orët e para të ditës së sotme në dalje të Shqipërisë është paraqitur...

I riu nga Fieri bllokohet në Kakavijë me 6 kg kanabis

para 9 muajve - Mapo

Goditet një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Policia kufitare e Kakavijës ka sekuestruar 6 kg kanabis. Lënda narkotike u gjet gjatë kontrollit të një automjeti që po udhëtonte...

I riu nga Fieri bllokohet në Kakavijë me 6 kg kanabis

para 9 muajve - Ora news

Goditet një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Policia kufitare e Kakavijës ka sekuestruar 6 kg kanabis. Lënda narkotike u gjet gjatë kontrollit të një automjeti që po udhëtonte...

Sekuestrohen 6 kg kanabis, arrestohet në flagrancë 29 vjeçari në Fier

para 9 muajve - Sot News

Policia Kufitare Kakavije godet një tjetër rast të "Trafikimit të lëndëve narkotike". Sekuestrohet  6 kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva. Arrestohet në flagrancë  një shtetas. Më datë 18.05.2017,...

Kakavijë, tentoi të kalojë drogë drejt Greqisë, kapet 29-vjeçari

para 9 muajve - Shqiptarja

Një 29-vjeçar nga Fieri është kapur nga Policia Kufitare e Kakavijës, pasi është konstatuar me lëndë narkotike Cannabis Sattiva. Klajdi Këlliçi u vu në pranga pasi në automjetin tip “Benz” me targa AA...

Ndalohet shqiptari me 1.3 kg heroinë në banesë, gati për shitje

para 9 muajve - NOA

Një shtetas shqiptar është ndaluar sot nga policia greke, me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Në banesën e 41 vjeçarit, në ishullin Zakynthos, u gjetën dhe sekustruan në cilësinë e provës materiale...

Heroinë, kanabis dhe para cash në banesë, arrestohet shqiptari

para 9 muajve - Ora news

Një 41 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Arrestimi i tij u bë pasi gjatë kontrollit të banesës së tij në  ishullin Zakynthos, iu gjetën dhe...

Sekuestrohen 41 kg kanabis në Permet

para 9 muajve - Telegrafi

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar “Vila”, ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar kannabis, si dhe është arrestuar 56 vjeçari...

Policia kontroll në vilën e 56-vjeçarit, i gjejnë 41 kg kanabis në furgon

para 9 muajve - Mapo

Një sasi prej 41 kg kanabis është sekuestruar në Përmet gjatë finalizimit të operacionit antidrogë të koduar “Vila”. Efektivat e Komisariatit të Policisë Përmet  në bazë të informacioneve të marra në rrugë...

6 kilogramë drogë brenda në ”Benz”, arrestohet shqiptari në doganën e Kakavijës

para 9 muajve - Opozita

Një tjetër rast i trafikimit të lëndëve narkotiket është goditur në doganën e Kakavijës. Në pranga ka rënën një person dhe është sekuestruar gjithashtu 6 kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva....

Operacioni antidrogë "Vila" në Përmet

para 9 muajve - ABC News

41 kilogramë Cannabis Sativa u sekuestruan gjate operacionit Vila ne Permet. Ne pranga ka perfunduar Njazi Caushi. Në automjetin  fugon   cili ishte  i parkuar në oborin e baneses se Caushit u gjet  sasia...

Përmet/ Shiste kanabis, arrestohet në flagrancë 56-vjeçari

para 9 muajve - Sot News

Ë shtë finalizuar me sukses operacioni antidrogë i koduar "Vila". Sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa. Në pranga poseduesi i lëndës narkotike. Efektivat e Komisariatit të...

Përmet, policia kontroll në vilën e 56-vjeçarit, i gjejnë 41 kg kanabis në furgon

para 9 muajve - Standard

Një sasi prej 41 kg kanabis është sekuestruar në Përmet gjatë finalizimit të operacionit antidrogë të koduar “Vila”. Efektivat e Komisariatit të Policisë Përmet  në bazë të informacioneve të marra në rrugë...

Në Përmet sekuestrohen 41 kg Canabis

para 9 muajve - Koha.net

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar "Vila", ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, si dhe është arrestuar...

​Sekuestrohen 41 kg Canabis në Permet

para 9 muajve - Indeks online

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar "Vila", ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, si dhe është arrestuar...

Sekuestrohen 41 kg kanabis në Përmet

para 9 muajve - GazetaBlic

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar “Vila”, ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, si dhe është arrestuar...

Përmet, sekuestrohen 41 kg kanabis, arrestohet një 56-vjeçar

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Përmetit ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar “Vila”, duke sekuestruar një sasi prej 41 kg kanabis sativa. Si rezultat i operacionit u krye kontroll në banesën e këtij shtetasi...

41 kg kanabis në furgonin para banesës, arrestohet përmetari

para 9 muajve - Albeu

Policia e Përmetit ka arrestuar një 56-vjeçar pasi në banesën e tij janë gjetur 41 kg drogë. Policia bën me dije se gjatë një kontrolli në banesën dhe në automjetin furgon me targa PR 0756 A, të shtetasit...

Policia i gjen 41 kg kanabis në furgon, në pranga përmetari

para 9 muajve - Shqiptarja

PERMET- Finalizohet me sukses operacioni antidrogë i koduar "Vila", sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, ndërsa në prangat e policisë ka rënë një 56-vjeçar. Efektivat e...

Përmetari “kthen” shtëpinë në magazinë kanabisi, vihet në pranga

para 9 muajve - Gazeta Express

Në kuadër të operacionit të koduar “Vila”, policia e Përmetit sekuestroi një sasi prej 41 kg kanabis. Në pranga është vënë shtetasi Njazi Çaushi, 41 vjeç, pasi në oborrin e shtëpisë së tij u gjetën 41...

I gjendet drogë e fshehur në furgon, pranga një personi në Përmet

para 9 muajve - NOA

Sekuestrohet në Përmet lëndë narkotike, duke bërë që të vihet në pranga një person, i identifikuar si Njazi Çaushi, 56 vjeç. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e Çaushit, në sajë të operacionit të...

Sekuestrohen 41 kg kanabis në Permet

para 9 muajve - Lajm

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar “Vila”, ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar kannabis, si dhe është arrestuar 56 vjeçari...

Kapen 6 kg kanabis në Kakavijë, në pranga i riu nga Fieri

para 9 muajve - 24 ore

Një sasi e konsiderueshme lëndë narkotike, është bllokuar në pikën kufitare të Kakavijës, gati për t’u trafikuar drejt Greqisë. Në orët e para të ditës së sotme në dalje të territorit shqiptar, është paraqitur...

Policia kontroll në vilën e 56-vjeçarit, i gjejnë 41 kg kanabis në furgon

para 9 muajve - Ora news

Një sasi prej 41 kg kanabis është sekuestruar në Përmet gjatë finalizimit të operacionit antidrogë të koduar “Vila”. Efektivat e Komisariatit të Policisë Përmet  në bazë të informacioneve të marra në rrugë...

Operacioni “Vila”, përmetarit i gjenden në furgonin e parkuar para shtëpisë 41 kg kanabis

para 9 muajve - BalkanWeb

PËRMET- Policia e Përmetit ka vënë në pranga një 56-vjeçar pasi në banesën e tij janë gjetur 41 kg drogë. Sipas të dhënave zyrtare është finalizuar me sukses operacioni i koduar “Vila”, si rezultat i...

I riu nga Fieri bllokohet në Kakavijë me 6 kg kanabis

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Goditet një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Policia kufitare e Kakavijës ka sekuestruar 6 kg kanabis. Lënda narkotike u gjet gjatë kontrollit të një automjeti që po udhëtonte...

Sekuestrohen 41 kg kanabis në Permet

para 9 muajve - Almakos

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar “Vila”, ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar kannabis, si dhe është arrestuar 56 vjeçari...

Heroinë, kanabis dhe para cash në banesë, arrestohet shqiptari

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Një 41 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Arrestimi i tij u bë pasi gjatë kontrollit të banesës së tij në ishullin Zakynthos, iu gjetën dhe...

​Sekuestrohen 41 kg Canabis në Permet

para 9 muajve - Arbresh

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar “Vila”, ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, si dhe është arrestuar...

Sekuestrohen 41 kg Canabis në Permet

para 9 muajve - 10minuta

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar "Vila", ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, si dhe është arrestuar...

Sekuestrohen 41 kg Canabis në Permet

para 9 muajve - Infokusi

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar “Vila”, ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, si dhe është arrestuar...

Sekuestrohen 41 kg kanabis, permetari e mbante drogën në furgon

para 9 muajve - Java News

Policia e Përmetit ka vënë në pranga një 56-vjeçar pasi në banesën e tij janë gjetur 41 kg drogë. Sipas të dhënave zyrtare është finalizuar me sukses operacioni i koduar “Vila”, si rezultat i të cili u...

Policia e Përmetit i gjen në vilë 56-vjeçarit 41 kg kanabis në furgon

para 9 muajve - Illyria

Një sasi prej 41 kg kanabis është sekuestruar në Përmet gjatë finalizimit të operacionit antidrogë të koduar “Vila”. Efektivat e Komisariatit të Policisë Përmet  në bazë të informacioneve të marra në rrugë...

Sekuestrohen 41 kg Canabis

para 9 muajve - Gazeta e re

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar “Vila”, ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, si dhe është arrestuar...

Sekuestrohen 41 kg Canabis në Permet

para 9 muajve - Sovrani

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar “Vila”, ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, si dhe është arrestuar...

Sekuestrohen 41 kg Canabis në Permet

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Përmet kanë zhvilluar operacionin e koduar “Vila”, ku si rezultat janë sekuestrohen 41 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, si dhe është arrestuar...

Sekuestrohen 41 kg Canabis në Permet

para 9 muajve - KosovaPress

Policia thotë se në automjetin fugon, i cili ishte i parkuar në oborrin e shtëpisë së të dyshuarit u gjet një sasi prej 41 kg lëndë e dyshuar narkotike Cannabis Sativa. “Lënda narkotike u sekuestrua në...

VIDEO/ Kapet me 41 kg drogë, arrestohet 56-vjeçari në Përmet. Emri

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Një sasi prej 41 kg kanabis është sekuestruar në Përmet gjatë një operacioni antidrogë të koduar "Vila" dhe një 56-vjeçar është arrestuar. Efektivët e Komisariatit të Policisë Përmet, në bazë të informacioneve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK