http://kariera.mk

PLD akuzon Todorovin për nënshkrimin e marrëveshjes për ndërtimin e qendrës së re klinike “Nënë Tereza”

para 10 muajve - Telegrafi

PLD kërkon institucionet ta ndërpresin Marrëveshjen për qendrën klinikën të re, të nënshkruar sot. Sipas PLD-së, me këtë, shkelet Kushtetuta dhe ligjet, përcjell Telegrafi Maqedoni. Lexo po ashtu: Nënshkruhet...

Ministrat e VMRO-së vazhdojnë të firmosin investime

para 10 muajve - Aktuale

Qeveria në largim ka nënshkruar kontratë për ndërtimin e qendrës së re klinike në Shkup në vlerë prej 72 milion euro. Ceremonia përfundoi për kohë të shkurtër, gjë që nuk ishte dukuri gjatë nënshkrimit...

Zaev nis bisedimet për qeverinë e re, Todorov firmos projektin për Q. K. “Nënë Tereza”

para 10 muajve - MRT

Mandatari i ri ka filluar bisedimet me partnerët e koalicionit për qeverinë e re.... Mandatari i ri ka filluar bisedimet me partnerët e koalicionit për qeverinë e re, por qeveria aktuale vazhdon punën...

Ministrat e VMRO-së vazhdojnë të firmosin investime

para 10 muajve - Alsat-M

Qeveria në largim ka nënshkruar kontratë për ndërtimin e qendrës së re klinike në Shkup në vlerë prej 72 milion euro. Ceremonia përfundoi për kohë të shkurtër, gjë që nuk ishte dukuri gjatë nënshkrimit...

Qeveria e re do të shqyrtojë kontratën për ndërtimin e qendrës se re klinike

para 10 muajve - Zhurnal

LSDM-ja ka njoftuar se do të shqyrtojë plotësisht kontratën për të ndërtuar një qendër të re klinike, menjëherë pasi të formohet qeveria e re. Këtë e ka paralajmëruar zëdhënësi i LSDM-së, Petre Shilegov,...

SHILEGOV: QEVERIA ME INGERENCA TEKNIKE NUK KA TË DREJTË TË NËNSHKRUAJ MARRËVESHJE

para 10 muajve - TV21

Pasi që sot ministri i shëndetësisë, Nikolla Todorov ka nënshkruar marrëveshje për ndërtimin e qendrës klinike “Nënë Tereza”, menjëherë kanë arritur reagimet nga LSDM. Petre Shilegov nga kjo parti thotë...

Klinika “Nënë Tereza” , reagon LSDM: qeveria teknike s’mund të firmosë marrëveshje

para 10 muajve - MRT

LSDM ka reaguar ndaj firmosjes së marrëveshjes për ndërtimin e Klinikës së re Universitare në Shkup.... LSDM ka reaguar ndaj firmosjes së marrëveshjes për ndërtimin e Klinikës së re Universitare në Shkup....

Ministrat e VMRO-së vazhdojnë të firmosin investime

para 10 muajve - AlbPortali

Qeveria në largim ka nënshkruar kontratë për ndërtimin e qendrës së re klinike në Shkup në vlerë prej 72 milion euro. Ceremonia përfundoi për kohë të shkurtër, gjë që nuk ishte dukuri gjatë nënshkrimit...

Ministrat e VMRO-së vazhdojnë të firmosin investime

para 10 muajve - Fakti Ditor

Qeveria në largim ka nënshkruar kontratë për ndërtimin e qendrës së re klinike në Shkup në vlerë prej 72 milion euro. Ceremonia përfundoi për kohë të shkurtër, gjë që nuk ishte dukuri gjatë nënshkrimit...

Shilegov: Todorov dhe VMRO nuk duhet të nënshkruajnë më marrëveshje, ato janë opozitë

para 10 muajve - Portalb

Takimi i  BDI dhe LSDM-së është në vazhdim dhe se për çdo informim për mënyrën e ndarjes së resorëve do të njoftoheni me kohë. Me rëndësi është funksionimi efikas i Qeverisë se sa kush do të menaxhojë...

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e qendrës së re klinike ”Nënë Tereza” në Shkup

para 10 muajve - Telegrafi

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Shëndetësisë Nikolla Todorov dhe përfaqësuesit e kompanisë Granit, Beton dhe INSO sistemet italiane, sot e nënshkruan marrëveshjen për ndërtimin e qendrës së re klinike...

Ministrat e VMRO-së vazhdojnë të firmosin investime

para 10 muajve - Tetova Sot

Qeveria në largim ka nënshkruar kontratë për ndërtimin e qendrës së re klinike në Shkup në vlerë prej 72 milion euro. Ceremonia përfundoi për kohë të shkurtër, gjë që nuk ishte dukuri gjatë nënshkrimit...

Ministrat e VMRO-së vazhdojnë të firmosin investime

para 10 muajve - InfoShqip

Qeveria në largim ka nënshkruar kontratë për ndërtimin e qendrës së re klinike në Shkup në vlerë prej 72 milion euro. Ceremonia përfundoi për kohë të shkurtër, gjë që nuk ishte dukuri gjatë nënshkrimit...

Todorov në ditët e fundit të tij si ministër nënshkruan marrëveshje për ndërtim të një Qendre Klinike

para 10 muajve - TV Koha

Në Qeveri do të nënshkruhet marrëveshje për ndërtim të një Qendre të re Klinike. Derisa ditëve në vijim pritet përbërja e qeverisë së re, qeveria teknike po vazhdon të planifikojë projekte,

NËNSHKRUHET MARRËVEVSHJE PËR NDËRTIMIN E QENDRËS KLINIKE NË SHKUP

para 10 muajve - TV21

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Shëndetësisë Nikolla Todorov dhe përfaqësuesit e kompanisë Granit, Beton dhe INSO sistemet italiane sot e nënshkruan marrëveshjen për ndërtimin e qendrës së re klinike...

Ministrat e VMRO-së vazhdojnë të firmosin investime

para 10 muajve - Almakos

19 May Qeveria në largim ka nënshkruar kontratë për ndërtimin e qendrës së re klinike në Shkup në vlerë prej 72 milion euro. Ceremonia përfundoi për kohë të shkurtër, gjë që nuk ishte dukuri gjatë nënshkrimit...

Klinika “Nënë Tereza”, reagon LSDM: qeveria teknike s’mund të firmosë marrëveshje

para 10 muajve - Lajm

LSDM ka reaguar ndaj firmosjes së marrëveshjes për ndërtimin e Klinikës së re Universitare në Shkup. VMRO është opozitë e nuk mund të firmosë marrëveshje për projekte që do të ndërtohen nga Qeveria e re,...

Klinika “Nënë Tereza”, reagon LSDM-ja: Qeveria teknike s’mund të firmosë marrëveshje

para 10 muajve - Tetova Sot

LSDM ka reaguar ndaj firmosjes së marrëveshjes për ndërtimin e Klinikës së re Universitare në Shkup. VMRO është opozitë e nuk mund të firmosë marrëveshje për projekte që do të ndërtohen nga Qeveria e re,...

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e qendrës së re klinike ”Nënë Tereza” në Shkup

para 10 muajve - Antpress

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Shëndetësisë Nikolla Todorov dhe përfaqësuesit e kompanisë Granit, Beton dhe INSO sistemet italiane, sot e nënshkruan marrëveshjen për ndërtimin e qendrës së re klinike...

Todorov në ditët e fundit të tij si ministër nënshkruan marrëveshje për ndërtim të një Qendre Klinike

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 19 maj - Në Qeveri do të nënshkruhet marrëveshje për ndërtim të një Qendre të re Klinike. Derisa ditëve në vijim pritet përbërja e qeverisë së re, qeveria teknike po vazhdon të planifikojë projekte,...

Gruevski vazhdon të sillet si kryeministër!

para 10 muajve - AlbPortali

Edhe pse kryetari i LSDM-së Zoran Zaev ka marrë mandatin për formimin e Qeverisë e Re, Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, shfaqet në opinion duke vizituar ndërtesën e Ministrisë së Transportit...

Gruevski vazhdon të sillet si kryeministër!

para 10 muajve - Shenja

Edhe pse kryetari i LSDM-së Zoran Zaev ka marrë mandatin për formimin e Qeverisë e Re, Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, shfaqet në opinion duke vizituar ndërtesën e Ministrisë së Transportit...

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e qendrës së re klinike ”Nënë Tereza” në Shkup

para 10 muajve - Tetova1

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Shëndetësisë Nikolla Todorov dhe përfaqësuesit e kompanisë Granit, Beton dhe INSO sistemet italiane, sot e nënshkruan marrëveshjen për ndërtimin e qendrës së re klinike...

Nënshkruhet marrëvevshje për ndërtimin e qendrës klinike në Shkup

para 10 muajve - Tetova Sot

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Shëndetësisë Nikolla Todorov dhe përfaqësuesit e kompanisë Granit, Beton dhe INSO sistemet italiane sot e nënshkruan marrëveshjen për ndërtimin e qendrës së re klinike...

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e qendrës së re klinike ”Nënë Tereza” në Shkup

para 10 muajve - 24 ore

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Shëndetësisë Nikolla Todorov dhe përfaqësuesit e kompanisë Granit, Beton dhe INSO sistemet italiane, sot e nënshkruan marrëveshjen për ndërtimin e qendrës së re klinike...

Todorov nënshkruan marrëveshje për ndërtim të një Qendre Klinike

para 10 muajve - Lajm

Në Qeveri do të nënshkruhet marrëveshje për ndërtim të një Qendre të re Klinike. Derisa ditëve në vijim pritet përbërja e qeverisë së re, qeveria teknike po vazhdon të planifikojë projekte, përcjell Zhurnal....

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së re klinike “Nënë Tereza”

para 10 muajve - Republika

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Shëndetësisë Nikolla Todorov dhe përfaqësuesit e kompanisë Granit, Beton dhe INSO sistemet italiane sot e nënshkruan marrëveshjen për ndërtimin e qendrës së re klinike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK