http://kariera.mk

Njihuni me “Fshatin Ylber” | FOTO

para 11 muajve - Flaka

Kampung Pelangi është një fshat me 223 shtëpi në Indonezi, i cili ka bërë një gjetje për të zhvilluar turizmin. Banorët e këtij fshati kanë siguruar një buxhet prej rret 20 mijë eurosh, nga Këshilli i...

Ky është “Fshati Ylber”

para 11 muajve - Indeks online

Gjithkush ka nevojë për një pamje të re herë pas here – dhe me sa duket fshatrat nuk bëjnë përjashtim në këtë gjë. Muajin e kaluar, Kampung Pelangi, fshat ky në Randusari të Indonezi, bëri një ndryshim...

Fshatin Ylber

para 11 muajve - Politiko

Banorët e këtij fshati kanë siguruar një buxhet prej rret 20 mijë eurosh, nga Këshilli i Komitetit Lokal, për të ngjyrosur fasadat e të gjithë shtëpive të fshatit. Çdo shtëpi është ngjyrosur me të paktën...

Ky është “Fshati Ylber”

para 11 muajve - Klan Kosova

Gjithkush ka nevojë për një pamje të re herë pas here – dhe me sa duket fshatrat nuk bëjnë përjashtim në këtë gjë. Muajin e kaluar, Kampung Pelangi, fshat ky në Randusari të Indonezi, bëri një ndryshim...

Njihuni me “Fshatin Ylber”

para 11 muajve - Insajderi

Kampung Pelangi është një fshat me 223 shtëpi në Indonezi, i cili ka bërë një gjetje për të zhvilluar turizmin. Banorët e këtij fshati kanë siguruar një buxhet prej rret 20 mijë eurosh, nga Këshilli i...

Njihuni me “Fshatin Ylber”

para 11 muajve - Infokusi

Kampung Pelangi është një fshat me 223 shtëpi në Indonezi, i cili ka bërë një gjetje për të zhvilluar turizmin. Banorët e këtij fshati kanë siguruar një buxhet prej rret 20 mijë eurosh, nga Këshilli i...

Njihuni me “Fshatin Ylber”

para 11 muajve - Ora news

Kampung Pelangi, një fshat indonezian i vendosur në Randusari në Semarang të Jugut, sapo iu nënshtrua një ndryshimi shumë të gjallë. Kampung Pelangi është një fshat me 223 shtëpi. Qeveria vendase investoi...

“Fshati ylber”

para 11 muajve - Sovrani

Banorët e fshatit Kampung Pelangi në Indonezi i cili ka 223 shtëpi, kanë siguruar një buxhet prej rret 20 mijë eurosh, nga Këshilli i Komitetit Lokal, për të ngjyrosur fasadat e të gjithë shtëpive të fshatit....

Njihuni me "Fshatin Ylber"

para 11 muajve - KosovaPress

Banorët e këtij fshati kanë siguruar një buxhet prej rret 20 mijë eurosh, nga Këshilli i Komitetit Lokal, për të ngjyrosur fasadat e të gjithë shtëpive të fshatit. Çdo shtëpi është ngjyrosur me të paktën...

Njihuni me "Fshatin Ylber"

para 11 muajve - Top Channel

Kampung Pelangi është një fshat me 223 shtëpi në Indonezi, i cili ka bërë një gjetje për të zhvilluar turizmin. Banorët e këtij fshati kanë siguruar një buxhet prej rret 20 mijë eurosh, nga Këshilli i...

22 mijë dollarë për ta kthyer fshatin e humbur në një zonë turistike

para 11 muajve - Lajm

Kampung Pelangi, një fshati i vogël në Indonezi është kthyer në një shfaqje mahnitëse me ngjyra të ndezura dhe dizajnë të çuditshme. Fillimisht ai ishte një fshat me ngjyra të hirta dhe dukej shumë i varfër....

Shtëpitë me ngjyra të Indonezisë marrin vëmendjen e rrjeteve sociale

para 11 muajve - Te Sheshi

Një fshat në jug të Indonezisë ka marrë vëmendjen e të gjitha rrjeteve sociale pasi shtëpitë kanë patur një transformim duke u bërë me ngjyrat e ylberit. Komiteti i zonës siguroi një buxhet prej 21 mijë...

Njihuni me fshatin ylber

para 11 muajve - Lajmi.net

Ky fshat i cili njihet me emrin Kampung Pelangi ose ndryshe fshati ylber ndodhet në Indonezi. Nga një fshat i zymtë që ishte më parë, ai tani është kthyer në një vend shumë ngjyrësh dhe mjaft atraktiv....

22 mijë dollarë për ta kthyer fshatin e humbur në një zonë turistike

para 11 muajve - Indeks.mk

Pelangi, një fshati i vogël në Indonezi është kthyer në një shfaqje mahnitëse me ngjyra të ndezura dhe dizajnë të çuditshme. Fillimisht ai ishte një fshat me ngjyra të hirta dhe dukej shumë i varfër. Për...

Fshati ylber

para 11 muajve - Klan Kosova

Pse të shkoni diku që ta shihni ylberin, kur mund të realizoni një të tillë pikërisht në vendin ku jetoni. Të paktën këtë këshillë ka ndjekur një fshat i vogël në Indonezi. Kampung Pelangi është transformuar...

Shtëpitë me ngjyra marrin vëmendjen e rrjeteve sociale

para 11 muajve - Ora news

Një fshat në jug të Indonezisë ka marrë vëmendjen e të gjitha rrjeteve sociale pasi shtëpitë kanë patur një transformim duke u bërë me ngjyrat e ylberit. Komiteti i zonës siguroi një buxhet prej 21 mijë...

22 mijë dollarë për ta kthyer fshatin e humbur në një zonë turistike

para 11 muajve - Koha.net

Pelangi, një fshati i vogël në Indonezi është kthyer në një shfaqje mahnitëse me ngjyra të ndezura dhe dizajnë të çuditshme. Fillimisht ai ishte një fshat me ngjyra të hirta dhe dukej shumë i varfër. Për...

Fshati ylber

para 11 muajve - Arbresh

Pse të shkoni diku që ta shihni ylberin, kur mund të realizoni një të tillë pikërisht në vendin ku jetoni. Të paktën këtë këshillë ka ndjekur një fshat i vogël në Indonezi. Kampung Pelangi është transformuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK