http://kariera.mk

Spineri, loja që po magjeps nxënësit e shkollave

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ajo është kthyer në një mani që po magjeps të gjithë të rinjtë. Loja “Spiner Nervoz” është konsideruar nga ekspertët si një mënyrë për të menaxhuar ankthin që nxënësit e shkollave dhe të rinjtë po përdorin...

'Spineri', lodra që po e përdorin të gjithë: Këto janë efektet e saj tek fëmijët

para 11 muajve - InfoShqip

Një pajisje e quajtur ‘spiner’ është bërë hit nëpër botë, me fëmijët dhe adoleshentët të cilët po e përdorin me të madhe këto ditë edhe në Kosovë. Prej 17 majit, kjo pajisje ishte në mesin e 10 gjërave...

Spineri objekti që po shkatrron fëmijët, SHBA-ja e ndalon, po Shqipëria?

para 11 muajve - Opinion

Spineri është objekti më i ri që ka hyrë në qarkullim kohët e fundit si nëpër botë, ashtu edhe në Shqipëri. Sipas Amazon, në muajin prill, ky objekt ishte një ndër 10 më të shiturit në botë. Spiner, shërben...

‘Spiner’, njihuni me pajisjen që po shitet masivisht dhe ndikimi negativ që ka tek fëmijët

para 11 muajve - BalkanWeb

Një pajisje e vogël e quajtur ‘spiner’ po bëhet një nga objekt më të shituara në botë kohët e fundit. Kjo pajisje po përdoret më së shumti nga adoleshentet dhe fëmijët dhe sipas Amazon në 17 maj ishte...

Spineri, objekti që po shkatrron fëmijët. SHBA e ndalon, po Shqipëria?

para 11 muajve - Lexo

Spineri është objekti më i ri që ka hyrë në qarkullim kohët e fundit si nëpër botë, ashtu edhe në Shqipëri. Sipas Amazon, në muajin prill, ky objekt ishte një ndër 10 më të shiturit në botë. Spiner, shërben...

‘Spineri’, lodra që po e përdorin të gjithë: Këto janë efektet e saj tek fëmijët

para 11 muajve - GazetaBlic

Një pajisje e quajtur ‘spiner’ është bërë hit nëpër botë, me fëmijët dhe adoleshentët të cilët po e përdorin me të madhe këto ditë edhe në Kosovë. Prej 17 majit, kjo pajisje ishte në mesin e 10 gjërave...

'Spineri', lodra që po e përdorin të gjithë: Këto janë efektet e saj tek fëmijët

para 11 muajve - Gazeta Express

Një pajisje e quajtur ‘spiner’ është bërë hit nëpër botë, me fëmijët dhe adoleshentët të cilët po e përdorin me të madhe këto ditë edhe në Kosovë. Prej 17 majit, kjo pajisje ishte në mesin e 10 gjërave...

‘Spineri’, lodra që po e përdorin të gjithë: Këto janë efektet e saj tek fëmijët

para 11 muajve - Infokusi

Një pajisje e quajtur ‘spiner’ është bërë hit nëpër botë, me fëmijët dhe adoleshentët të cilët po e përdorin me të madhe këto ditë edhe në Kosovë. Prej 17 majit, kjo pajisje ishte në mesin e 10 gjërave...

‘Spineri’, lodra që po e përdorin të gjithë: Këto janë efektet e saj tek fëmijët

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një pajisje e quajtur ‘spiner’ është bërë hit nëpër botë, me fëmijët dhe adoleshentët të cilët po e përdorin me të madhe këto ditë edhe në Kosovë. Prej 17 majit, kjo pajisje ishte në mesin e 10 gjërave...

‘Fluturat anti-stres’ vazhdojnë të pushtojnë vëmendjet e njerëzve

para 11 muajve - Gazeta e re

Fluturat anti-stres (Fidget Spinners)janë lodra për të rinjtë, të cilat shërbejnë për ta menaxhuar stresin dhe ADHD-në (edhe pse kjo e fundit është kundërshtuar nga ekspertët). Por, çfarë janë fluturat...

‘Fluturat anti-stres’, trendi i ri i adoleshnëve por… krijojnë vartësi!

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Nëse nuk keni fëmijë apo internet, atëherë ndoshta ju ka ikur ‘çmenduria’ e re e cila ka pushtuar vëmendjen e të gjithë të rinjve. “Fluturat anti-stres” (Fidget Spinners) janë lodra për të...

Janë bërë hit në internet, por e vërteta për to është shokuese

para 11 muajve - Republika

Nëse nuk keni fëmijë apo internet, atëherë ndoshta ju ka ikur ‘çmenduria’ e re e cila ka pushtuar vëmendjen e të gjithë të rinjve Fluturat anti-stres (Fidget Spinners)janë lodra për të rinjtë, të cilat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK