http://kariera.mk

Në festivalin e filmit në Kanë mbahet premiera e filmit "Nelyubov"

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv KANË (AA) - Në edicionin e 70-të të Festivalit të Filmit në Kanë, të enjten në mbrëmje u mbajt premiera e filmit "Nelyubov" (pa dashuri), të regjisorit rus Andrej Zvjagincev, raporton Anadolu...

VIDEO/Monica Bellucci ‘përdhunon’ balerinin

para 10 muajve - Java News

Aktorja Monica Bellucci përthith vëmendjen e të gjithëve në Kane në Festivalin e 70-të të filmit . Gjatë hapjes së edicionit të shtatëdhjetë të festivalit të Kanës, në Francë, aktorja ka dhuruar spektakël...

Befason Monica Bellucci, e kap nga flokët dhe e puth me zor !

para 10 muajve - Opinion

Modelja dhe aktorja italiane, Monica Bellucci ka zyrtarizuar hapjen e edicionit të 70-të të festivalit të Kanës, në Francë, mbrëmjen e së mërkurës. Festivali drejtohet nga regjisori Pedro Almodovar, i...

Befason Monica Bellucci, e “dhunon” me puthje komedianin e famshëm në mes të spektaklit

para 10 muajve - Telegrafi

Aktorja e njohur italiane Monica Bellucci ka fituar së fundmi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Kjo për shkak të puthjes pasionante që 52-vjeçarja dhuroi në mes të ceremonisë së 70-të të festivalit...

Befason Monica Bellucci, e "dhunon" me puthje komedianin e famshëm

para 10 muajve - Indeks online

Aktorja italiane me famë botërore Monica Bellucci ka ofruar disa skena të nxehta në ceremoninë e 70-vjetorit të Festivalit të Cannes, mbrëmjen e së mërkurës. Modelja dhe aktorja italiane tashmë në moshën...

Befason Monica Bellucci, e “dhunon” me puthje komedianin e famshëm në mes të spektaklit

para 10 muajve - Almakos

Aktorja e njohur italiane Monica Bellucci ka fituar së fundmi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Kjo për shkak të puthjes pasionante që 52-vjeçarja dhuroi në mes të ceremonisë së 70-të të festivalit...

Puthja e Monica Belluccit me afsh e pasion

para 10 muajve - Republika

Ajo mori famën e saj më të madhe nga agjenti sekret James Bond në paraqitjen e saj të fundit në ”Specter”. Por, ishte Monica Bellucci e cila punoj aq shumë për të përmbushur rolin e saj prestigjioz në...

Monica Belluci hap Festivalin e Kanës me një puthje të zjarrtë

para 10 muajve - Insajderi

Monica Belluci ishte joshur nga agjenti sekret James Bond gjatë shfaqjes së personazhit të saj në filmin e fundit “Specte”. Por kësaj radhe ishte ajo e cila vëri në punë sharmin e saj të parezistueshëm...

Përvjetori i 70-të i Festivalit të Filmit në Canne

para 10 muajve - ABC News

Mbrëmjen e djeshme ka startuar festivali më prestigjoz I Filmit në Cannë të Francës. Gjatë celjes së ceremonisë morën pjesë yjet e Hollyëood-it, por ajo që spikati ishtë “madrina e mbrëmjes së djeshme,...

Monica Belluci surprizon Kanën, puthje e nxhetë në buzë

para 10 muajve - NOA

Monica Belluci ka zyrtarizuar hapjen e edicionit të shtatëdhjetë të festivalit të Kanës, në Francë, Festivali drejtohet nga regjisori Pedro Almodovar, i cili gjatë fjalimit e krahasoi me një femër, bukuria...

Puthja e Monica Belluccit me afsh e pasion

para 10 muajve - Tetova Sot

Ajo mori famën e saj më të madhe nga agjenti sekret James Bond në paraqitjen e saj të fundit në ”Specter”. Por, ishte Monica Bellucci e cila punoj aq shumë për të përmbushur rolin e saj prestigjioz në...

(FOTO+VIDEO) Monica Bellucci ‘ndez’ Festivalin e Canness me puthje pasionante

para 10 muajve - Blitz

Aktorja italiane me famë botërore Monica Bellucci ka ofruar disa skena të nxehta në ceremoninë e 70-vjetorit të Festivalit të Cannes, mbrëmjen e së mërkurës. Modelja dhe aktorja italiane tashmë në moshën...

Monica Bellucci ‘ndez’ Festivalin e Canness me puthje pasionante

para 10 muajve - Blitz

Aktorja italiane me famë botërore Monica Bellucci ka ofruar disa skena të nxehta në ceremoninë e 70-vjetorit të Festivalit të Cannes, mbrëmjen e së mërkurës. Modelja dhe aktorja italiane tashmë në moshën...

Festivali i Kanës, Monica Bellucci puth balerinin në buzë

para 10 muajve - Ora news

Modelja dhe aktorja italiane, Monica Bellucci ka zyrtarizuar hapjen e edicionit të 70-të të festivalit të Kanës, në Francë, mbrëmjen e së mërkurës. Festivali drejtohet nga regjisori Pedro Almodovar, i...

Monica Bellucci puthje në buzë me komedianin, në Festivalin e Kanës

para 10 muajve - OraInfo

Ajo joshi publiku me rolin e saj me agjentin sekret James Bond gjatë paraqitjes së saj të fundit në filmin Specter. Por Monica Bellucci që punoi me sharmin e saj të papërmbajtshëm duke përmbushur një rol...

Monica Bellucci puthje në buzë me komedianin, në Festivalin e Kanës (FOTO VIDEO)

para 10 muajve - Albeu

Ajo joshi publiku me rolimn e saj me agjentin sekret James Bond gjatë paraqitjes së saj të fundit në filmin Specter. Por Monica Bellucci që punoi me sharmin e saj të papërmbajtshëm duke përmbushur një...

FOTO/ Monica Bellucci ndez Kanën, puthje me buzë balerinit

para 10 muajve - BalkanWeb

FRANCE – Monica Bellucci ka zyrtarizuar hapjen e edicionit të shtatëdhjetë të festivalit të Kanës, në Francë. Festivali drejtohet nga regjisori Pedro Almodovar, i cili gjatë fjalimit e krahasoi me një...

Puthja e Monica Belluccit me afsh e pasion

para 10 muajve - Klan Kosova

Ajo mori famën e saj më të madhe nga agjenti sekret James Bond në paraqitjen e saj të fundit në ”Specter”. Por, ishte Monica Bellucci e cila punoj aq shumë për të përmbushur rolin e saj prestigjioz në...

Festivali i Kanës, Monica Bellucci puth balerinin në buzë (FOTO/VIDEO)

para 10 muajve - Tetova Sot

Modelja dhe aktorja italiane, Monica Bellucci ka zyrtarizuar hapjen e edicionit të 70-të të festivalit të Kanës, në Francë, mbrëmjen e së mërkurës. Festivali drejtohet nga regjisori Pedro Almodovar, i...

Një puthje e nxehtë e Monica Belluccit në hapjen e Festivalit në Kanë

para 10 muajve - Ina

Monica Bellucci ka realizuar mbrëmë një hapje glamuroze të Festivalit të Filmit në Kanë. Komediani Alex Lutz, bashkëmoderator i natës, bashkë me aktoren në një moment janë puthur me pasion gjatë prezantimit...

Një puthje e nxehtë e Monica Belluccit në hapjen e Festivalit në Kanë

para 10 muajve - Gazeta Express

Monica Bellucci ka realizuar mbrëmë një hapje glamuroze të Festivalit të Filmit në Kanë. Komediani Alex Lutz, bashkëmoderator i natës, bashkë me aktoren në një moment janë puthur me pasion gjatë prezantimit...

Hapet edicioni i 70-të i Festivalit të Filmit në Cannes

para 10 muajve - Java News

Nis edicioni i 70-të i Festivalit të Filmit në Cannes, i cili do të vazhdojë deri me 28 maj. Festivali do të mbahet në bulevardin e famshëm de la Croisette, kurse President i jurisë është Pedro Almodóvar,...

VIDEO/ Një puthje e nxehtë e Monica Belluccit në hapjen e Festivalit në Kanë

para 10 muajve - Opozita

Monica Bellucci ka realizuar mbrëmë një hapje glamuroze të Festivalit të Filmit në Kanë. Komediani Alex Lutz, bashkëmoderator i natës, bashkë me aktoren në një moment janë puthur me pasion gjatë prezantimit...

Bellucci puthje të zjarrtë me komedianin në mes të skenës

para 10 muajve - Periskopi

Ajo joshi publiku me rolin e saj me agjentin sekret James Bond gjatë paraqitjes së saj të fundit në filmin Specter. Por Monica Bellucci që punoi me sharmin e saj të papërmbajtshëm duke përmbushur një rol...

Një puthje e nxehtë e Monica Belluccit në hapjen e Festivalit në Kanë

para 10 muajve - Infokusi

Monica Bellucci ka realizuar mbrëmë një hapje glamuroze të Festivalit të Filmit në Kanë. Komediani Alex Lutz, bashkëmoderator i natës, bashkë me aktoren në një moment janë puthur me pasion gjatë prezantimit...

Video/ Puthja e nxehtë e Monica Belluccit në hapjen e Festivalit në Kanë

para 10 muajve - Lexo

Monica Bellucci ka realizuar mbrëmë një hapje glamuroze të Festivalit të Filmit në Kanë. Komediani Alex Lutz, bashkëmoderator i natës, bashkë me aktoren në një moment janë puthur me pasion gjatë prezantimit...

Puthje të zjarrta në festivalin e Kanës (FOTO/VIDEO)

para 10 muajve - Arbresh

Famën e saj e fitoi nga agjenti sekret James Bond gjatë paraqitjes së saj të fundit në filmin Specter. Por ishte Monica Bellucci që tregoi edhe njëherë profesionalizmin e saj si aktore, shkruan dailymail,...

Hapja e 70-të e Festivalit të Filmit në Cannes

para 10 muajve - GazetaBlic

Nis edicioni i 70-të i Festivalit të Filmit në Cannes, i cili do të vazhdojë deri me 28 maj. Nis edicioni i 70-të i Festivalit të Filmit në Kanë, i cili do të vazhdojë deri me 28 maj. Festivali do të mbahet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK