http://kariera.mk

Ramush Haradinaj: Shpejt do të më thuani “Bac u kry”

më 5.2017 - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, strukturat dhe aktivistët, kryetari Haradinaj u shpreh...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, mund të thoni lirshëm “Bac u kry”

më 5.2017 - Gazeta Express

​ Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Vitisë, bëhet e ditur përmes një komunikate për media. Më tutje thuhet se gjatë bashkëbisedimit...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, lirisht mund të thuani “Bac u kry”

më 5.2017 - Klan Kosova

Kryetari i AAK-sw, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, strukturat dhe aktivistët, Haradinaj u shpreh se Aleanca çdo ditë e më shumë po arrin...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, mund të thoni lirshëm “Bac u kry”

më 5.2017 - Koha.net

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Vitisë, bëhet e ditur përmes një komunikate për media. Më tutje thuhet se gjatë bashkëbisedimit...

Ramush Haradinaj: Shpejt do të më thuani “Bac u kry”

më 5.2017 - GazetaBlic

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, strukturat dhe aktivistët, kryetari Haradinaj u shpreh...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, lirisht mund të thuani, 'Bac u kry'

më 5.2017 - Zeri

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, strukturat dhe aktivistët, kryetari Haradinaj u shpreh...

Haradinaj: Ditën që ia nisi punës, lirisht thuani ‘’Bac u kry”

më 5.2017 - OraInfo

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Haradinaj u shpreh se do të punojë për Kosovën, pasi që sipas tij ata që e qeverisën vendin i thyen normat morale, transmeton...

Ramush Haradinaj: Shpejt do të më thuani "Bac u kry"

më 5.2017 - Indeks online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, strukturat dhe aktivistët, kryetari Haradinaj u shpreh...

Haradinaj: Ditën që ia nisi punës, lirisht thuani ‘’Bac u kry”

më 5.2017 - Lajmi.net

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Haradinaj u shpreh se do të punojë për Kosovën, pasi që sipas tij ata që e qeverisën vendin i thyen normat morale, transmeton...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, mund të thoni lirshëm “Bac u kry”

më 5.2017 - Arbresh

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Vitisë, bëhet e ditur përmes një komunikate për media. Më tutje thuhet se gjatë bashkëbisedimit...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, mund të thoni lirshëm “Bac u kry”

më 5.2017 - InfoShqip

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Vitisë, bëhet e ditur përmes një komunikate për media. Më tutje thuhet se gjatë bashkëbisedimit...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, mund të thoni lirshëm “Bac u kry”

më 5.2017 - Tetova Sot

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Vitisë, bëhet e ditur përmes një komunikate për media. Më tutje thuhet se gjatë bashkëbisedimit...

Ramush Haradinaj: Shpejt do të më thuani “Bac u kry”

më 5.2017 - Almakos

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, strukturat dhe aktivistët, kryetari Haradinaj u shpreh...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, lirisht mund të thoni “Bac u kry”

më 5.2017 - Antpress

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë, me ç’rast ka thënë se partia që ai drejton çdo ditë e më shumë po arrin te qytetarët...

Ramush Haradinaj: Shpejt do të më thuani “Bac u kry”

më 5.2017 - Infokusi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, strukturat dhe aktivistët, kryetari Haradinaj u shpreh...

Ramush Haradinaj: Shpejt do të më thuani “Bac u kry”

më 5.2017 - Sovrani

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë. Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, strukturat dhe aktivistët, kryetari Haradinaj u shpreh...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, mund të thoni lirshëm “Bac u kry”

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Vitisë, bëhet e ditur përmes një komunikate për media. Më tutje thuhet se gjatë bashkëbisedimit...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, mund të thoni “Bac u kry”

më 5.2017 - Insajderi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Vitisë, bëhet e ditur përmes një komunikate për media. Më tutje thuhet se gjatë bashkëbisedimit...

Haradinaj: Atë ditë që ia nisi punës, lirisht mund të thoni “Bac u kry”

më 5.2017 - KosovaPress

“Atë ditë që ia nisi punës, lirisht mund të thoni “Bac u kry”. Do ta bëjmë një Kosovë që i del zot atij që jeton dhe lind në këtë vend. Ata që e qeverisën këtë vend, i thyen krejt normat morale”, ka thënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK