http://kariera.mk

5 hapa drejt dashurisë

para 11 muajve - Politiko

Psikoterapisti dhe shkrimtari M.Gary Neuman argumenton se ekzistojnë 5 mënyra për të provuar shkencërisht se tërheqjen e thjeshtë ta shëndrroni në një ndjenjë më të fortë që shpie në romancë të vërtetë....

Gjatësia e flokëve tregon për personalitetin tuaj

para 11 muajve - Klan Kosova

Gjatësi deri tek veshët, tek krahët, të shkurta, me gjatësi mesatare ose të gjata. E vërteta është që gjatësia e flokëve na definon më së shumti si karakter. Ndërsa bazuar në një studim, gjatësia e flokëve...

7 mënyra të thjeshta që të fitoni respekt në punë

para 11 muajve - InfoShqip

Mund të jetë e vështirë të arrini atë që dëshironi në punë kur ju nuk keni respektin e të tjerëve. Ndoshta sepse ju jeni i ri në punën tuaj. Ndoshta sepse ju punoni në një departament që është i pafinancuar...

Ja çfarë tregon gjatësia e flokëve për karakterin tuaj

para 11 muajve - Albeu

Çdo veprim i yni tregon diçka për karakterin tonë. Edhe gjatësia e flokë ve që ndoshta nuk ju shkonte në mend asnjëherë, tregon shumë për karakterin tuaj. Më poshtë mund të lexoni në mënyrë të detajuar...

7 mënyra të thjeshta që të fitoni respekt në punë, pavarësisht rolit tuaj

para 11 muajve - Tetova Sot

Mund të jetë e vështirë të arrini atë që dëshironi në punë kur ju nuk keni respektin e të tjerëve. Ndoshta sepse ju jeni i ri në punën tuaj. Ndoshta sepse ju punoni në një departament që është i pafinancuar...

Si të fitoni respekt në punë, pavarësisht rolit tuaj

para 11 muajve - Albeu

Mund të jetë e vështirë të arrini atë që dëshironi në punë kur ju nuk keni respektin e të tjerëve. Ndoshta sepse ju jeni i ri në punën tuaj. Ndoshta sepse ju punoni në një departament që është i pafinancuar...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 maj 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Favorizimi nga Jupiteri do t’ju sigurojë mbështetjen e miqve të besuar, me të cilët mund të ndani përvoja të bukura dhe ide frymëzuese. Miqtë do t’ju ndihmojnë edhe për të zgjidhur çështje të mërzitshme...

Si të bëheni inteligjient?

para 11 muajve - Gazeta e re

Nëse dëshironi të përmirësoni inteligjencën tuaj duke bërë ato gjëra që ju pëlqejnë më tepër, ja cilat janë pasionet që mund t’ju sjellin më shumë dobi e të mira. Inteligjenca është fleksibile dhe ekzistojnë...

Gjatësia e flokëve zbulon shumë për personalitetin tuaj

para 11 muajve - Aktuale

E vërteta është se flokët janë një nga karakteristikat që na përcaktojnë më së shumti. Dhe, sipas një studimi, është gjithashtu një reflektim i vërtetë i personalitetit tonë. Bright Side ju fton për të...

Gjatësia e flokëve zbulon shumë për personalitetin tuaj

para 11 muajve - Tetova1

E vërteta është se flokët janë një nga karakteristikat që na përcaktojnë më së shumti. Dhe, sipas një studimi, është gjithashtu një reflektim i vërtetë i personalitetit tonë. Bright Side ju fton për të...

Horoskopi – 18 maj 2017

para 11 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Largoni çdo kritikë sot duke qëndruar fort në gjërat në të cilat besoni. Ju keni bërë të pamundurën në një projekt të madh. DEMI Nëse gjërat po bëhen pak si të mjegullta sot, bëni mirë të lëvizni...

Gjatësia e flokëve zbulon shumë për personalitetin tuaj

para 11 muajve - Infokusi

E vërteta është se flokët janë një nga karakteristikat që na përcaktojnë më së shumti. Dhe, sipas një studimi, është gjithashtu një reflektim i vërtetë i personalitetit tonë. Bright Side ju fton për të...

Kur duhet të vizitoni psikologun?

para 11 muajve - Gazeta e re

Të gjithë njerëzit përjetojnë periudha të stresit, mërzisë, humbjes dhe konflikteve të ndryshme por nëse jeni në njërën nga këto gjendje është shumë problem t’ju bie ndër mend se duhet të takoni një psikolog...

Gjatësia e flokëve zbulon shumë për personalitetin tuaj

para 11 muajve - GazetaBlic

E vërteta është se flokët janë një nga karakteristikat që na përcaktojnë më së shumti. Dhe, sipas një studimi, është gjithashtu një reflektim i vërtetë i personalitetit tonë. Bright Side ju fton për të...

Gjatësia e flokëve zbulon shumë për personalitetin tuaj

para 11 muajve - Gazeta Express

E vërteta është se flokët janë një nga karakteristikat që na përcaktojnë më së shumti. Dhe, sipas një studimi, është gjithashtu një reflektim i vërtetë i personalitetit tonë. Bright Side ju fton për të...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 maj 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Pas ditësh të mbushura me angazhime, po vijnë momente më të qeta. Do të ndiheni në formë, të qetë dhe në dispozicion të personit që ju qëndron në krah. Do të keni mundësinë të kaloni në veprim, duke...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 maj 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Është dita e duhur për të kaluar momente të mira jashtë qytetit me miqtë. Dikush do t’ju bëjë të ëndërroni, do t’ju marrë për dore dhe do t’ju çojë në vende që nuk i keni njohur më parë. Kjo është...

Horoskopi për ditën e sotme

para 11 muajve - Sovrani

Dashi Në kohën e lirë që keni në dispozicion gjatë kësaj të mërkure do të mundohuni ti jepni zgjidhje një situatë delikate. Në aspektin privat do të keni dyshime, por që do ti qartësoni gjërat pas një...

Çfarë lloj personi jeni ju? Zakonet tuaja në dush thonë shumë për ju

para 11 muajve - Aktuale

A keni marrë dushe të shpejta? A keni ëndërruar kur jeni në dush? Shihni se çfarë tregojnë zakonet tuaja në dush. Këndimi në dush Si një person që pëlqen të këndojë në dush. Ju jeni një individ i sigurt...

Çfarë lloj personi jeni ju? Zakonet tuaja në dush thonë shumë për ju

para 11 muajve - Gazeta Monitor

A keni marrë dushe të shpejta? A keni ëndërruar kur jeni në dush? Shihni se çfarë tregojnë zakonet tuaja në dush. Këndimi në dush Si një person që pëlqen të këndojë në dush. Ju jeni një individ i sigurt...

Horoskopi, e mërkurë 17 maj 2017

para 11 muajve - Java News

Dashi Në kohën e lirë që keni në dispozicion gjatë kësaj të mërkure do të mundohuni ti jepni zgjidhje një situatë delikate. Në aspektin  privat do të keni dyshime, por që do ti qartësoni gjërat pas një...

Çfarë lloj personi jeni ju? Zakonet tuaja në dush thonë shumë për ju

para 11 muajve - Gazeta Express

A keni marrë dushe të shpejta? A keni ëndërruar kur jeni dush? Shihni se çfarë tregojnë zakonet tuaja në dush. Këndimi në dush Si një person që pëlqen të këndojë në dush. Ju jeni një individ i sigurt që...

Zgjidhni stilin e flokëve sipas fytyrës suaj

para 11 muajve - Lajmi.net

A dini si të zgjidhni stilin e flokëve, në bazë të fytyrës që e keni? Fillimisht, para se të zgjedhni stilin, analizoni çfarë fytyre keni, në formë të zemrës, ovale, në formë të trekëndësisht etj., transmeton...

Çfarë lloj personi jeni ju? Zakonet tuaja në dush thonë shumë për ju

para 11 muajve - Republika

A keni marrë dushe të shpejta? A keni ëndërruar kur jeni dush? Shihni se çfarë tregojnë zakonet tuaja në dush. Këndimi në dush Si një person që pëlqen të këndojë në dush. Ju jeni një individ i sigurt që...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 maj 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Të acaruar nga Neptuni në qiellin tuaj që grindet me Hënën, këtë ditë do të shfaqnin anën më kryengritëse të karakterit. Nëse do të mendoni me qetësi, do ta kuptoni se askush nuk po e kërcënon realitetin...

Nishanet në fytyrë, cili është parashikimi i tyre për të ardhmen

para 11 muajve - Arbresh

Zbuloni kuptimin e nishaneve në fytyrën tuaj, varësisht nga pjesa e fytyrës në të cilën paraqiten ato. Së pari kontrolloni fytyrën tuaj për nishane, e më pas shikoni diagramin e mësipërm për t’i identifikuar...

Nishanet në fytyrë, cili është parashikimi i tyre për të ardhmen

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Zbuloni kuptimin e nishaneve në fytyrën tuaj, varësisht nga pjesa e fytyrës në të cilën paraqiten ato. Së pari kontrolloni fytyrën tuaj për nishane, e më pas shikoni diagramin e mësipërm për t’i identifikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK