http://kariera.mk

‘Katila’ e Majkut, gjysmë-millionë klikime për vetëm 12 orë

më 5.2017 - OraInfo

Këngëtari Kastriot Rexha i njohur për publikun si Majk, dje solli në treg projektin e tij më të ri me titull “Katile”. Kënga e Majkut po pëlqehet shumë nga publiku dhe vetëm në 12 orë ajo ka arritë të...

Ja si pritet kënga e re e Zanfina Ismailit

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Zanfina Ismaili ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor “S’je ai mo”. Një këngë ritmike-pranverore e solli mjaft në formë këngëtaren Ismaili, duke bërë që kënga të pëlqehet që...

Pëlqehet kënga e re e Zanfina Ismailit

më 5.2017 - Telegrafi

Zanfina Ismaili ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor “S’je ai mo”. Një këngë ritmike-pranverore e solli mjaft në formë këngëtaren Ismaili, duke bërë që kënga të pëlqehet që në momentet...

Capital T apo Ledri Vula, cili ka harruar e cili e luajtur lojë më mirë!

më 5.2017 - Sovrani

Capital t dhe Ledri Vula janë dy nga emrat më të dashur në industrinë muzikore shqiptare. Ata të dy para pak ditësh kanë lansuar këngët e tyre që për kohë rekord kanë siguruar vulën e suksesit, shkruan...

‘Katilja’ në klipin e ri të Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi (Foto/Video)

më 5.2017 - Telegrafi

Reperi i njohur Majk ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Katile”. Një këngë e freskët ritmike dhe një klip veror, ishin zgjedhja e duhur e Majkut për projektin e...

“Katilja” e Majkut merr gjysmë-million klikime për vetëm 12 orë

më 5.2017 - Lajmi.net

Këngëtari Kastriot Rexha i njohur për publikun si Majk, dje solli në treg projektin e tij më të ri me titull “Katile”. Kënga e Majkut po pëlqehet shumë nga publiku dhe vetëm në 12 orë ajo ka arritë të...

Ledrin dhe Majkun i bashkon një “baby”

më 5.2017 - Tetova Sot

Në prag të sezonit veror reperët më të njohur Ledri Vula dhe Majk kanë publikuar klipet e tyre të reja. Përveç se janë këngë plot ritëm dhe të përshtatshme për këtë sezon, ato kanë një tjetër të përbashkët....

Ledrin dhe Majkin i bashkon një “baby”

më 5.2017 - Gazeta Express

Në prag të sezonit veror reperët më të njohur Ledri Vula dhe Majk kanë publikuar klipet e tyre të reja. Përveç se janë këngë plot ritëm dhe të përshtatshme për këtë sezon, ato kanë një tjetër të përbashkët....

‘Katilja’ e Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi

më 5.2017 - Gazeta Express

Reperi i njohur Majk është ndër më të pëlqyerit në vend. Ai njihet për zërin e tij të veçantë. “Katile”, është projekti më i ri i reperit, këngë e cila është pritur mjaft mirë nga të gjithë fansat e tij....

Pëlqehet kënga e re e Zanfina Ismailit

më 5.2017 - Almakos

Zanfina Ismaili ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor “S’je ai mo”. Një këngë ritmike-pranverore e solli mjaft në formë këngëtaren Ismaili, duke bërë që kënga të pëlqehet që në momentet...

‘Katilja’ e Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat e trupit!

më 5.2017 - OraInfo

Këngëtari Majk, ka bërë publike këngën e tij më të re të titulluar ‘Katile’. Ndërsa ‘Katilja’ në klip është një femër vërtetë tërheqëse, shkruan Gazetablic. Nga klipi i kësaj këngë kemi ndarë 10 fotografitë...

‘Katilja’ në klipin e ri të Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi (Foto/Video)

më 5.2017 - Almakos

Reperi i njohur Majk ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Katile”. Një këngë e freskët ritmike dhe një klip veror, ishin zgjedhja e duhur e Majkut për projektin e...

Ledrin dhe Majkun i bashkon një “baby”

më 5.2017 - Infokusi

Në prag të sezonit veror reperët më të njohur Ledri Vula dhe Majk kanë publikuar klipet e tyre të reja. Përveç se janë këngë plot ritëm dhe të përshtatshme për këtë sezon, ato kanë një tjetër të përbashkët....

VIDEO/ Ledrin dhe Majkin i bashkon një “baby”

më 5.2017 - Opozita

Në prag të sezonit veror reperët më të njohur Ledri Vula dhe Majk kanë publikuar klipet e tyre të reja. Përveç se janë këngë plot ritëm dhe të përshtatshme për këtë sezon, ato kanë një tjetër të përbashkët....

Ledrin dhe Majkin i bashkon një “baby”

më 5.2017 - Blitz

Në prag të sezonit veror reperët më të njohur Ledri Vula dhe Majk kanë publikuar klipet e tyre të reja. Përveç se janë këngë plot ritëm dhe të përshtatshme për këtë sezon, ato kanë një tjetër të përbashkët....

Pse Majk nuk ‘gëzohet’ që tani u bë baba? Ja me çfarë merret!

më 5.2017 - GazetaBlic

Këngëtari i njohur me nofkën artistike Majk, tashmë ka marr epitetin e babait. Majlinda e dashura e tij, sapo ka bërë publike fotografitë e para pas lindjes së saj, ndërsa Majk, nuk e qan kokën fortë,...

Ledrin dhe Majkun i bashkon një “baby”

më 5.2017 - Bota Press

Në prag të sezonit veror reperët më të njohur Ledri Vula dhe Majk kanë publikuar klipet e tyre të reja. Përveç se janë këngë plot ritëm dhe të përshtatshme për këtë sezon, ato kanë një tjetër të përbashkët....

‘Katilja’ e Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi

më 5.2017 - Republika

Reperi i njohur Majk është ndër më të pëlqyerit në vend. Ai njihet për zërin e tij të veçantë. “Katile”, është projekti më i ri i reperit, këngë e cila është pritur mjaft mirë nga të gjithë fansat e tij....

‘Katilja’ e Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat trupore

më 5.2017 - Sovrani

Reperi i njohur Majk është ndër më të pëlqyerit në vend. Ai njihet për zërin e tij të veçantë. LEXO EDHE: Publikohet foto tjetër e Majlindës me djalin (FOTO) “Katile”, është projekti më i ri i reperit,...

Majk afro gjysmë milioni për 12 orë me “Katile”

më 5.2017 - Telegrafi

Projekti i ri i këngëtarit të Babastars, Majk, është pritur tejet mirë nga publiku. Ky projekt i punuar në muzikë nga Duja dhe në klip nga Entermedia tashmë është pranuar shumë mirë nga publiku. Bëhet...

Majk i këndon “Katiles”

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Reperi i famshëm kosovar Majk ka publikuar këngën më të re të titulluar “Katile”. “Katile” është projekti i radhës që hip-hop artisti i BabaStars ka prodhuar në kohën kur këngëtarët zakonisht...

‘Katilja’ e Majkut një bombë e vërtetë, ja sa seksi duket

më 5.2017 - Periskopi

Reperi i njohur Majk është ndër më të pëlqyerit në vend. Ai njihet për zërin e tij të veçantë. “Katile”, është projekti më i ri i reperit, këngë e cila është pritur mjaft mirë nga të gjithë fansat e tij....

Majk publikon këngën e re "Katile"

më 5.2017 - Albeu

Ditën e djeshme reperi Majk ka publikuar këngën e tij më të re. Ajo mban titullin “ Katile ” dhe është tipike e stilit të këngëtarit nga Kosova. Tekstine ka bërë vetë Majk , ndërsa muzikën e kanë punuar...

Majk i këndon “Katiles”

më 5.2017 - Klan Kosova

Reperi i famshëm kosovar Majk ka publikuar këngën më të re të titulluar “Katile”, njofton Klan Kosova. “Katile” është projekti i radhës që hip-hop artisti i BabaStars ka prodhuar në kohën kur këngëtarët...

Majk i këndon “Katiles”

më 5.2017 - GazetaBlic

Reperi i famshëm kosovar Majk ka publikuar këngën më të re të titulluar “Katile”. “Katile” është projekti i radhës që hip-hop artisti i BabaStars ka prodhuar në kohën kur këngëtarët zakonisht lëshojnë...

Pse Majk nuk ‘gëzohet’ që tani u bë baba? Ja me çfarë merret!

më 5.2017 - Bota Press

Këngëtari i njohur me nofkën artistike Majk, tashmë ka marr epitetin e babait. Majlinda e dashura e tij, sapo ka bërë publike fotografitë e para pas lindjes së saj, ndërsa Majk, nuk e qan kokën fortë,...

Majk afro gjysmë milioni për 12 orë me “Katile”

më 5.2017 - Almakos

Projekti i ri i këngëtarit të Babastars, Majk, është pritur tejet mirë nga publiku. Ky projekt i punuar në muzikë nga Duja dhe në klip nga Entermedia tashmë është pranuar shumë mirë nga publiku. Bëhet...

'Katile' e Majk thenë çdo rekord

më 5.2017 - 10minuta

Ka vetëm disa orë që reperi i njohur Majk ka lansuar projektin e tij të ri me titull 'Katile'. Me këtë këng Majk thenë çdo rekord pasi vetëm brenda këtyre orëve ka marrë mbi 300 mijë klikime në kanalin...

Majk publikon këngën e re “Katile”

më 5.2017 - Republika

Ditën e djeshme reperi Majk ka publikuar këngën e tij më të re. Ajo mban titullin “Katile” dhe është tipike e stilit të këngëtarit nga Kosova. Tekstine ka bërë vetë Majk, ndërsa muzikën e kanë punuar Butrint...

Zanfina Ismaili po e shijon bukur suksesin e këngës së re!

më 5.2017 - Gazeta Express

Mbrëmë Zanfina Ismaili lansoi këngën e saj më të re, kënga titullohet “S’je ai mo”, shkruan “Kosovarja”. Dhe për t’u ç’lodhur ajo ka zgjedh që të shkoj në një vend si duket në parukeri. Mirëpo ajo çfarë...

Majk vjen me “Katile”

më 5.2017 - Ora news

Reperi i njohur Majk ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Katile”. Një këngë e lehtë me ritme verore ishte e duhura për ta sjell reperin të freskët me projektin e tij të parë për sezonin veror...

Si po e shijon Zanfina Ismaili suksesin e këngës së re!

më 5.2017 - Lajme.al

Mbrëmë Zanfina Ismaili lansoi këngën e saj më të re, kënga titullohet “S’je ai mo”, shkruan “Kosovarja”. Dhe për t’u ç’lodhur ajo ka zgjedh që të shkoj në një vend si duket në parukeri. Mirëpo ajo çfarë...

Premierë: Majk sjell projektin e ri “Katile”

më 5.2017 - Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar javë më parë në një intervistë për Telegrafin, reperi i njohur Majk solli këngën e tij më të re “Katile”. Një këngë e lehtë me ritme verore ishte e duhura për ta sjell reperin...

Majk vjen me ‘Katile’

më 5.2017 - Prive

Këngëtari nga Babastars, Majk sapo ka publikuar projektin ‘Katile’ Aderimi i Arbana Xharrës në PDK javën që lamë pas ishte kryelajm. Të shumtë ishin ata që u habitën m…

Kjo është kënga e re e MAJK’ut

më 5.2017 - GazetaBlic

Reperi MAJK ka lansuar sot këngën e tij më të re Edhe në këtë këngë MAJK vije me stilin e tij të veçantë, një stil ky që është shumë i dashur edhe në Francë. Për këngën e re, MAJK ka bashkëpunuar me Butrint...

Kjo është kënga e re e MAJK’ut

më 5.2017 - Gazeta Express

Reperi MAJK ka lansuar sot këngën e tij më të re Edhe në këtë këngë MAJK vije me stilin e tij të veçantë, një stil ky që është shumë i dashur edhe në Francë. Për këngën e re, MAJK ka bashkëpunuar me Butrint...

Premierë: Majk lanson këngën “Katile”

më 5.2017 - Indeks online

Reperi Majk sapo ka lansuar videoklipin e këngës së re “Katile”, shkruan Indeksonline. Teksti flet për një vajzë që Majkut ia ka thyer zemrën, andaj ai ka zgjedhur ta quajë atë “katile”. Mbetet të shihet...

Kjo është ‘Katilja’ e Majkut

më 5.2017 - OraInfo

Ka kohë që ka thënë se do vijë me këngë të re. E sonte, këngëtari Majk ka publikuar këtë projekt muzikor që quhet ‘Katile’ shkruan lajmi.net ‘Katile’ është finalizuar edhe me klip ku veçohet modelja me...

“Katile”, kënga e re nga Majku

më 5.2017 - Koha.net

Anëtari i labelit Babastars, Majk ka publikuar këngën e tij më të re. “Katile” quhet kënga e tij e re, të cilën e sjell me videoklip që është punuar nga Entermedia, transmeton Koha.net. Muzikën dhe tekstin...

‘Katile’ vjen nga Majk

më 5.2017 - TV Koha

E sonte, këngëtari Majk ka publikuar këtë projekt muzikor që quhet ‘Katile’ shkruan lajmi.net ‘Katile’ është finalizuar edhe me klip ku veçohet modelja me linjat seksi trupore.

Majk - Katile

më 5.2017 - 10minuta

Majk - Katile (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte realizuar nga Majk kurse Beat nga Butrint Buçinca dhe Duja, Mix dhe Master eshte realizuar nga SounDeluxe Studio dhe Video nga kompania Entermedia.

‘Katile’ vjen nga Majk

më 5.2017 - Lajmi.net

Ka kohë që ka thënë se do vijë me këngë të re. E sonte, këngëtari Majk ka publikuar këtë projekt muzikor që quhet ‘Katile’ shkruan lajmi.net ‘Katile’ është finalizuar edhe me klip ku veçohet modelja me...

Premierë: Majk sjell projektin e ri “Katile”

më 5.2017 - Tetova1

Ashtu siç kishte paralajmëruar javë më parë në një intervistë për Telegrafin, reperi i njohur Majk solli këngën e tij më të re “Katile”. Një këngë e lehtë me ritme verore ishte e duhura për ta sjell reperin...

Majk publikon këngën e re ‘Katile’

më 5.2017 - Tetova Sot

Reperi Majk ka publikuar sot këngën e tij më të re. Ajo mban titullin “Katile” dhe është një këmbë ritmike verore, pak a shumë të zhanrit të tij të njëjtë që këngëtarit nga Kosova. Tekstin dhe muzikën...

Premierë: Majk sjell projektin e ri “Katile”

më 5.2017 - Almakos

Ashtu siç kishte paralajmëruar javë më parë në një intervistë për Telegrafin, reperi i njohur Majk solli këngën e tij më të re “Katile”. Një këngë e lehtë me ritme verore ishte e duhura për ta sjell reperin...

Cili koleg i estradës po i mungon Ledri Vulës?

më 5.2017 - Telegrafi

Një prej emrave më të kërkuar të skenës shqiptare Ledri Vula po shijon suksesin e këngës së re që titullohet ‘U harruam’. E derisa kjo këngë për vetëm pak ditë u shndërrua në një hit, reperi në Reload...

Majk ka një mesazh për të: Ti je katile

më 5.2017 - Blitz

Vetëm pak më parë, Majk ka publikuar këngën e tij më të re “Katile”. “Ta fala zemrën, por ti ma ktheve”- thotë vetë Majk në një frazë të këngës duke e dhënë mjaft mirë një mesazh edhe për “zemërthyerit”...

Capital T po e luan mirë lojën

më 5.2017 - Sovrani

Reperi Capital T ka pak ditë që ka lansuar projektin e tij të cilin e ka titulluar “Pse po ma lun lojën”, shkruan Sovrani.info Kënga deri tani ka arritur afro 2 milionë klikime. Kush po ja luan lojën Capital...

Kjo është kënga e re e MAJK’ut

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Reperi MAJK ka lansuar sot këngën e tij më të re Edhe në këtë këngë MAJK vije me stilin e tij të veçantë, një stil ky që është shumë i dashur edhe në Francë. Për këngën e re, MAJK ka bashkëpunuar me Butrint...

Çka i tha Capital T reperit Majk?

më 5.2017 - Sovrani

Majk ka pak minuta që ka lansuar projektin e tij më të ri me titull “katile”, shkruan Sovrani.info Ai sigurisht që e ka paralajmëruar këngën në rrjete sociale mbrëmë. Capital T ka shprehur interesim për...

Vida Kunora – Bilbili i Malësisë! Është më e kërkuara në mbrëmjet live

më 5.2017 - TV Koha

Është më e kërkuara në mbrëmjet live, që organizohen kudo në diasporë. Vida Kunora, një ndër zërat më të bukur dhe më të dashur të trevave të veriut, sjell klipin e saj më të ri: ‘Me shqiptare ke me u...

Zbulohet “Katilja” e Majkit

më 5.2017 - Sovrani

Para pak çastesh reperi Majk ka lansuar projektin e tij muzikor me titull “Katile”, shkruan Sovrani.info Kënga flet për një dashuri të dështuar, dhe zbulohet më në fund katilja e Majkit. Rikujtojmë që...

Cili koleg i estradës po i mungon Ledri Vulës?

më 5.2017 - Almakos

Një prej emrave më të kërkuar të skenës shqiptare Ledri Vula po shijon suksesin e këngës së re që titullohet ‘U harruam’. E derisa kjo këngë për vetëm pak ditë u shndërrua në një hit, reperi në Reload...

Tik tak, katilja e Majkit po vjen

më 5.2017 - Sovrani

Reperi Majk përmes rrjete sociale ka treguar se sonte në orën 19:00 do të lansoj projektin e tij muzikor të cilin e ka titulluar “Katile”, shkruan Sovrani.info LEXO EDHE Akuzë e rëndë! Ky projekt vjen...

Kë po e quan ”Katile” reperi i njohur Majk?

më 5.2017 - Klan Kosova

Reperi i njohur Majk, pritet që mbrëmjen e sontme të lansojë për publikun këngën e tij më të re ”Katile” Projekti i tij do të publikohet në ora 19,  ka njoftuar këngëtari në llogarinë e tij në Instagram,...

Cili koleg i estradës po i mungon Ledri Vulës?

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Një prej emrave më të kërkuar të skenës shqiptare Ledri Vula po shijon suksesin e këngës së re që titullohet ‘U harruam’. E derisa kjo këngë për vetëm pak ditë u shndërrua në një hit, reperi në Reload...

Kë po e quan ”Katile” reperi i njohur Majk?

më 5.2017 - Tetova1

Reperi i njohur Majk, pritet që mbrëmjen e sontme të lansojë për publikun këngën e tij më të re ”Katile” Projekti i tij do të publikohet në ora 19, ka njoftuar këngëtari në llogarinë e tij në Instagram....

Ja kur do të publikohet ‘Katile’ nga Majk

më 5.2017 - Lajmi.net

Reperi Majk e ka gati projektin e tij më të ri muzikor. ‘Katile’ mban titullin kënga e cila do të publikohet sot (e enjte) në ora 19:00, shkruan lajmi.net Këtë e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një...

10 pozat më të nxehta nga klipi i ri i Zanfinës!

më 5.2017 - GazetaBlic

Këngëtarja Zanfina Ismaili , mbrëmë ka publikuar klipin e ri të këngës ‘ S’je ai mo’. Zanfina si çdo herë tjetër edhe tani është shfaqur shumë sensuale, madje në disa skena befason me linjat e trupit aq...

'Katile' e Majkit publikohet sot

më 5.2017 - 10minuta

Reperi i njohur Majk do të lansojë sonte si premierë këngën e tij më të re të titulluar 'Katile'. Përmes një postimi në Instagram Majk ka lajmruar se sonte në orën 19:00 do të publikojë këngën e re. 'Katile’...

Publikohen pamje nga klipi i ri ‘Katile’

më 5.2017 - Ora news

Reperi i Babastars, Majk ka lajmëruar se për disa orë do të sjellë projektin e ri muzikor, të titulluar Katile. Në një postim në rrjetin social Instagram, ai ka treguar disa pamje nga klipi që do të publikohet...

Majk sjell nesër projektin e ri “Katile”, publikon pamje nga klipi

më 5.2017 - Telegrafi

Reperi i njohur Majk nesër (e enjte) do të publikojë projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Katile”. Vet reperi javë më parë në një prononcim ekskluziv për Telegrafin, rrëfeu detajet e kësaj...

Majk paralajmëron Katilen…

më 5.2017 - OraInfo

Reperi Majk pritet që të lansojë këngën e tij më të re “Katile”. Edhe reperi Majk pritet të sjell diçka të re në skenën tonë pak para verës. Kënga e tij do të quhet “Katile”. Kënga pritet që të lansohet...

Majk paralajmëron Katilen

më 5.2017 - Gazeta Express

Reperi Majk pritet që të lansojë këngën e tij më të re “Katile” Edhe reperi Majk pritet të sjell diçka të re në skenën tonë pak para verës. Kënga e tij do të quhet “Katile”. Kënga pritet që të lansohet...

Zanfina Ismaili shfaqet seksi në klipin e ri

më 5.2017 - Ora news

Zanfina Ismaili ka publikuar projektin e ri muzikor, të titulluar ‘S’je ai mo’, ku është shfaqur shumë seksi. Kjo këngë është verore dhe ritmike, pasi synohet që të jetë një nga hitet e sezonit. Ajo ka...

“S’je mo ai” thotë Zanfina

më 5.2017 - Gazeta Express

Zanfina Ismaili ka ardhur me këngën e saj të re, pothuajse një vit pas këngës së saj “M” që ishte dedikim për nënën e saj, Monën Kënga , ka ndryshuar producentë kësaj radhe pasi që vije në bashkëpunim...

“S’je mo ai” thotë Zanfina…

më 5.2017 - OraInfo

Zanfina Ismaili ka ardhur me këngën e saj të re, pothuajse një vit pas këngës së saj “M” që ishte dedikim për nënën e saj, Monën Kënga , ka ndryshuar producentë kësaj radhe pasi që vije në bashkëpunim...

Premierë: Zanfina Ismaili publikon klipin e ri “S’je ai mo”

më 5.2017 - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “S’je ai mo’. Vet këngëtarja ditë më parë në një prononcim për Telegrafin, u shpreh rreth...

Premierë: Zanfina Ismaili publikon klipin e ri “Sje ai mo”

më 5.2017 - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “S’je ai mo’. Vet këngëtarja ditë më parë në një prononcim për Telegrafin, u shpreh rreth...

Majk paralajmëron Katilen

më 5.2017 - Tetova Sot

Reperi Majk pritet që të lansojë këngën e tij më të re “Katile” Edhe reperi Majk pritet të sjell diçka të re në skenën tonë pak para verës. Kënga e tij do të quhet “Katile”. Kënga pritet që të lansohet...

Majk sjell nesër projektin e ri “Katile”, publikon pamje nga klipi

më 5.2017 - Almakos

Reperi i njohur Majk nesër (e enjte) do të publikojë projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Katile”. Vet reperi javë më parë në një prononcim ekskluziv për Telegrafin, rrëfeu detajet e kësaj...

Ledri Vula flet për videoklipin e ri: Kërkova ndihmë, por askush s’më ndihmoi

më 5.2017 - BalkanWeb

Këngëtari nga Kosova, Ledri Vula ka folur rreth këngës së fundit ‘U harrum’ si dhe videoklipin të cilin e ka realizuar në kryeqytetin e Portugalisë, Lisbonë. Ai ka thënë për ‘Reload’ në RTV Dukagjini se...

Premierë: Zanfina publikon hitin “S'je ai mo”

më 5.2017 - Gazeta Express

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura e më seksi të estradës kosovare. Bëhet fjalë për këngëtaren Zanfina Ismajli, transmeton Gazeta Express. Zanfina së fundmi ka vendosur të gëzojë të gjithë fansat...

Ledri Vula: Kërkova ndihmë, por askush nuk më ndihmoi për klipin e fundit

më 5.2017 - Telegrafi

Ledri Vula ka folur rreth projektit të fundit ‘U harrum’. Këtë të fundit e ka shoqëruar me videoklip, të cilin e ka realizuar në kryeqytetin portugez, Lisbonën. Ai ka thënë për Reload RTV Dukagjinit se...

‘S’je ai mo’ thotë Zanfina Ismaili në këngën e re

më 5.2017 - Lajmi.net

Ka 1 vit që nuk ka sjellë këngë të re. Por, Zanfina Ismaili sot është rikthyer fuqishëm me një projekt muzikor që sapo e publikoi për gjithë fansat e saj, shkruan lajmi.net Fjala është për këngën ‘S’je...

Premierë: Zanfina publikon 'S'je ai mo'

më 5.2017 - 10minuta

Zanfina Ismajli ka publikuar videoprojektin e saj më të ri të titulluar 'Sje aj mo'. Kjo këngë vjen me tekst nga sparrow, ndërsa klipi është realizuar MProduction. Zanfina vjen seksi dhe sensuale si asnjëherë...

Ledri për 48 orë arrin…

më 5.2017 - Sovrani

Reperi Ledri Vula është padyshim një nga emrat më të kërkuar në industrinë muzikore shqiptare. Ai për kohë shumë të shkurtër ka lansuar disa projekte muzikore të cilat kanë arritur shifra enorme në Youtube,...

Repere seksi si Zanfina Ismaili

më 5.2017 - Blitz

Vitet e fundit Zanfina ka qenë pak më e tërhequr nga muzika. Gati një vit më parë ajo publikoi baladën e ndjerë kushtuar nënës së saj, Monës me titull “M”. Por vetëm pak orë më parë, Zanfina Ismaili ka...

Zanfina Ismaili publikon këngën e re ‘Sje ai mo

më 5.2017 - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “S’je ai mo’. Kënga është ritmike verore dhe është punuar nga Libeats, tekstin e ka shkruar...

Zanfina Ismaili publikon klipin e ri “Sje ai mo”

më 5.2017 - Infokusi

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “S’je ai mo’. Vet këngëtarja ditë më parë në një prononcim për Telegrafin, u shpreh rreth...

Premierë: Zanfina Ismaili publikon klipin e ri “Sje ai mo”

më 5.2017 - Almakos

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “S’je ai mo’. Vet këngëtarja ditë më parë në një prononcim për Telegrafin, u shpreh rreth...

Ky është projekti më i ri i Zanfina Ismailit

më 5.2017 - Arbresh

Tani që vera po afrohet, hitet vetëm sa po shtohen. Kësaj here është Zanfina Ismaili ajo që ka publikuar projektin e saj më të ri. Ajo këtë projekt e kishte paralajmëruar edhe më herët në rrjetet sociale....

Çudit Ledri Vula: Kërkova ndihmë…, por askush nuk më ndihmoi

më 5.2017 - Tetova Sot

Ledri Vula ka folur rreth këngës të fundit ‘U harrum’. Këtë të fundit e ka shoqëruar me videoklip, të cilin e ka realizuar në kryeqytetin portugez, Lisbonën. Ai ka thënë për Reload RTV Dukagjinit se xhirimet...

Genc Prelvukaj së shpejti me dy projekte të reja

më 5.2017 - Gazeta Express

Genc Prevlukaj, padyshim që është njëri ndër këngëtarët më të njohur në estradën muzikore. Sukseset e tij nuk kanë të ndalur, mirëpo edhe Genci nuk ndalet duke sjellë hite e projekte të reja për të gjithë...

Ledri Vula: Kërkova ndihmë, por askush nuk më ndihmoi për klipin e fundit

më 5.2017 - Almakos

Ledri Vula ka folur rreth projektit të fundit ‘U harrum’. Këtë të fundit e ka shoqëruar me videoklip, të cilin e ka realizuar në kryeqytetin portugez, Lisbonën. Ai ka thënë për Reload RTV Dukagjinit se...

Ledri Vula flet për videoklipin e ri: Kërkova ndihmë, por askush s’më ndihmoi

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Këngëtari nga Kosova, Ledri Vula ka folur rreth këngës së fundit ‘U harrum’ si dhe videoklipin të cilin e ka realizuar në kryeqytetin e Portugalisë, Lisbonë. Ai ka thënë për ‘Reload’ në RTV Dukagjini se...

PRITEN HITE/ Genc Prelvukaj së shpejti me dy projekte të reja

më 5.2017 - Opozita

Genc Prevlukaj, padyshim që është njëri ndër këngëtarët më të njohur në estradën muzikore. Sukseset e tij nuk kanë të ndalur, mirëpo edhe Genci nuk ndalet duke sjellë hite e projekte të reja për të gjithë...

Ja sa milionë klikime bën Ledri për dy ditë!

më 5.2017 - Prive

Lansoi në pasditen e së dielës këngën e re me klip: “U harrum”. Dhe Ledri Vula nuk ka pasur të ndalur me klikime duke arritur që në vetëm dy ditë të bëjë 1 milionë të tilla. Kënga e tij siç duket është...

“Pse po ma lun lojen” kalon 1 milion klikime

më 5.2017 - KosovaPress

Para tre ditësh ai ka lansuar këngën “Pse po ma lun lojen”, e cila tashmë në kanalin Youtube ka kaluar 1 milion klikime dhe ka marrë mijëra komente pozitive edhe nëpër rrjetet sociale, në fotografit dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK