http://kariera.mk

Dhuna në Kuvend, MPB me padi penale edhe për dy persona

më 5.2017 - MRT

Ministria për Punë të Brendshme ka ngritur kallëzime penale.... Ministria për Punë të Brendshme ka ngritur kallëzime penale edhe për dy persona të dyshuar për dhunën në Kuvend më 27 prill. Bëhet fjalë...

Kallëzim penal ndaj dy personave për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Lajmi.net

Lidhur me trazirat që ndodhën në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27 prill të këtij viti, Sektori për Punë të Brendshme-Shkup ka ngritur padi penale kundër personave A.B. (60) nga Tetova dhe A.Sh....

“Trashet” lista me personave të kallëzuar penalisht për ngjarjet e Parlamentit

më 5.2017 - Flaka

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

Dhuna në Kuvend, kallëzime penale edhe për dy pjesëmarrës

më 5.2017 - Alsat-M

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

Kallëzime penale edhe për dy protestues të dhunshëm

më 5.2017 - Gazeta Express

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

Dhuna në Kuvend, kallëzime penale edhe për dy pjesëmarrës

më 5.2017 - Indeks online

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

MPB-ja kallëzon penalisht edhe dy persona tjerë për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - TV Koha

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) bën të ditur se në lidhje me zhvillimet në Kuvendin e Maqedonisë, më 27 prill të këtij viti, janë ngritur edhe dy padi penale tjera, Bëhet fjalë për A.B (60) nga Tetova...

Kallëzime penale edhe për dy dhunues në kuvend

më 5.2017 - Aktuale

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

MPB-ja kallëzon penalisht edhe dy persona tjerë për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Telegrafi

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) bën të ditur se në lidhje me zhvillimet në Kuvendin e Maqedonisë, më 27 prill të këtij viti, janë ngritur edhe dy padi penale tjera, përcjell Telegrafi Maqedoni. Bëhet...

Kallëzime penale për edhe dy pjesëmarrës në parregullsitë në Kuvend

më 5.2017 - Zhurnal

Shkup, 19 maj - SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale "pjesëmarrje në turmë...

Kallëzime penale edhe për dy pjesëmarrës për parregullsitë në Kuvend

më 5.2017 - Portalb

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

Ndiqen penalisht edhe dy të dyshuar për sulmin në Kuvend

më 5.2017 - Albeu

SPB Shkup ka ngritur kallzim penal kundër shtetasve A.B. 60 vjeç nga Tetova dhe A.SH. 22 vjeç nga Shkupi, si të dyshuar për pjesmarrje në sulmin e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë. Sipas MPB-së. A.B....

HETIMET PËR DHUNËN E 27 PRILLIT, MPB PADI PENALE EDHE PËR DY PERSONA

më 5.2017 - TV21

MPB ka paraqitur padi penale edhe për dy persona të dyshuar për dhunën në kuvend gjatë 27 prillit. I pari është personi me inicialet A.B. nga Tetova ndërsa personi tjetër A.Sh nga Shkupi. Që të dy dyshohen...

POLICIA NUK E SOLLI “BATE GELEN” NË GJYKATË, GJYKIMI PËR DHUNË NË KUVEND U SHTY PËR MË 23 MAJ

më 5.2017 - TV21

Fillimi i pasuksesshëm për gjykimin e grupit të parë të të akuzuarve për dhunën në kuvend më 27 prill. Angele Zafirovski ose siç është i njohur për publikun si Bate Gele, nuk u soll në gjykatën penale...

Gazetarët që u sulmuan në protestën “Për Maqedoni të përbashkët” sot do të japin dëshmi në Prokurori

më 5.2017 - Portalb

Të punësuarit në portalin e internetit A1on , Aleksander Todevski dhe Vllatko Zhellçeski sot do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike, përcjell Televizioni 24, njofton Portalb.mk . Gazetarët të...

Kallëzim penal për dy persona për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv SHKUP (AA) - Lidhur me trazirat që ndodhën në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27 prill të këtij viti, Sektori për Punë të Brendshme-Shkup ka ngritur padi penale kundër personave A.B....

Sot dëshmojnë gazetarët e rrahur të A1on

më 5.2017 - Zhurnal

Shkup, 19 maj - Të punësuarit në internet portalin A1on, Aleksandar Todevski dhe Vllatko Zhellçeski, sot do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike për të dhënë dëshminë e tyre, njofton Zhurnal....

DHUNA NË KUVEND: EDHE DY KALLËZIME PENALE

më 5.2017 - TV Art

Një tetovar dhe një shkupjan morën kallëzime penale SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të...

Sulmi në Kuvend, pas deputetëve dëshmojnë edhe gazetarët e lënduar

më 5.2017 - Albeu

Në sulmin e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, mbetën të lënduar rëndë disa deputetë, por edhe disa gazetarë. Ndërkohë, deputetët dhe kreu i Kuvendit Talat Xhaferi kanë dhënë dëshminë e tyre në Prokurori...

Gazetarët që u sulmuan në Kuvend sot japin dëshmi në Prokurori

më 5.2017 - Gazeta Express

Të punësuarit në portalin e internetit A1on, Aleksander Todevski dhe Vllatko Zhellçeski sot do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike, transmeton Gazeta Express. Gazetarët të cilët u rrahën në mënyrë...

Kallëzime penale për edhe dy pjesëmarrës në parregullsitë në Kuvend

më 5.2017 - Tetova Sot

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

Dëshmojnë gazetarët e rrahur të A1on, kërkojnë drejtësi

më 5.2017 - Telegrafi

Të punësuarit në portalin A1on, Aleksandar Todevski dhe Vllatko Zhellçeski do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gazetarët të cilët u rrahën dhunshëm në njërën...

Dëshmojnë gazetarët e rrahur të A1on, kërkojnë drejtësi

më 5.2017 - TV Koha

Të punësuarit në portalin A1on, Aleksandar Todevski dhe Vllatko Zhellçeski do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike, Gazetarët të cilët u rrahën dhunshëm në njërën nga protestat e nismës ”Për Maqedoni...

Dhuna në Kuvend, kallëzime penale edhe për dy pjesëmarrës

më 5.2017 - Lajm

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

Dhuna në Kuvend, kallëzime penale edhe për dy pjesëmarrës

më 5.2017 - Almakos

19 May SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të...

MPB ngre padi edhe për dy persona

më 5.2017 - InfoShqip

Ministria e Punëve të Brendshme ka ngritur padi penale edhe për dy persona të dyshuar për dhunën në kuvend më 27 prill. I pari është personi me inicialet A.B. nga Tetova ndërsa personi tjetër A.Sh nga...

Dhuna në Kuvend, kallëzime penale edhe për dy persona

më 5.2017 - Almakos

SPB Shkup ka ngritur kallëzim penal kundër A.B (60) nga Tetova dhe A.SH (22) nga Shkupi për shkak ekzistimit të dyshimit se kanë bërë veprën penale “pjesëmarrje në turmë e cila do të pengoj personin zyrtar...

Gazetarët që u sulmuan në protestën “Për Maqedoni të përbashkët” sot do të japin dëshmi në Prokurori

më 5.2017 - Almakos

Të punësuarit në portalin e internetit A1on, Aleksander Todevski dhe Vllatko Zhellçeski sot do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike, përcjell Televizioni 24. Gazetarët të cilët u rrahën në mënyrë...

Kallëzime penale edhe për dy pjesëmarrës në sulmin ndaj Parlamentit

më 5.2017 - Periskopi

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

Dëshmojnë gazetarët e rrahur të A1on, kërkojnë drejtësi

më 5.2017 - Tetova Sot

Të punësuarit në portalin A1on, Aleksandar Todevski dhe Vllatko Zhellçeski do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike, Gazetarët të cilët u rrahën dhunshëm në njërën nga protestat e nismës ”Për Maqedoni...

Kallëzime penale edhe për dy pjesëmarrës për parregullsitë në Kuvend

më 5.2017 - AlbPortali

Loading... SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do...

Kallëzime penale edhe për dy pjesëmarrës për parregullsitë në Kuvend

më 5.2017 - Fakti Ditor

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

Kallëzime penale për edhe dy pjesëmarrës në parregullsitë në Kuvend

më 5.2017 - Gazeta Max

SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër A.B. (60) nga Tetova dhe A.SH. (22) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazës së dyshimit për kryerje të veprës penale “pjesëmarrje në turmë që do të pengojë...

Dëshmojnë para prokurorisë gazetarët e A1on, kërkojnë drejtësi

më 5.2017 - Lajm

Të punësuarit në portalin A1on, Aleksandar Todevski dhe Vllatko Zhellçeski do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike, përcjell Telegrafi Maqedoni Gazetarët të cilët u rrahën dhunshëm në njërën nga...

Dhuna në Kuvend, kallëzime penale edhe për dy persona

më 5.2017 - AlbPortali

SPB Shkup ka ngritur kallëzim penal kundër A.B (60) nga Tetova dhe A.SH (22) nga Shkupi për shkak ekzistimit të dyshimit se kanë bërë veprën penale “pjesëmarrje në turmë e cila do të pengoj personin zyrtar...

Dhuna në Kuvend, kallëzime penale edhe për dy persona

më 5.2017 - Shenja

SPB Shkup ka ngritur kallëzim penal kundër A.B (60) nga Tetova dhe A.SH (22) nga Shkupi për shkak ekzistimit të dyshimit se kanë bërë veprën penale “pjesëmarrje në turmë e cila do të pengoj personin zyrtar...

Dëshmojnë gazetarët që u rrahën në protestën “Për Maqedoni të përbashkët”

më 5.2017 - Periskopi

Të punësuarit në portalin e internetit A1on, Aleksander Todevski dhe Vllatko Zhellçeski sot do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike, përcjell Televizioni 24. Gazetarët të cilët u rrahën në mënyrë...

Dëshmojnë gazetarët e rrahur të A1on, kërkojnë drejtësi

më 5.2017 - Gazeta Max

Të punësuarit në portalin A1on, Aleksandar Todevski dhe Vllatko Zhellçeski do të paraqiten në Prokurorinë Themelore Publike, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gazetarët të cilët u rrahën dhunshëm në njërën...

Anulohet seanca gjyqësore për dhunuesit e deputetëve

më 5.2017 - Alsat-M

Tetë prej nëntë të akuzuarve për dhunën në Kuvend më 27 prill, u ulën në bankën e të akuzuarve. Mungoi i akuzuar i parë, Angell Zafirovski, i njohur si “Bate Gele”. Ai gjendet në arrest shtëpiak. Policia...

POLICIA NUK E SOLLI “BATE GELEN” NË GJYKATË, GJYKIMI PËR DHUNË NË KUVEND U SHTY PËR MË 23 MAJ

më 5.2017 - TV21

Fillimi i pasuksesshëm për gjykimin e grupit të parë të të akuzuarve për dhunën në kuvend më 27 prill. Angele Zafirovski ose siç është i njohur për publikun si Bate Gele, nuk u soll në gjykatën penale...

Dhuna në Kuvend, shtyhet seanca gjyqësore ndaj të akuzuarve

më 5.2017 - Flaka

Gjykata Penale e Shkupit shtyn për më 23 maj seancën e parë gjyqësore ndaj nëntë të akuzuarve për dhunën në Kuvend. Shkak për prolongimin ishte mungesa e të akuzuarit, Angelle Zafirovski, pasi policia...

Dhuna e 27 prillit, shtyhet seanca gjyqësore ndaj të akuzuarve

më 5.2017 - MRT

Gjykata Penale e Shkupit shtyn për më 23 maj seancën e parë gjyqësore Gjykata Penale e Shkupit shtyn për më 23 maj seancën e parë gjyqësore ndaj nëntë të akuzuarve për dhunën në Kuvend. Shkak për prolongimin...

Anulohet seanca gjyqësore për dhunuesit e deputetëve

më 5.2017 - Almakos

18 May Tetë prej nëntë të akuzuarve për dhunën në Kuvend më 27 prill, u ulën në bankën e të akuzuarve. Mungoi i akuzuar i parë, Angell Zafirovski, i njohur si “Bate Gele”. Ai gjendet në arrest shtëpiak....

​Shtyhet gjykimi ndaj të akuzuarve për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Indeks online

Në Gjykatën Penale të Shkupit sot u shty seanca e parë për nëntë të akuzuar për dhunën në Kuvend që ndodhi më 27 prill. Gjykimi është shtyrë për 23 maj për shkak mungesës së njërit prej të akuzuarve cili...

më 5.2017 - Zhurnal

Shkup, 18 maj - Në Gjykatën Penale sot është anuluar seanca e parë për nëntë personat e akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë që ndodhi më 27 prill. Gjykimi është shtyrë për më 23 maj përshkak të...

Dhuna në Kuvend, shtyhet për më 23 maj gjykimi i të akuzuarve

më 5.2017 - MRT

Procesi gjyqësor për të akuzuarit lidhur me ngjarjet e përgjakshme në Kuvend mbrëmjen e 27 prillit, është anuluar... Seanca e radhës është caktuar për më 23 maj për shkak se në seancë sot nuk u paraqit...

Dhuna në Kuvend, shtyhet për më 23 maj gjykimi i të akuzuarve

më 5.2017 - Indeks online

Procesi gjyqësor për të akuzuarit lidhur me ngjarjet e përgjakshme në Kuvend mbrëmjen e 27 prillit është anuluar. Seanca e radhës është caktuar për më 23 maj për shkak se në seancë sot nuk u paraqit një...

Sot fillon gjykimi i të akuzuarëve për trazirat në Kuvend

më 5.2017 - Zhurnal

Shkup, 18 Maj Zhurnal.mk - Nëntë të akuzuar për ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit, kur u sulmuan deputetët e shumicës parlamentare, sot do të jenë në bankën e të akuzuarve në Gjykatën Themelore Shkup...

Shtyhet gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Telegrafi

Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 u mbajt seanca e parë për nëntë të akuzuarit për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit të këtij viti, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjykimi është shtyrë për...

Shtyhet gjykimi për të akuzuarit për dhunën në Kuvend

më 5.2017 - TV Koha

Në Gjykatën Penale të Shkupit sot u shty seanca e parë për nëntë të akuzuar për dhunën në Kuvend që ndodhi më 27 prill. Gjykimi është shtyrë për 23 maj për shkak mungesës së njërit prej të akuzuarve cili...

Shtyhet gjykimi për huliganët që e rrahën Selën dhe Zaevin

më 5.2017 - Aktuale

Në Gjykatën Penale të Shkupit sot u shty seanca e parë për nëntë të akuzuar për dhunën në Kuvend që ndodhi më 27 prill. Gjykimi është shtyrë për 23 maj për shkak mungesës së njërit prej të akuzuarve cili...

Dhuna në Kuvend, shtyhet për më 23 maj gjykimi i të akuzuarve

më 5.2017 - Lajmi.net

Procesi gjyqësor për të akuzuarit lidhur me ngjarjet e përgjakshme në Kuvend mbrëmjen e 27 prillit është anuluar. Seanca e radhës është caktuar për më 23 maj për shkak se në seancë sot nuk u paraqit një...

SHTYHET SEANCA PËR DHUNËN NË KUVEND

më 5.2017 - TV21

Në gjykatën Penale të Shkupit sot u shty seanca e parë për të akuzuarve për dhunën në Kuvend. Gjykimi u shty për më 23 maj. Arsyeja e anulimit të seancës, është mungesa e njërit nga të akuzuarit, i cili...

Shtyhet gjykimi për nëntë të akuzuarit për sulmin në Kuvend

më 5.2017 - Albeu

Në Gjykatën Themelore Shkupi 1, ku u mbajt seanca e parë për nëntë të akuzuarit për sulmin në Kuvendin e Maqedonisë më 27 prill të këtij viti, u vendos për shtyrjen e seancës. Gjykimi është shtyrë për...

Shtyhet për 23 maj gjykimi i sulmuesve në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Koha.net

Shkup, 18 maj – Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 sot duhej të fillonte gjykimi për nëntë të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme të 27 prillit në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, mirëpo procesi gjyqësor...

Shtyhet gjykimi ndaj të akuzuarve për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - KosovaPress

Ata akuzohen për pjesëmarrje në turmë që do të kryejë vepër penale dhe pjesëmarrje në turmë që do të pengoj personin zyrtar në ushtrimin e detyrës zyrtare. Në gjykatë janë thirrur si dëshmitarë edhe persona...

Anulohet gjykimi për dhunuesit e Kuvendit

më 5.2017 - Portalb

Seanca gjyqësore për 9 personat e akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë më 27 prill të këtij viti, është anuluar për më 23 maj për shkak se i akuzuari Angele Zafirovski nuk ka ardhur në gjykim, njofton...

Anulohet gjykimi i protestuesve që sulmuan deputetët

më 5.2017 - Gazeta Express

Seanca gjyqësore për 9 personat e akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë më 27 prill të këtij viti, është anuluar për më 23 maj për shkak se i akuzuari Angele Zafirovski nuk ka ardhur në gjykim, transmeton...

DHUNA NË KUVEND | Prolongohet seanca gjyqësore

më 5.2017 - Flaka

Për më 23 maj është anuluar seanca i të akuzuarve për dhunën në Kuvend. Arsyeja e anulimit të seancës, është mungesa e njërit nga të akuzuarit, i cili nuk është sjellë nga burgimi shtëpiak. Bëhet fjalë...

Fillon gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Aktuale

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 ka filluar gjyqi për nëntë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit. Prokuroria i ngarkon ata për pjesëmarrje në turmë. Nga ana tjetër,...

Dhuna në Kuvend, sot fillon gjykimi për 9 të akuzuar

më 5.2017 - Alsat-M

Nëntë të akuzuar për ngjarjet e përgjakshme në Kuvend mbrëmjen e 27 prillit sot janë ulur në bankën e të akuzuarve në Gjykatën Themelore Shkupi 1.  Ato akuzohen për veprën penale “pjesëmarrje në turmë”. Për...

Fillon gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Telegrafi

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 ka filluar gjyqi për nëntë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Prokuroria i ngarkon ata për pjesëmarrje...

Fillon gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Ina

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 ka filluar gjyqi për nëntë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit. Prokuroria i ngarkon ata për pjesëmarrje në turmë. Nga ana tjetër,...

Fillon gjykimi për dhunuesit e Kuvendit, përkrahësit e tyre protestojnë

më 5.2017 - Portalb

Për 9 personat e akuzuar për ngjarjen e përgjakshme të 27 prillit, kur deputetët e shumicës parlamentare u sulmuan në Kuvend, sot pritet të fillojë procesi gjyqësor në Gjykatën Themelore Shkupi 1, njofton...

Fillon gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - TV Koha

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 ka filluar gjyqi për nëntë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit, Prokuroria i ngarkon ata për pjesëmarrje në turmë. Nga ana tjetër,...

Dhuna në Kuvend, shtyhet për më 23 maj gjykimi i të akuzuarve

më 5.2017 - Arbresh

Procesi gjyqësor për të akuzuarit lidhur me ngjarjet e përgjakshme në Kuvend mbrëmjen e 27 prillit është anuluar. Seanca e radhës është caktuar për më 23 maj për shkak se në seancë sot nuk u paraqit një...

Sulmi në Kuvend, fillon gjykimi ndaj 9 të akuzuarve

më 5.2017 - Indeks online

Sot në Gjykatën Themelore Shkupi 1 pritet të fillojë gjykimi ndaj 9 të akuzuarve për pjesmarrje në sulmin e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, ku mbetën të lënduar disa deputetë dhe gazetarë. Kujtojmë...

Protesta para gjykatës në mbështetje për huliganët që rrahën deputetët

më 5.2017 - Aktuale

Derisa në gjykatat e Shkupit pritet të fillojë procesi gjyqësor për sulmuesit të cilët shkaktuan dhunën në kuvend me 27 prill, para ndërtesës së gjykatës protestojnë një grup mbështes të cilët përkrahin...

Sulmi në Kuvend, fillon gjykimi ndaj 9 të akuzuarve

më 5.2017 - Albeu

Sot në Gjykatën Themelore Shkupi 1 pritet të fillojë gjykimi ndaj 9 të akuzuarve për pjesmarrje në sulmin e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, ku mbetën të lënduar disa deputetë dhe gazetarë. Kujtojmë...

SHKUP: ANULOHET GJYKIMI PËR DHUNUESIT E KUVENDIT

më 5.2017 - TV Art

Gjykimi shtyhet  për 23 maj Seanca gjyqësore për 9 personat e akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë më 27 prill të këtij viti, është anuluar për më 23 maj për shkak se i akuzuari Angele Zafirovski...

Dhuna në Kuvend, shtyhet për më 23 maj gjykimi i të akuzuarve

më 5.2017 - Arbresh

Procesi gjyqësor për të akuzuarit lidhur me ngjarjet e përgjakshme në Kuvend mbrëmjen e 27 prillit është anuluar. Seanca e radhës është caktuar për më 23 maj për shkak se në seancë sot nuk u paraqit një...

Shtyhet gjykimi për huliganët që e rrahën Selën dhe Zaevin

më 5.2017 - Tetova Sot

Në Gjykatën Penale të Shkupit sot u shty seanca e parë për nëntë të akuzuar për dhunën në Kuvend që ndodhi më 27 prill. Gjykimi është shtyrë për 23 maj për shkak mungesës së njërit prej të akuzuarve cili...

Shtyhet gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Antpress

Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 u mbajt seanca e parë për nëntë të akuzuarit për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit të këtij viti Gjykimi është shtyrë për më 23 maj pasi që njëri nga të...

Shtyhet për më 23 maj gjykimi i të akuzuarve për sulmin në Kuvend

më 5.2017 - Tetova1

Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 sot duhej të fillonte gjykimi për nëntë të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme të 27 prillit në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, mirëpo procesi gjyqësor është anuluar për...

Filloi gjykimi i 9 të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Tetova1

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 ka filluar gjyqi për nëntë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit. Prokuroria i ngarkon ata për pjesëmarrje në turmë. Nga ana tjetër,...

Fillon gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - InfoShqip

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 ka filluar gjyqi për nëntë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit. Prokuroria i ngarkon ata për pjesëmarrje në turmë. Nga ana tjetër,...

Anulohet gjykimi për terrorin në Kuvend

më 5.2017 - Lajm

Për më 23 maj është anuluar seanca i të akuzuarve për dhunën në Kuvend, raporton SHENJA. Arsyeja e anulimit të seancës, është mungesa e njërit nga të akuzuarit, i cili nuk është sjellë nga burgimi shtëpiak....

9 huligan që rrahën Selën dhe Zaevin sot para gjykatës

më 5.2017 - Tetova Sot

Nëntë prej të dyshuarve për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë që ndodhi më 27 prill, sot do të nxirren para Gjykatës Penale. Ata akuzohen për pjesëmarrje në turmë që do të kryejë vepër penale dhe pjesëmarrje...

Anulohet seanca për dhunën në Kuvend, jashtë gjykatës po protestohet

më 5.2017 - Almakos

Për më 23 maj është anuluar seanca i të akuzuarve për dhunën në Kuvend, raporton SHENJA. Arsyeja e anulimit të seancës, është mungesa e njërit nga të akuzuarit, i cili nuk është sjellë nga burgimi shtëpiak....

Shtyhet për më 23 maj gjykimi i të akuzuarve për sulmin në Kuvend

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv SHKUP (АА) – Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 sot duhej të fillonte gjykimi për nëntë të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme të 27 prillit në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, mirëpo procesi...

Shtyhet gjykimi për të akuzuarit për dhunën në Kuvend

më 5.2017 - Gazeta Max

Në Gjykatën Penale të Shkupit sot u shty seanca e parë për nëntë të akuzuar për dhunën në Kuvend që ndodhi më 27 prill. Gjykimi është shtyrë për 23 maj për shkak mungesës së njërit prej të akuzuarve cili...

Fillon gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Antpress

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 ka filluar gjyqi për nëntë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit Prokuroria i ngarkon ata për pjesëmarrje në turmë. Nga ana tjetër, para...

Fillon gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Tetova Sot

Nëntë prej të dyshuarve për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë që ndodhi më 27 prill, sot do të nxirren para Gjykatës Penale. Ata akuzohen për pjesëmarrje në turmë që do të kryejë vepër penale dhe pjesëmarrje...

Fillon gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Lajm

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 ka filluar gjyqi për nëntë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit. Prokuroria i ngarkon ata për pjesëmarrje në turmë. Nga ana tjetër,...

Sulmi në Kuvend, fillon gjykimi ndaj 9 të akuzuarve

më 5.2017 - Arbresh

Sot në Gjykatën Themelore Shkupi 1 pritet të fillojë gjykimi ndaj 9 të akuzuarve për pjesmarrje në sulmin e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, ku mbetën të lënduar disa deputetë dhe gazetarë. Kujtojmë...

Shtyhet gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - AlbPortali

Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 u mbajt seanca e parë për nëntë të akuzuarit për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit të këtij viti, përcjell Telegrafi Maqedoni. Loading... Gjykimi është...

Shtyhet gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Fakti Ditor

Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 u mbajt seanca e parë për nëntë të akuzuarit për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit të këtij viti, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjykimi është shtyrë për...

Anulohet seanca për dhunën në Parlament, jashtë plasin protestat

më 5.2017 - Periskopi

Për më 23 maj është anuluar seanca i të akuzuarve për dhunën në Kuvend, raporton SHENJA. Arsyeja e anulimit të seancës, është mungesa e njërit nga të akuzuarit, i cili nuk është sjellë nga burgimi shtëpiak....

Anulohet seanca për dhunën në Kuvend, jashtë gjykatës po protestohet

më 5.2017 - AlbPortali

Për më 23 maj është anuluar seanca i të akuzuarve për dhunën në Kuvend, raporton SHENJA. Loading... Arsyeja e anulimit të seancës, është mungesa e njërit nga të akuzuarit, i cili nuk është sjellë nga burgimi...

Anulohet seanca për dhunën në Kuvend, jashtë gjykatës po protestohet

më 5.2017 - Shenja

Për më 23 maj është anuluar seanca i të akuzuarve për dhunën në Kuvend, raporton SHENJA. Arsyeja e anulimit të seancës, është mungesa e njërit nga të akuzuarit, i cili nuk është sjellë nga burgimi shtëpiak....

Fillon gjykimi i nëntë të akuzuarve për dhunë në Kuvendin e Maqedonisë

më 5.2017 - Gazeta Max

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 ka filluar gjyqi për nëntë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë, natën e 27 prillit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Prokuroria i ngarkon ata për pjesëmarrje...

Sot fillon gjykimi për 9 persona në lidhje me sulmin në Kuvend

më 5.2017 - Sovrani

Sot në Gjykatën Themelore Shkupi 1 pritet të fillojë gjykimi ndaj 9 të akuzuarve për pjesmarrje në sulmin e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, ku mbetën të lënduar disa deputetë dhe gazetarë. Kujtojmë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK