http://kariera.mk

Incident në Reçicë të Tetovë, gruaja lëndohet në dasëm nga plumbi qorr

më 5.2017 - Ina

Gjuajtjet me armë nëpër ahengje gazmore vazhdojnë të sjellin fatkeqësi. Në Reçicë të Vogël lëndime në këmbë ka pësuar një grua 38 vjeçare cila mbrëmë është dërguar në spitalin e Tetovës. Personi i cili...

Plagoset një grua në një dasmë në Reçicë të Vogël të Tetovës

më 5.2017 - Telegrafi

Mbrëmë në spitalin e Tetovës është dërguar me lëndime në këmbë 38 vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë gjatë ceremonisë së dasmës në oborrin e shtëpisë së M.N.(44), përcjell...

Plagoset një grua me armë në një dasmë në Reçicë të Vogël

më 5.2017 - Portalb

Mbrëmë në spitalin e Tetovës është dërguar me lëndime në këmbë 38 vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë gjatë ceremonisë së dasmës në oborrin e shtëpisë së M.N.(44). Ai duke...

INCIDENT NË NJË DASMË NË REÇICË, PLAGOSET NJË GRUA 38 VJEÇARE

më 5.2017 - TV21

Gjuajtjet me armë nëpër ahengje gazmore vazhdojnë të sjellin fatkeqësi. Në Reçicë të Vogël lëndime në këmbë ka pësuar një grua 38 vjeçare cila mbrëmë është dërguar në spitalin e Tetovës. Personi i cili...

Kthehet në tragjedi dasma në Tetovë

më 5.2017 - OraInfo

Mbrëmë në spitalin e Tetovës është dërguar me lëndime në këmbë 38 vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë gjatë ceremonisë së dasmës në oborrin e shtëpisë së M.N.(44), transmeton...

Kthehet në tragjedi dasma në Tetovë, plagoset me armë një grua

më 5.2017 - Gazeta Express

Mbrëmë në spitalin e Tetovës është dërguar me lëndime në këmbë 38 vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë gjatë ceremonisë së dasmës në oborrin e shtëpisë së M.N.(44), transmeton...

Plagoset një grua me armë në një dasmë në Reçicë të vogël

më 5.2017 - Zhurnal

Tetovë, 19 maj- Mbrëmë në spitalin e Tetovës është dërguar me lëndime në këmbë 38 vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë gjatë ceremonisë së dasmës në oborrin e shtëpisë së...

Kthehet në tragjedi dasma në Tetovë, plagoset me armë një grua

më 5.2017 - Arbresh

Mbrëmë në spitalin e Tetovës është dërguar me lëndime në këmbë 38 vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë gjatë ceremonisë së dasmës në oborrin e shtëpisë së M.N.(44). Ai duke...

Një grua plagoset me armë zjarri në një dasmë në Reçicë të Vogël

më 5.2017 - Antpress

E plagosur në këmbë nga një armë zjarri mbrëmjen e djeshme është sjellë në spitalin e Tetovës 38-vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë në një dasmë në fshat, më saktësisht...

Ndodh në Tetovë: Dasma kthehet në tragjedi, vriten…

më 5.2017 - Bota Press

Mbrëmë në spitalin e Tetovës është dërguar me lëndime në këmbë 38 vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë gjatë ceremonisë së dasmës në oborrin e shtëpisë së M.N.(44) Ai duke...

Tetovarja shkoi në Dasëm, por plagoset me armë në të dyja këmbët

më 5.2017 - Flaka

Dje pasdite rreth orës 17, në Qendrën Klinike të Tetovës është sjellur 38 vjeçarja M.O nga Reçica e Vogël, me lëndime, respektivisht plagosje me armë zjarri në këmbën e majt dhe të djathtë, njofton Flaka,...

Përgjaket dasma në Reçicë të Vogël

më 5.2017 - Lajm

Të enjten është përgjakur një dasmë në Reçicë të Vogël të Tetovës, njofton policia. Rastin e kanë denoncuar nga spitali klinik në Tetovë. Ata e kanë njoftuar policinë se rreth orës 17 e 15 minuta është...

DASMAT | Policia me apel: Përmbahuni nga përdorimi i armëve të zjarrit

më 5.2017 - Flaka

Afrimi i sezonit të dasmave, e njohur ndryshe si periudha e krismave të shumta nëpër gazmendet familjare, ka çuar në apelin e policisë drejtuar qytetarëve për tu përmbajtur nga përdorimi i armëve të zjarrit...

Një grua plagoset me armë zjarri në një dasmë në Reçicë të Vogël

më 5.2017 - InfoShqip

E plagosur në këmbë nga një armë zjarri mbrëmjen e djeshme është sjellë në spitalin e Tetovës 38-vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë në një dasmë në fshat, më saktësisht...

Një grua plagoset me armë zjarri në një dasmë në Reçicë të Vogël

më 5.2017 - Almakos

E plagosur në këmbë nga një armë zjarri mbrëmjen e djeshme është sjellë në spitalin e Tetovës 38-vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë në një dasmë në fshat, më saktësisht...

Plagoset me armë zjarri në një dasëm, 37 vjeçari nga Reçica e Vogël

më 5.2017 - Tetova Sot

Dje pasdite rreth orës 17 në Spitalin Klinik të Tetovës është sjellë 38 vjeçari M.O nga Reçica e Vogël i plagosur me armë zjarri në këmbën e majte dhe të djathtë, njofton SPB-Tetovë, transmeton TetovaSot....

Plagoset një grua me armë në një dasmë në Reçicë të Vogël

më 5.2017 - Gazeta Max

Mbrëmë në spitalin e Tetovës është dërguar me lëndime në këmbë 38 vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë gjatë ceremonisë së dasmës në oborrin e shtëpisë së M.N.(44). Ai duke...

Tragjedi në Reçicë të Vogël: Në një dasëm familjare një grua plagoset me pistoletë

më 5.2017 - Tetova1

Dje rreth orës 17, në Spitalin Klinik në Tetovë është dërguar 38 vjeçarja M.O. nga Reçica e Vogël me lëndime, gjegjësisht me plagë në këmbën e majtë dhe të djathtë, transmeton Tetova1. Ajo është lënduar...

Përgjaket dasma në Reçicë të Vogël

më 5.2017 - Republika

Mbrëmjen e djeshme në spitalin e Tetovës  është sjellë një 38-vjeçare nga Reçica e Vogël me plagë në këmbë nga një armë zjarri. Rastin e kanë denoncuar nga spitali klinik në Tetovë. Ata e kanë njoftuar...

Një grua plagoset me armë zjarri në një dasmë në Reçicë të Vogël

më 5.2017 - AlbPortali

E plagosur në këmbë nga një armë zjarri mbrëmjen e djeshme është sjellë në spitalin e Tetovës 38-vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë në një dasmë në fshat, më saktësisht...

Një grua plagoset me armë zjarri në një dasmë në Reçicë të Vogël

më 5.2017 - Shenja

E plagosur në këmbë nga një armë zjarri mbrëmjen e djeshme është sjellë në spitalin e Tetovës 38-vjeçarja nga Reçica e Vogël, e cila ka thënë se lëndimet i ka marrë në një dasmë në fshat, më saktësisht...

SPB Tetovë apelon: Përmbahuni nga gjuajtja me armë në dasma

më 5.2017 - Tetova1

Tashmë kanë nisur dhe deri në fund të këtyre dy tre muajve të fundit, në rajonin e Pollogut do të organizohen shumë dasma dhe ngjarje tjera. Ngjarjet e këtilla në vitet e kaluara janë karakterizuar me...

Gjendet i vdekur një person në Rahovec, i qëlluar me armë zjarri

më 5.2017 - Indeks online

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur dje pa shenja jete në fshatin Ratkoc të Rahovecit, i cili ishte i qëlluar me armë zjarri. Në vend të ngjarjes është gjetur një gëzhojë e kalibrit 7.62mm, transmeton Indeksonline....

Gjendet i vdekur një person në Rahovec, i qëlluar me armë zjarri

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur dje pa shenja jete në fshatin Ratkoc të Rahovecit, i cili ishte i qëlluar me armë zjarri. Në vend të ngjarjes është gjetur një gëzhojë e kalibrit 7.62mm, transmeton Indeksonline....

Një i plagosur me armë zjarri në Viti

më 5.2017 - Koha.net

Një person është plagosur me armë zjarri pas një përleshje mes disa personave që ndodhi të martën në Viti. I plagosuri është dërguar për trajtim mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë. Policia e Kosovës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK