http://kariera.mk

Ahmeti u takua me Schweitzer Bloom dhe Zhbogar-për çfarë kanë biseduar?

më 5.2017 - Flaka

Në hapësirat e ambasadës Amerikane në Shkup, sot kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, kishte takim të përbashkët pune me zv.ambasadorin e SHBA-ve në Shkup, Micaela Schweitzer...

Ahmeti: BDI nuk është zhgënjyer asnjëherë nga ndërkombëtarët

më 5.2017 - Albeu

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti , ka zhvilluar takim të përbashkët pune sot në ambasadën amerikane në Shkup, me zv. Ambasadoren e SHBA-ve, Micaela Schëeitzer-Bluhm dhe Ambasadorin...

Shkup, takim LSD-BDI për formimin e kabinetit qeveritar

më 5.2017 - Zëri i Amerikës

I mandatuari për formimin e qeverisë së Maqedonisë, Zoran Zaev, i cili është kryetar i Lidhjes Social Demokrate dhe drejtuesi i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti mbjatën të premten një takim...

Ahmeti në takim të përbashkët me ndërkombëtarët

më 5.2017 - MRT

Sot në Ambasadën amerikane në Shkup, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti.... Sot në Ambasadën amerikane në Shkup, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka zhvilluar...

Ahmeti: BDI asnjëherë nuk është zhgënjyer nga ndërkombëtarët

më 5.2017 - Telegrafi

Sot në Ambasadën Amerikane në Shkup, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka zhvilluar takim të përbashkët pune me zv. Ambasadoren e SHBA-së në Shkup, Micaela Schweitzer-Bluhm dhe...

BDI e përkushtuar tërësisht për t`i zbatuar reformat e kërkuara nga komuniteti ndërkombëtar

më 5.2017 - Zhurnal

Shkup, 19 Maj -­ Në Ambasadën amerikane në Shkup, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti ka zhvilluar takim të përbashkët pune me zëvendës­ambasadoren e SHBA-së në vend Mikaela Shvajzar...

Ahmeti: Këto janë hapat e para që do ti ndërmerr shumica e re parlamentare

më 5.2017 - Portalb

Sot në ambasadën amerikane në Shkup, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka zhvilluar takim të përbashkët pune me zv.ambasadoren e SHBA në Shkup, Micaela Schweitzer-Bluhm dhe ambasadorin...

Ahmeti në takim të përbashkët me SHBA dhe BE

më 5.2017 - Indeks.mk

Sot në Ambasadën Amerikane në Shkup, Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka zhvilluar takim të përbashkët pune me Zv Ambasadoren e SHBA në Shkup, zonjen Micaela Schweitzer-Bluhm...

Ahmeti: BDI e përkushtuar për zbatimin e reformave

më 5.2017 - Koha.net

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka thënë të premten se partia që ai drejton është e përkushtuar për zbatimin e reformave e kërkuara nga komuniteti ndërkombëtar dhe integrimin...

Ahmeti ne takim te perbashket me SHBA dhe BE

më 5.2017 - Aktuale

Sot në Ambasadën Amerikane në Shkup, Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka zhvilluar takim të ërbashkët pune me Zv Ambasadoren e SHBA në Shkup, Micaela Schweitzer-Bluhm dhe Ambasadorin...

Ahmeti: BDI e përkushtuar për zbatimin e reformave

më 5.2017 - GazetaBlic

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka thënë të premten se partia që ai drejton është e përkushtuar për zbatimin e reformave e kërkuara nga komuniteti ndërkombëtar dhe integrimin...

Ahmeti: BDI e përkushtuar për zbatimin e reformave

më 5.2017 - Indeks online

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka thënë të premten se partia që ai drejton është e përkushtuar për zbatimin e reformave e kërkuara nga komuniteti ndërkombëtar dhe integrimin...

Ahmeti ne takim te perbashket me SHBA dhe BE

më 5.2017 - Fakti Ditor

Sot në Ambasadën Amerikane në Shkup, Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka zhvilluar takim të ërbashkët pune me Zv Ambasadoren e SHBA në Shkup, Micaela Schweitzer-Bluhm dhe Ambasadorin...

Ali Ahmeti tregon se cilat hapa duhet t’i ndërmerr Qeveria e re

më 5.2017 - Lajm

Sot në ambasadën amerikane në Shkup, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka zhvilluar takim të përbashkët pune me zv.ambasadoren e SHBA në Shkup, Micaela Schweitzer-Bluhm dhe ambasadorin...

Ahmeti në takim të perbashkët me ambasadorët e SHBA-së dhe BE-së

më 5.2017 - Tetova Sot

Sot në Ambasadën Amerikane në Shkup, Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka zhvilluar takim të përbashkët pune me Zv Ambasadoren e SHBA në Shkup, zonjen Micaela Schweitzer-Bluhm...

Ahmeti: BDI e përkushtuar për zbatimin e reformave

më 5.2017 - Gazeta e re

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka thënë të premten se partia që ai drejton është e përkushtuar për zbatimin e reformave e kërkuara nga komuniteti ndërkombëtar dhe integrimin...

Ahmeti: BDI e përkushtuar për zbatimin e reformave

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka thënë të premten se partia që ai drejton është e përkushtuar për zbatimin e reformave e kërkuara nga komuniteti ndërkombëtar dhe integrimin...

Ahmeti: BDI e përkushtuar për zbatimin e reformave

më 5.2017 - KosovaPress

Ai këto komente i bëri gjatë një takimi me zv. ambasadoren e SHBA në Shkup, Micaela Schweitzer-Bluhm dhe ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar, i cili është mbajtur në Ambasadën...

"Der Standard" për BDI-në e Ahmetit

më 5.2017 - ABC News

Sipas prestigjozes gjermane "Der Standard" BDI e Ali Ahmetit, humbi në zgjedhjet e fundit pasi gjatë kohës së qeverisjes u përfshi në skandale të ndryshme për korrupsion dhe shpërdorim detyre. Maqedoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK