http://kariera.mk

PDIU përshëndet marrëveshjen PS-PD, ankohet për heqjen e koalicioneve

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Pas marrëveshjes Rama-Basha, PDIU ka mbledhur Kryesinë e partisë pasditen e sotme. Raportohet se qëllimi i kësaj mbledhje ishte diskutimi për zgjedhjet, të cilat sipas marrëveshjes janë përcaktuar në datën...

PDIU: Përshëndesim marrëveshjen PS-PD por nuk garantohet barazia e votës

më 5.2017 - Mapo

Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka vlerësuar arritjen e marrëveshjes Rama-Basha që i hap rrugën zgjidhjes së krizës, edhe pse sipas kësaj force ndalimi i koalicioneve nuk e bën votën të barabartë....

PDIU përshëndet marrëveshjen Rama-Basha: Mirënjohje për SHBA dhe BE

më 5.2017 - Sot News

Pas mbledhjes së kryesisë në orën 18:00, PDIU ka përshëndetur marrëveshjen mes dy partive kryesore në vend PS dhe PD. Përmes një deklarate për mediat, PDIU shpreh mirënjohje për kontributin e SHBA-së dhe...

PDIU: Përjashtimi i koalicioneve nuk e bën të barabartë votën

më 5.2017 - Ora news

Në mbledhjen e kryesisë, Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka përshëndetur  marrëveshjen mes Partisë Demokratike dhe Partisë Socialiste. Sipas PDIU kjo i jep mundësi shqiptarëve të votojnë më 25 qershor...

PDIU përshëndet paktin PS-PD, por ankohet për ndalesën e koalicioneve

më 5.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Pas mbledhjes së kryesisë, Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka përshëndetur marrëveshjen mes Partisë Demokratike dhe Partisë Socialiste për t’i dhënë fund krizës politike. Përmes një deklarate...

PDIU "kalon" me notën 5 paktin Rama-Basha: Vota e shqiptarëve do jetë e pabarabartë!

më 5.2017 - Gazeta Express

Pas mbledhjes së kryesisë dhe ashtu siç ishte paralajmëruar, PDIU ka dhënë qëndrimin e saj në lidhje me marrëveshjen Rama- Basha dhe zgjedhjet e 25 qershorit. Në krye të deklaratës zyrtare të PDIU-së,...

Pakti Rama-Basha, PDIU ankohet pse nuk u lejuan koalicionet

më 5.2017 - Opozita

Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë Partia Drejtësi për Integrim dhe Unitet, ka konfirmuar pjesëmarrjen në zgjedhjet e 25 qershorit. Përmes një deklarate për mediat PDIU përshëndet arritjen e marrëveshjes...

Ambasadori austriak përshëndet marrëveshjen e Shqipërisë

më 5.2017 - Telegrafi

Johann Satler, ambasadori austriak në Tiranë e ka përshëndetur marrëveshjen politike të arritur në Shqipëri dhe u shpreh i lumtur që marrëveshja parashikon edhe vazhdimin e reformës në drejtësi. “Së pari...

PDIU: Përshëndesim marrëveshjen PS-PD por nuk garantohet barazia e votës

më 5.2017 - Lexo

Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka vlerësuar arritjen e marrëveshjes Rama-Basha që i hap rrugën zgjidhjes së krizës, edhe pse sipas kësaj force ndalimi i koalicioneve nuk e bën votën të barabartë....

Pakti Rama-Basha, PDIU ankohet pse nuk u lejuan koalicionet

më 5.2017 - Tetova Sot

Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë Partia Drejtësi për Integrim dhe Unitet, ka konfirmuar pjesëmarrjen në zgjedhjet e 25 qershorit. Përmes një deklarate për mediat PDIU përshëndet arritjen e marrëveshjes...

PDIU: Përshëndesim marrëveshjen PS-PD por nuk garantohet barazia e votës

më 5.2017 - Java News

Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka vlerësuar arritjen e marrëveshjes Rama-Basha që i hap rrugën zgjidhjes së krizës, edhe pse sipas kësaj force ndalimi i koalicioneve nuk e bën votën të barabartë....

Ambasadori austriak përshëndet marrëveshjen e Shqipërisë

më 5.2017 - Klan Kosova

Johann Satler, ambasadori austriak në Tiranë e ka përshëndetur  marrëveshjen politike të arritur në Shqipëri dhe u shpreh i lumtur që marrëveshja parashikon edhe vazhdimin e reformës në drejtësi. “Së pari...

“Vazhdoni reformën në drejtësi”; Ambasadori austriak përshëndet marrëveshjen

më 5.2017 - Top Channel

Ambasadori austriak në Tiranë e përshendeti marrëveshjen politike në Shqipëri dhe u shpreh i lumtur që marrëveshja parashikon edhe vazhdimin e reformës në drejtësi. “Së pari zgjedhjet janë thelbi i demokracisë....

PDIU: Përjashtimi i koalicioneve nuk e bën të barabartë votën

më 5.2017 - AlbPress

Në mbledhjen e kryesisë, Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka përshëndetur  marrëveshjen mes Partisë Demokratike dhe Partisë Socialiste. Sipas PDIU kjo i jep mundësi shqiptarëve të votojnë më 25 qershor...

Ambasadori austriak përshëndet marrëveshjen e Shqipërisë

më 5.2017 - Almakos

Johann Satler, ambasadori austriak në Tiranë e ka përshëndetur marrëveshjen politike të arritur në Shqipëri dhe u shpreh i lumtur që marrëveshja parashikon edhe vazhdimin e reformës në drejtësi. “Së pari...

Ambasadori austriak për marrëveshjen PS- PD

më 5.2017 - RTSH

Marrëveshja e arritur në orët e para të mëngjesit të 18 majit, mes PS dhe PD, është përshëndetur dhe nga ambasadori austriak në Tiranë. Sattler e sheh marrëveshjen jo vetëm si zgjidhje e situatës politike...

Ambasadori austriak përshëndet marrëveshjen e Shqipërisë

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Johann Satler, ambasadori austriak në Tiranë e ka përshëndetur  marrëveshjen politike të arritur në Shqipëri dhe u shpreh i lumtur që marrëveshja parashikon edhe vazhdimin e reformës në drejtësi. “Së pari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK